• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@nelly3 Tak to by bolo najlepsie. Len ked som sa objednavala, pani na recepcii v Reprofite povedala, ze mam doniest vysledky hormonalneho profilu.
15. aug 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzmil ja si myslím, že ak vyslovene im povieš, že potrebuješ kópie tých výsledkov, že ti ich dajú, ale ja som si pýtala výpis z karty a to som aj dostala :slight_smile: tak si nepýtaj výpis, ale kópie vyšetrení a potom napíš ako si dopadla :slight_smile:
15. aug 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 OK, uvidime. Uz si bola v Brne na konzultacii, alebo sa len chystas?
15. aug 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita no dufam ze to uz vyde tento krat :slight_smile:
15. aug 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brita jeeeeej, pozeram ,ze uz si 38tt, kraaasssaaa :wink: :wink: :wink: Krasne ste vydrzali :sunglasses:!!!Drzkaj saa:slight_smile:!!
15. aug 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzmil
aj ja som sa telefonicky objednavala tam a nikto mi nic nehovoril :fearful:
15. aug 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzmil Nemala by si s tym mat problem, pretoze na zdravotnu dokumentaciu, alebo min. jej vypis mas narok podla zakona.
15. aug 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzmil už som bola ale v decembri 2010 a rozhodla som sa pre Helios, lebo Štelcl trval na operácii, ktorú som vtedy ešte nechcela podstúpiť a nakoniec prišlo na jeho slová :confused: a stratená ovečka sa vracia späť :slight_smile:
15. aug 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kolko krat ste museli ist do Brna az do uplneho dokoncenia ivf?a prosim Vas je pravda ze ked si na SK nevycerpam 3 cykli tak mi Brno preplatia.a aj lieky? dakujem
15. aug 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
4 krat, konzultacia, utz, opu a vklad :wink: preplatia ak nemas vycerpane ako pises 3 IVF na SK a lieky to neviem, musia baby napisat co im to preplatili :wink:
15. aug 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem a kolko Vam trvala cesta?odkial dochadzate?ja mam jedno ivf na Slovensku a rozmyslam nad Brnom.tu sa vsade k nam spravaju ako ku kusu.....dakujem
16. aug 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
aj ja mam za sebou 1.IVF na SK :wink: jedna cesta cca 2,5 hod.
16. aug 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a uz stimulujes v Brne?
16. aug 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
uz na 1. konzultacii som dostala protokol a injekcie, takze tento mesiac by som mala zacat uz konecne :dizzy_face:
16. aug 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak to je super,ja tiez rozmyslam ze tam pojdem len sa bojim trosku ci to financne zvladneme.tebe preplaca poistovna? a kolko krat tam este pojdes?
16. aug 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja zacinam s IVF v Brne u dr. Stelcla, na Sk som absolovala 1 x IVF + KET neuspesne, kvoli veku uz mi dalsie IVF poistovna nepreplati, tak sme sa rozhodli pre Brno ... ma velmi dobre referencie, aj osobne poznam ze Brno vyslo ... prosim Vas ak mate niektora navyse lieky, potrebujem clostilbegyt, puregon, fostimon, reps. k nemu ako nahrada menogon,menopur,merional a orgalutran, resp. cetrodite. dakujem velmi pekne.
16. aug 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 uz mozem porovnat slovenske centrum a pristup v Brne, je to vlastne neporovnatelne ... mali sme velmi dobry pocit z konzultacie, rozpravali sme sa narovinu, aj moj manzel zhodnotil navstevu v centre velmi kladne ... ak vsetko dobre pojde, tak okolo 10teho septembra zacneme stimulovat a potom uz len verit, ze to vyjde :slight_smile:
16. aug 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hora_lka budem ti drzat palce .dufam ze sa ti to podari......zial s liekmi ti pomoct neviem......
16. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka skus na stranke mam nemam lieky na ivf
16. aug 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
no mala by poistovna preplatit, najskor si to sama zaplatis a potom poziadas zdravotnu poistovnu o refundaciu, verim, ze preplatia ked nemam vycerpane 3.IVF, pojdem tam len raz lebo verim, ze budem tehotnaaaaaaaaa :wink:
16. aug 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no mam zlu informaciu na slovensku mi brno nepreplatia.teraz som volala do poistovne....
16. aug 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
no neviem, ale baby tu pisali, ze ano, konkretne tie co im to preplatila poistovna tak neviem, potom budem riesit. ja mam doveru.
16. aug 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no ved ja som im to tiez povedala ze baby pisali, ale volala som s pani ktora to ma na starosti a ona mi povedala ze na Slovensku je dost centier s ktorymi maju zmluvu.ze urcite nie. tak nadej moja je v prdeli.ja na Brno nemam.
16. aug 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
nedavno tu pisla hencidlo a jej preplatili 2. IVF v Brne co bola, tak neviem od coho to zavisi :confused:
16. aug 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
mna 1.IVF na Sk vyslo 1700€ s poistovnou, minule som si akurat vsetky blocky ratala (benzin ale nie) a spolu aj s 3.KET vysla tato suma, akoze dost, v Brne ratam tak okolo 1000€ bez poistovne.
16. aug 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27
a ja im nebudem volat, ale vyplnim tlacivo co maju na stranke- ziadost o refundaciu a poslem aj s papiermi a budem cakat, snad preplatia.
16. aug 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jaj bodaj by si mala pravdu.ja mam union. mna ivf na Sk vyslo 200 eur a to len za lieky. v mojom centre neplatim ani za icsi ani za predlzenu kultivaciu.no skusim napisat tej babe
16. aug 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leontinka27 aj ja drzim palce, nestracaj nadej, skus ist najprv na konzultaciu do Brna, za to neplatis nic, ja som tam tak teraz v pondelok bola, doniesla som vsetky papiere co som mala, rozpravali sme sa aj o financiach, pytali sa kolko sme ochotni dat do toho penazi, aj lieky sme riesili tak, aby boli dobre a neboli tie najdrahsie .. dr nam povedal, ze zarucit vysledok nevie, ale predpoklady splname, keby to takto nevidel, rovno by nam povedal aby sme do toho nesli ... nie ako tu na Slovensku, robia IVF ako na beziacom pase, len aby mali peniaze ..
16. aug 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leontinka27 ano skusala som aj tam, ale spytala som aj tu v tejto teme, ked je tu nas viac co chodime do Brna ..dakujem :slight_smile:
16. aug 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dobre robíš, že im nebudeš volať lebo po telefóne ťa veľmi ľahko odpíšu to je to najľahšie. Moja vlastná skúsenosť a tiež to spravím teraz ako ty, že vyplním tlačivo a budem čakať hádam budem mať šťastie na nejakého dobráka v komisii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nebude robiť drahoty :slight_smile:
16. aug 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok