Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
22. jún 2012

@kukulik30 statnu cestu 😵

melisska
23. jún 2012

kukulik uz ste skoro domka🙂)) s bublinkami 🤐 😵

ivka3901
23. jún 2012

ahojte baby strašne dlho som tu nebola.máme za sebou další neúspešný pokus IVF podotýkam už 4 a chceme si dať pauzu toto leto a možno na budúcu jar alebo až na ten budúci skúsiť to Brno myslíte,že tam nám pomožu?vám pomohli aj ked vám na slovensku nedávali žiadnu šancu?

brita
23. jún 2012

@ivka3901 Ahoj, nam na Sk nepomohli a v Brne ano 😉 Ale tam sme isli s darcovskymi vajickami. 🙂

zabka1124
23. jún 2012

ahojte koceny 🙂 !
Tak ja mam opu za sebou, dnes, ale ked to tu tak citam, ze kolko mate toho, tak ja len 7 aj to 3 vraj krasne dozrete,3 treba nechat dozriet a 1 kadejake 😒 !!Predpokladany vklad vraj 28.6.
Dnes opu robil Dr.Kozumplik.MAte niektora s nim skusenosti??
Ja dufam, ze na vklad ak bude co, pride konecne Stelcl, lebo mam pocit ze sa predo mnou skryvaa 😀 😀 !!!!

kukulik30
24. jún 2012

ahojte, hlasim sa po ET 🙂 vcera bol naval v RF, sami cudzinci 😕

@zabka1124 to sme sa asi vcera , lebo ja som mala Et o pol 12tej tusim, a stale vychadzali nejake zienky a postrehla som len jednych, co sa zdravili po slovensky...ci?

kukulik30
24. jún 2012

@melisska som doma s bublinkou, krasnou hatchujucou blastocystou... 😵

katy2
24. jún 2012

@kukulik30 gratulujeeem 🙂 a strasne drzim palce 😵 😵 😵 😵

zabka1124
24. jún 2012

@kukulik30 Ahooojjkyyy🙂 No vcera tam bol iny natresk, normalne som neverila vlastnym ociam,viac ludi ako cez pracovny den!!!
Ak si videla vychadzat taku vysoookuu babu s vypnutymi vlasmi v bledych gatoch,tak to som bola ja a vedla mna isla Monika-blondinka s kuceravymi vlasmi🙂!!No lucili sme sa po slovensky, boli sme vytesene, ze hadam vo svrtok sa znovu stretneme pri vklade a hadam aj so Stelclom 😀 ,ktory sa pred nami skryva 😀 😀 😀 !!!
Jeeej davali ste krasnu blastocystu, dufam ze aj tie moje sa maju dobre🙂!!Kto ti bol pri vklade???A ako to tam islo, dlho si cakala???

melisska
24. jún 2012

@kukulik30 😵 😵 😵
ja zase nic ☹ ☹ ☹ 7 den po ET / ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 budem mat ja niekedy dietatko?

kukulik30
24. jún 2012

@zabka1124 a my sme sedeli pri stene , ako je zachod, ste okolo nas prechadzali 😀 ano teba clovek neprehliadne, riadna vyska 🙂
a pri vklade bol Machac, strasne zlaty bol, taky srandista...🙂

@melisska mojaaa, este pockaj...podla mna sa to podari, ak nie teraz, tak KET urcite...len este nezufaj..oki?
aky si mala test?

kukulik30
24. jún 2012

@zabka1124 a islo to celkom od ruky...Machac to suril 😀

katy2
24. jún 2012

@melisska este vydrz.... ja verim, ze raz budes MAMOU..... urcite...... a este je cas aj teraz po tomto ET..... myslim na teba....

magnumkompozitum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cecil36
24. jún 2012

@magnumkompozitum alternativu mozes skusat ak mas dvadsat nie tridsat pät alebo ak spolu s alternativou nasadis antioxidanty a robis si popri tom aj vysetrenia. Cize nestracas cas iba jednou metodou. A ak je problem v partnerovych spermiach a nezaberu antioxidanty tak vela moznosti zlepsit ich nemas 😉 Hold genetika je svina 😠

cecil36
24. jún 2012

@melisska budes neboj a 7 den od ET este nic neznamena 😉 Uz som to tu pislala velakrat, mne sa drobec zahniezdil az na 9den od ET (bez PK) a testik bol pozit az o cca 3 dni nato. A aj to len slaby duch 😉

magnumkompozitum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bettypo
24. jún 2012

@magnumkompozitum ako si myslel tu vetu, že je dobre preverit ci problem nie je nikde inde? Ty si myslis, ze niekto podstupuje IVF bez vysetreni? 😕

cecil36
24. jún 2012

@magnumkompozitum a aka je to zazracna alternativa? A presne ma zaujima rovnako ako @bettypo ake vysetrenie mas na mysli, lebo bez dokladneho spermiogramu sa na ivf nedostanes, nehovoriac o tom, ze normalny gynekolog nan partnera posiela este skor ako sa pusti do vysetreni zeny 😉

rebeka33
24. jún 2012

@melisska
@kukulik30
@zabka1124 držím vám palčeky ,prídem pozrieť a dúfam,že nájdem samé tehule. 😵 pri malej vôbec nestíham.

zuzla80
24. jún 2012

@melisska
@kukulik30 držím palce baby, nech to už tentokrát výjde, straaaašne na vás myslím, ale že fakt ozaj 😵 Držte sa a hlavne žiadne stresy oki Ingušik 😉

oknosmas
24. jún 2012

ahojte dievcata, caka nas asi tiez ivf v reprofite, boli sme na uvodnej konzultacii a na ivf by sme mali ist v juli. kedze som mala hyperstimulacny syndrom, zvolil stelc stimulaciu clostylom. mate s tym skusenost?

cecil36
24. jún 2012

@oknosmas ja som mala clostil samotny, s nim len tri vajka, jedno bolo nedozrete, druhe nebolo ok a tretie sa nakoniec neujalo (to bolo v unice). Druhy krat som ku clostilu dopichavala slabucke davky merionalu a vajok bolo 6 krasnych, dve sme vkladali do bruska. A jedno- nas dorbec sa zavrtal poriadne 🙂 Drzim palce 🙂

melisska
24. jún 2012

@zuzla80 oki 🙂

melisska
24. jún 2012

@kukulik30 oki 🙂 dr.max-test

kiara15
24. jún 2012

@dalida je mi luto ze to nevyslo ale ty ides zase do toho tak drzim palcoky 😉

oknosmas
24. jún 2012

@cecil36 no, ja si mam pripravit pre istotu aj fostimon. preto sa ho snazim zohnat aj tu na koniku...ale zatial sa nepodarilo, tak asi nakoniec budem musiet ist kupit do lekarne...verim, ze to bude dobre...uz len aby aj mm chcel 😉

dalida
25. jún 2012

@kiara15 dakujem 😉

dalida
25. jún 2012

@melisska budem sa hrat na múdru..., no mne pri každom tehu bolo vidno pozitivny test az na 9 -10 den... Mas este cas. Myslim na teba a drzim silno palceky 😉

dalida
25. jún 2012

@kukulik30 blahozelam k bublinke. Siillnoo drzim palceeeee 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre