• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@kukulik30 statnu cestu :dizzy_face:
22. jún 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik uz ste skoro domka:slight_smile:)) s bublinkami :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. jún 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby strašne dlho som tu nebola.máme za sebou další neúspešný pokus IVF podotýkam už 4 a chceme si dať pauzu toto leto a možno na budúcu jar alebo až na ten budúci skúsiť to Brno myslíte,že tam nám pomožu?vám pomohli aj ked vám na slovensku nedávali žiadnu šancu?
23. jún 2012 o 19:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ahoj, nam na Sk nepomohli a v Brne ano :wink: Ale tam sme isli s darcovskymi vajickami. :slight_smile:
23. jún 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny :slight_smile: !
Tak ja mam opu za sebou, dnes, ale ked to tu tak citam, ze kolko mate toho, tak ja len 7 aj to 3 vraj krasne dozrete,3 treba nechat dozriet a 1 kadejake :unamused: !!Predpokladany vklad vraj 28.6.
Dnes opu robil Dr.Kozumplik.MAte niektora s nim skusenosti??
Ja dufam, ze na vklad ak bude co, pride konecne Stelcl, lebo mam pocit ze sa predo mnou skryvaa :grinning: :grinning: !!!!
23. jún 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, hlasim sa po ET :slight_smile: vcera bol naval v RF, sami cudzinci :confused:

@zabka1124 to sme sa asi vcera , lebo ja som mala Et o pol 12tej tusim, a stale vychadzali nejake zienky a postrehla som len jednych, co sa zdravili po slovensky...ci?
24. jún 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska som doma s bublinkou, krasnou hatchujucou blastocystou... :dizzy_face:
24. jún 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@kukulik30 gratulujeeem :slight_smile: a strasne drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulik30 Ahooojjkyyy:slight_smile: No vcera tam bol iny natresk, normalne som neverila vlastnym ociam,viac ludi ako cez pracovny den!!!
Ak si videla vychadzat taku vysoookuu babu s vypnutymi vlasmi v bledych gatoch,tak to som bola ja a vedla mna isla Monika-blondinka s kuceravymi vlasmi:slight_smile:!!No lucili sme sa po slovensky, boli sme vytesene, ze hadam vo svrtok sa znovu stretneme pri vklade a hadam aj so Stelclom :grinning: ,ktory sa pred nami skryva :grinning: :grinning: :grinning: !!!
Jeeej davali ste krasnu blastocystu, dufam ze aj tie moje sa maju dobre:slight_smile:!!Kto ti bol pri vklade???A ako to tam islo, dlho si cakala???
24. jún 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja zase nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: 7 den po ET / :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: budem mat ja niekedy dietatko?
24. jún 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 a my sme sedeli pri stene , ako je zachod, ste okolo nas prechadzali :grinning: ano teba clovek neprehliadne, riadna vyska :slight_smile:
a pri vklade bol Machac, strasne zlaty bol, taky srandista...:slight_smile:

@melisska mojaaa, este pockaj...podla mna sa to podari, ak nie teraz, tak KET urcite...len este nezufaj..oki?
aky si mala test?
24. jún 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 a islo to celkom od ruky...Machac to suril :grinning:
24. jún 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska este vydrz.... ja verim, ze raz budes MAMOU..... urcite...... a este je cas aj teraz po tomto ET..... myslim na teba....
24. jún 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magnumkompozitum alternativu mozes skusat ak mas dvadsat nie tridsat pät alebo ak spolu s alternativou nasadis antioxidanty a robis si popri tom aj vysetrenia. Cize nestracas cas iba jednou metodou. A ak je problem v partnerovych spermiach a nezaberu antioxidanty tak vela moznosti zlepsit ich nemas :wink: Hold genetika je svina :angry:
24. jún 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska budes neboj a 7 den od ET este nic neznamena :wink: Uz som to tu pislala velakrat, mne sa drobec zahniezdil az na 9den od ET (bez PK) a testik bol pozit az o cca 3 dni nato. A aj to len slaby duch :wink:
24. jún 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magnumkompozitum ako si myslel tu vetu, že je dobre preverit ci problem nie je nikde inde? Ty si myslis, ze niekto podstupuje IVF bez vysetreni? :confused:
24. jún 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@magnumkompozitum a aka je to zazracna alternativa? A presne ma zaujima rovnako ako @bettypo ake vysetrenie mas na mysli, lebo bez dokladneho spermiogramu sa na ivf nedostanes, nehovoriac o tom, ze normalny gynekolog nan partnera posiela este skor ako sa pusti do vysetreni zeny :wink:
24. jún 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska
@kukulik30
@zabka1124 držím vám palčeky ,prídem pozrieť a dúfam,že nájdem samé tehule. :dizzy_face: pri malej vôbec nestíham.
24. jún 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
@kukulik30 držím palce baby, nech to už tentokrát výjde, straaaašne na vás myslím, ale že fakt ozaj :dizzy_face: Držte sa a hlavne žiadne stresy oki Ingušik :wink:
24. jún 2012 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata, caka nas asi tiez ivf v reprofite, boli sme na uvodnej konzultacii a na ivf by sme mali ist v juli. kedze som mala hyperstimulacny syndrom, zvolil stelc stimulaciu clostylom. mate s tym skusenost?
24. jún 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oknosmas ja som mala clostil samotny, s nim len tri vajka, jedno bolo nedozrete, druhe nebolo ok a tretie sa nakoniec neujalo (to bolo v unice). Druhy krat som ku clostilu dopichavala slabucke davky merionalu a vajok bolo 6 krasnych, dve sme vkladali do bruska. A jedno- nas dorbec sa zavrtal poriadne :slight_smile: Drzim palce :slight_smile:
24. jún 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
24. jún 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukulik30 oki :slight_smile: dr.max-test
24. jún 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida je mi luto ze to nevyslo ale ty ides zase do toho tak drzim palcoky :wink:
24. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 no, ja si mam pripravit pre istotu aj fostimon. preto sa ho snazim zohnat aj tu na koniku...ale zatial sa nepodarilo, tak asi nakoniec budem musiet ist kupit do lekarne...verim, ze to bude dobre...uz len aby aj mm chcel :wink:
24. jún 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiara15 dakujem :wink:
25. jún 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska budem sa hrat na múdru..., no mne pri každom tehu bolo vidno pozitivny test az na 9 -10 den... Mas este cas. Myslim na teba a drzim silno palceky :wink:
25. jún 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 blahozelam k bublinke. Siillnoo drzim palceeeee :slight_smile:
25. jún 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok