Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
29. jún 2012

@gerdusha ahoj my sme boli v Bratislave v železničnej nemocnici u Dr. Ondrejčáka kuk sem http://www.znap.sk/ba/svalz/oddelenie-klinickej... ...snáď to admini nevymažú 😅

kukulik30
29. jún 2012

@gerdusha no ja som zo SNV a mame tu oddelenie genetiky , Mudr. Mistrik nam to robil...
http://www.nspsnvas.sk/2/genetika.htm

gerdusha
29. jún 2012

@rienok

a spokojna si s tym vysetrenim bola? nechcem, aby to proste bolo len take formalne vysetrenie...a stempel na papieri...

gerdusha
29. jún 2012

@kukulik30 ,

aha...dakujem...ale to by bolo trochu od ruky od nas...ja som z uplneho zapadu svk

ale dakujem za tip!

rienok
29. jún 2012

@gerdusha no čo ja viem, brali nam krv obidvom a boli sme na pohovore u dr. kde robil rodinnú anamnézu. tam mi zistili že som MTHFR heterozygot ale inak sme v poriadku....ja to nemám ako zistiť či to je OK 🙂
ale prístup bol výborný

gerdusha
29. jún 2012

@rienok ,

super, velmi pekne dakujem...a pamatas si, ci ti stacilo doporucenie od obvodneho gynekologa? sice mam taku minispravu z konzultacie v RF..

bibi24
29. jún 2012

@gerdusha Ahoj, ja som bola tiez tam, kde rienok, u Doc. Ondrejcaka. Zobral krv obom, presli sme si rodinnu anamnezu. Vysledky sme mali negativne. Ci su postacujuce neviem posudit, ale predpokladam, ze ano.
Priprav sa ale na dlhe cakacie doby. Jednak na konzultaciu, jednak na vysledky sa caka 4 - 5 tyzdnov.

kukulik30
29. jún 2012

@gerdusha aha, som pozerala v pase, ze odkial, ale nemas udane...nevadi, baby z BA poradia iste 😉

rienok
29. jún 2012

@gerdusha ja som v tedy mala odporučanie od mojho gynekologa a stačilo 🙂 aj keď si to presne nepamätám lebo to bolo ešte v roku 2007

zabka1124
29. jún 2012

@kukulik30 neverim ☹ !!!Pockaj este den a sprav znovu!!!To nemoze byt pravda!!!

hencidlo
29. jún 2012

@kukulik30 moja a niej e skoro na test? kolkaty den si? a preco si si kazila vikend ☹ mozno sa len teraz uhniezdilo, skus spravit este v pondelok test a oddychij a hlavne sa nestresuj, lebo vam to neprospieva!!!

kukulik30
29. jún 2012

@hencidlo 6. den..tienik by tam bol, keby sa nieco dialo...ved som mala hatchujucu blastocystu
otestujem aj zajtra, to je jasne....

hencidlo
29. jún 2012

@kukulik30 hlavne bud v klude a relaxuj 🙂

kukulik30
29. jún 2012

@hencidlo ved som, co ine mi ostava 😒

hencidlo
29. jún 2012

@kukulik30 nieze by som sa ta chcela dotknut, lebo pevne verim ze sa vam to podarilo, ale nerozmyslali ste niekedy nad vkladom darovaneho embryjka? 😅

kukulik30
29. jún 2012

@hencidlo nie nerozmyslali...ale myslim, ze mm nebude suhlasit....
stale verim, kedze som uz 2 krat otehotnela cez IVF...

hencidlo
29. jún 2012

@kukulik30 ja som chcela vediet len informacne, dufam ze si sa nenahnevala 😒

hencidlo
29. jún 2012

@kukulik30 ved aj ja stale a pevne verim, ze vam to vyslo!!! 😉

kukulik30
29. jún 2012

@hencidlo nie a preco 🙂 , ja len preto tak odhadujem, lebo sme sa minule bavili s mm o darovanych spermiach a bol proti...mozno , keby se nemali ziadne dieta...neviem...

dalida
29. jún 2012

@kukulik30 nerobila si testik priskoro? Ved si slubila, ze testnes az cez vikend.

dalida
29. jún 2012

@kukulik30 asi dostanes na zadocek 😀 Verim, ze to tam je, moja.

kukulik30
29. jún 2012

@dalida no, svrbili ma prsty 😅

dalida
29. jún 2012

@kukulik30 ja sa hram na mudru a trpezlivu, ale robim to iste 😀 😝 No, ak ta budu zase svrbiet... nech ich poskarbka mm alebo S. 😀

holly74
29. jún 2012

@kukulik30 Kuki, 6. deň ti ešte nemusel ukázať hcg v moči.....vydrrrž, držím palce 😉

kukulik30
29. jún 2012

@holly74 si zlata, ze ma ukludnujes 🙂 , zajtra rano urobim opravny test a uvidime 😉

kukulik30
30. jún 2012

dobre ranko...tak bohuzial je to NEG 😔

cherry1981
30. jún 2012

@kukulik30 Je mi to luto, strasne som Ti drzala palce, citala som si Tvoj pribeh, a tak moc som Ti to zelala, drzim palce nech sa cim skor podari a Ty uvidis // na testiku a o 9 mesacov sa mozes tesit z babatka 😔

kukulik30
30. jún 2012

@cherry1981 dakujem, si zlata 🙂 ..ja to nevzdam len tak lahko a tie // tam najdem este raz niekedy...dufam, ze coskoro

rebeka33
30. jún 2012

@kukulik30 ktorý je to deň, dofrasa ja som tej hb verila. nemám čas dočítať. čo meliska ?

melisska
30. jún 2012

@rebeka33 ahoj ja tiez nic 😔 idem na KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre