• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
@nelly3 - brno to urcite istí. musime tomu verit :sunglasses: . Pozeram ze mas pisany okres TT, si priamo z TT ci z okolia? Ja som priamo z TT len to nemam v pase napisane
10. aug 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a nelly kedy by si chcela začať v Brne?
10. aug 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to je pravda. Každá reagujeme úplne inak a ja som fakt zvedavá ako dopadnem v Brne. Aspoň to máte o niečo ľahšie, keď sa nemusíte stresovať, že nerastie žiadny folikul :slight_smile:
10. aug 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ahoj,preplatia ti aj soft,vo výške akú tu preplácajú pri klasickom IVF./cca 1000 eur/
10. aug 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad jasné, už som si vybrala, mailom odkonzultovala a bola pánom doktorom povzbudená (síce to beriem dosť triezvo, ale aj tak potešilo :dizzy_face: ). A termín je dohodnutý, takže sa teším ako vždy keď sa hýbeme vpred. Už si pripadám ako idiot, že sa tak teším keď sa veci hýbu a doteraz to aj tak vždy dopadlo na h... Ale je to asi vrodené, tak čo už. Mne sa páčilo dokonca aj v nemocnici, keď som absolvovala revíziu, ale to asi preto, že som tam bola len deň :grinning: .
10. aug 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
aj ja :wink:
10. aug 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
no tento mesiac, uz som mala zacat v juni, ale pre pracu som nemohla, potom ze jul, ale sa mi menzes posunul a isli sme na dovolenku, tak dufammmmm , ze teraz mi uz nic nepride do toho lebo ma porazi :grinning:
10. aug 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko79 ano, nech nam to uz vyjde :slight_smile:, urcite budem rada, ak napises svoje dalsie postrehy. Ja rozmyslam nad imunologiou v Prahe, ale ked si predstavim, ze mam opat tak dlho cakat na vysledky,..neviem co je horsie, ale asi radsej pockat, nez zase prezit sklamanie...16.8 drzim palce nech mas krasny UZ :slight_smile:
10. aug 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot tiez si niekedy pripadam, ze tuto smolu mam zapisanu veru kdesi...lebo toto uz nie je mozne, uz by sa patrilo, aby to stastie aj na mna sadlo :grinning:
Tiez sa chystam napisat doktorke, ku kt. ideme email, ale este nemam vypis z tej zdravotnej dok. z CAR-u...tak az potom, nech mam nieco v rukach :slight_smile:, no ja som lezala v nemocke 2x kvoli MA a poviem Ti, ze pre mna to bol najhorsi zazitok a moja psychika dostala zabrat...je pravda, ze som tam ale lezala vzdy tak 2 tyzdne..
10. aug 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad a to su nejake podrobnejsie vysetrenia v taj Prahe?o tom som este nepocula.
10. aug 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko79 ano v Prahe je ustav, ktory sa zaobera imunologiou a citala som tu v prispevkoch, ze len tam to dokazu vysetrit najspolahlivejsie. Je aj diskusia o tom, ze dokonca potraty mozu vyvolat zvysenu bunecnu imunitu a preto sa neskor zene nedari otehotniet, prip. ak aj otehotnie, tak telo proti embryu bojuje a neovoli mu sa vyvijat. Skus pozret http://www.neplodnost.org/forum/forum54-reprodukcni-imunologie.html, tak preto realne uvazujem, ze sa objednam na tu kliniku - http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51, len na objednanie sa caka 2mesiace a na vysledky mesiac
10. aug 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 fíha tak to sa musíte veľmi tešiť, keď ste to museli toľko krát odkladať :slight_smile:. Tak veľa šťastia tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
10. aug 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad To je zaujimave urcite si to prestudujem a kto vie ako je to tam s platenim ci aj to uz mas zistene?
10. aug 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko79 netusim, kolko sa za to plati, ale lacne to isto nebude..ked zistim, dam vediet.
10. aug 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad Ale ked to ma pomoct tak tie tri mesiace nic nieje to prejde rychlo.
10. aug 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad počítaj okolo 6 000,- Kč zhruba 250 €
11. aug 2012 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, pokud uvazujete nad imunologii v Praze, doporucuji spis dr. Malickovou ve VFN:slight_smile:
11. aug 2012 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, ja sa chcem opýtať, v stredu idem na ET, včera som mala punkciu a je možné, že stačí užívať Utrogestan 4-0-4? Nejako sa mi to nezdá. Na sliznicu nič?
11. aug 2012 o 07:59  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

@javi37 ak mas ok sliznicu, tak nic nedavaju, bud kludna, je to ok :slight_smile: a drzim palce :wink:
11. aug 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 Keby som aspoň vedela, akú mám...ale UZ mi včera ani nerobili. Brala som len clostilbegyt a jeden orgalutran.
11. aug 2012 o 08:08  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 pri punkcii kontroluju aj sliznicu, takze neboj, ak by bola nizka, isto by nasadili, zrejme ju mas peknu :slight_smile: ....lebo na prvom softe som ani ja nemala estrogeny na sliznicu, ale pri dalsom uz bola nizka a nasadili...., tak isto aj na KET teraz, lebo ju mam nizku...
11. aug 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@javi37 a ako dopadla punkcia?
11. aug 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 Tak fajn, díky...to bude asi vďaka tomu červenému vínku :sweat_smile:. Nato, že to bola soft stimulka, žiadne injekcie iba tabletky, tak 5 vajíčok, som nečakala. Uvidíme, čo sa podarí oplodniť :wink: .
11. aug 2012 o 08:20  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 krasne , iba s clostilom nadherne, 5 vajok... :dizzy_face: a vinko aj ja davam vzdy :grinning:
vcera bola u mna @melisska tak spominala, ze mas OPU :wink: som bola zvedava, ako si dopadla :slight_smile: a vidim , ze to je super!! nech sa krasne oplodnia..tfuj tfuj tfuj
11. aug 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 Ďakujem krásne baby, jej, aj ja by som prišla, keby som vedela :wink: :wink: :wink: . Môžem vínko ešte do transferu, že?
11. aug 2012 o 08:24  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 Ďakujem krásne baby, jeeej, aj ja by som prišla, keby som vedela :wink: :wink: :wink: . Môžem vínko ešte do transferu, že?
11. aug 2012 o 08:24  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 ano, kludne , aj v den transferu decko mozes :wink:
11. aug 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 Lebo som niekde čítala, že tuším len do transferu. Tak, aby som niečo nepokašlala :slight_smile: .
11. aug 2012 o 08:27  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@javi37 tusim aj dr niekomu povedala, ze aj v den transferu nezaskodi si dat troska vinka, samozrejme neprehanat :wink:
11. aug 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok