Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
25. júl 2012

@holly74 to bolo tvoje ktore IVF?

holly74
25. júl 2012

@speranza1 Štvrté..prvé bolo presne pred 2 rokmi, v auguste...heh som si myslela vtedy, že po dvoch rokoch si už pôjdem pre druhé bábo...no človek mieni, pánboh mení... 😒 😒 😒

speranza1
25. júl 2012

@holly74 aj ja som na tom podobne a vela som vkladala do tohto IVFka..ze to uz bude urcite uspesne....

holly74
25. júl 2012

@speranza1 Musíš tomu ďalej veriť, že bude, nie je dôvod hádzať fintu do žita ešte....ako píše brita, možno sa všetky oplodnia ...a budeš mať možno aj dvojky 😉 a mrazáčika k tomu 😉

kukulik30
25. júl 2012

@speranza1 ja verim, ze tvoje tri vajka ta dnes potesia a pekne sa oplodnili 🙂

speranza1
25. júl 2012

@kukulik30 dakujem moja..
keby ste vedeli..ako ja kraasne vsetko viem, ze mam verit, byt pozitivna a mysliet len na to dobree... ale ta psychika je taka "svina".... 😀 ...no nic.... predycham to a budem verit velmi... 🙂

holly74
25. júl 2012

@speranza1 Neboj, ten telefonát bude pozitívny, verím tomu 😉

speranza1
25. júl 2012

@holly74 dakujem 🙂 .. dam vediet ako sa maju ...OK?

holly74
25. júl 2012

@speranza1 Jasné, budem čakať na infošky 😉

speranza1
25. júl 2012

@holly74 takze najnovsie infosky.... vsetky 3 su oplodnene (2 boli zrele a 1 uz dozrelo a dooplodnovali ho) a podarilo sa🙂

kukulik30
25. júl 2012

@speranza1 noooooooooooooooo..vidis 😵 😵 😵 😵 😵

speranza1
25. júl 2012

@kukulik30 kiezby vydrzali mojenka najdrahsie.... takze som rada ze v nich boli aspon vajicka a oplodnili sa vsetky 3.... uvidime ako dopadnu na 4ty den.....lebo do tretieho su krasne jednicky a potom...ach jaj... ale teraz im budem uz len verit, nech bojuju zlatuliky moje, drahe, najdrahsie, najkrajsie a este raz moje 😀 ....juj spadol mi balvan zo srdiecka 😵

hencidlo
25. júl 2012

@speranza1 no vidis moja nikdy netreba vopred zufat, treba len verit, ze uz bude lepsie a lepsie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prajem vam aby ste krasne raaaaaaaaaaaaaaaasti a boli zdravuckyyyyyyyyyyyyy 😉

kukulik30
25. júl 2012

@speranza1 tak tak..to budu paradne bublinky... 😉 tesia sa uz na maminu 😉

speranza1
25. júl 2012

@hencidlo dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 tak velmi ich luuuubiiiiiiim vsetky 3.... mojenka prelubezneeeee ...
a ty ako?
bola si na tej genetike?

holly74
25. júl 2012

@speranza1 Super 🙂 🙂 Tak nech sa len pekne delia ako treba...Kedy máš vklad?

speranza1
25. júl 2012

@kukulik30 aj my sa na nich tesime veeelmi spolu s mm 🙂

hencidlo
25. júl 2012

@speranza1 ano boli sme mame cakat cca 1-1,5 mesiaca na vysledky 😝 z toho vecneho cakania sa uz asi zblaznim 😀

speranza1
25. júl 2012

@hencidlo takze znova sme ako take cakanky 😉 ... ty na vysledok z genetiky a ja na to ako sa bude darit mojim bambulkam 😝

hencidlo
25. júl 2012

@speranza1 😀 len to tvoje cakanie je o mnoho prijemnejsie 🙂 ja verim, ze teraz sa vam to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😵 🙂

speranza1
25. júl 2012

@hencidlo budem sa veeelmi modlit k tomu hore, nech nam pozehna babatko.... a slubujem mu, ze uz budem dobra 😵 😵 😵

hencidlo
25. júl 2012

@speranza1 😀 😀 😀 neslubuj to co nemozes splnit, aj ja som slubovala aj to, ze sa dam pokrstit a pozri ako to dopadlo fnuk 😝

hencidlo
25. júl 2012

@speranza1 ozaj a ty si PN, alebo makas?

speranza1
25. júl 2012

@hencidlo ale ja som pokrstenaaaaaaaaa... ha ha ..... 😉 ..
nie nie som PN.... som v robote... dnes od rana som bola ako na ihlach..ani zastruhany vlas by mi do zadocku nevosiel...tak som sa bala.... ale uz je mi ovela lepsie, ked viem, ze oocyty neboli prazdne.... 🙂
a ty? makas? a nejdete niekam na dovcu?

hencidlo
25. júl 2012

@speranza1 hej ideme na buduci tyzden do Tatier a hej ja makam.......zatial 😝
a neuvazujes nad tym, ked budes vkladat ist na PN? a vy idete na dovcu?

rous
25. júl 2012

Ahoj. Dievcata, ktore ste boli v poslednych dnoch v RF neviete ako Dr.Stelcl, je tam alebo ma dovcu?

speranza1
25. júl 2012

@rous ahojcek..myslim, ze Dr. Stelcl je tento tyzden v praci, ale nabuduci tyzden ide opat na dovcu....

speranza1
26. júl 2012

krasne dobre rano vsetkym..

macko79
26. júl 2012

@rous
@rous ahoj ja som k nemu objednana 8.8 tak bude asi pracovat.

ria191
26. júl 2012

@rous ja som sa chcela objednať na 20.8. a musela som až o týždeň neskôr, lebo bude mať dovolenku, tak si myslím, že by tam teraz mal byť 🙂 🙂 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre