• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. septembra 2017 
@holly74 to bolo tvoje ktore IVF?
25. júl 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Štvrté..prvé bolo presne pred 2 rokmi, v auguste...heh som si myslela vtedy, že po dvoch rokoch si už pôjdem pre druhé bábo...no človek mieni, pánboh mení... :unamused: :unamused: :unamused:
25. júl 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 aj ja som na tom podobne a vela som vkladala do tohto IVFka..ze to uz bude urcite uspesne....
25. júl 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Musíš tomu ďalej veriť, že bude, nie je dôvod hádzať fintu do žita ešte....ako píše brita, možno sa všetky oplodnia ...a budeš mať možno aj dvojky :wink: a mrazáčika k tomu :wink:
25. júl 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ja verim, ze tvoje tri vajka ta dnes potesia a pekne sa oplodnili :slight_smile:
25. júl 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 dakujem moja..
keby ste vedeli..ako ja kraasne vsetko viem, ze mam verit, byt pozitivna a mysliet len na to dobree... ale ta psychika je taka "svina".... :grinning: ...no nic.... predycham to a budem verit velmi... :slight_smile:
25. júl 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Neboj, ten telefonát bude pozitívny, verím tomu :wink:
25. júl 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 dakujem :slight_smile: .. dam vediet ako sa maju ...OK?
25. júl 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Jasné, budem čakať na infošky :wink:
25. júl 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holly74 takze najnovsie infosky.... vsetky 3 su oplodnene (2 boli zrele a 1 uz dozrelo a dooplodnovali ho) a podarilo sa:slight_smile:
25. júl 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 noooooooooooooooo..vidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 kiezby vydrzali mojenka najdrahsie.... takze som rada ze v nich boli aspon vajicka a oplodnili sa vsetky 3.... uvidime ako dopadnu na 4ty den.....lebo do tretieho su krasne jednicky a potom...ach jaj... ale teraz im budem uz len verit, nech bojuju zlatuliky moje, drahe, najdrahsie, najkrajsie a este raz moje :grinning: ....juj spadol mi balvan zo srdiecka :dizzy_face:
25. júl 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no vidis moja nikdy netreba vopred zufat, treba len verit, ze uz bude lepsie a lepsie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prajem vam aby ste krasne raaaaaaaaaaaaaaaasti a boli zdravuckyyyyyyyyyyyyy :wink:
25. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak tak..to budu paradne bublinky... :wink: tesia sa uz na maminu :wink:
25. júl 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak velmi ich luuuubiiiiiiim vsetky 3.... mojenka prelubezneeeee ...
a ty ako?
bola si na tej genetike?
25. júl 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Super :slight_smile: :slight_smile: Tak nech sa len pekne delia ako treba...Kedy máš vklad?
25. júl 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukulik30 aj my sa na nich tesime veeelmi spolu s mm :slight_smile:
25. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ano boli sme mame cakat cca 1-1,5 mesiaca na vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: z toho vecneho cakania sa uz asi zblaznim :grinning:
25. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo takze znova sme ako take cakanky :wink: ... ty na vysledok z genetiky a ja na to ako sa bude darit mojim bambulkam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 :grinning: len to tvoje cakanie je o mnoho prijemnejsie :slight_smile: ja verim, ze teraz sa vam to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
25. júl 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo budem sa veeelmi modlit k tomu hore, nech nam pozehna babatko.... a slubujem mu, ze uz budem dobra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 :grinning: :grinning: :grinning: neslubuj to co nemozes splnit, aj ja som slubovala aj to, ze sa dam pokrstit a pozri ako to dopadlo fnuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ozaj a ty si PN, alebo makas?
25. júl 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo ale ja som pokrstenaaaaaaaaa... ha ha ..... :wink: ..
nie nie som PN.... som v robote... dnes od rana som bola ako na ihlach..ani zastruhany vlas by mi do zadocku nevosiel...tak som sa bala.... ale uz je mi ovela lepsie, ked viem, ze oocyty neboli prazdne.... :slight_smile:
a ty? makas? a nejdete niekam na dovcu?
25. júl 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 hej ideme na buduci tyzden do Tatier a hej ja makam.......zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neuvazujes nad tym, ked budes vkladat ist na PN? a vy idete na dovcu?
25. júl 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Dievcata, ktore ste boli v poslednych dnoch v RF neviete ako Dr.Stelcl, je tam alebo ma dovcu?
25. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rous ahojcek..myslim, ze Dr. Stelcl je tento tyzden v praci, ale nabuduci tyzden ide opat na dovcu....
25. júl 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre rano vsetkym..
26. júl 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rous
@rous ahoj ja som k nemu objednana 8.8 tak bude asi pracovat.
26. júl 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rous ja som sa chcela objednať na 20.8. a musela som až o týždeň neskôr, lebo bude mať dovolenku, tak si myslím, že by tam teraz mal byť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
26. júl 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok