Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
31. aug 2012

Ahojte kočky, nakoľko nám za 3 mesiace neschválili žiadosť na IVF rada by som skúsila RF Brno. Ja mám poruchu zrážanlivosti krvy a drahý má zlý SPG. Chceli by sme skúsiť nativ stimuláciu a ISCI, predĺženú kultiváciu a prípadne mrazenie. Nemáte skúsenosť koľko by nás to stálo.Dakujem za odpovede.

tinka9075
31. aug 2012

@kika386 gratulujem k bábetku 🙂 🙂

javi37
31. aug 2012

@tinkatinulka Ahojky, my máme ten istý problém a tiež som teraz absolvovala soft stimulku v Brne a odporúčam 😀 . Cena 13 000 Kč + 1 000 Kč za každý oocyt.

macko79
31. aug 2012

@kika386 Gratulujem a nech sa vam dari.

macko79
31. aug 2012

Ahojte baby ja si mam robit 5.9 test mam vydrzat alebo to mam skusit aj skor? Co vy na to?Poradte.

tinkatinulka
31. aug 2012

@javi37 A ako si bola spokojná? A výsledok? Kolko si mala vajíčok?

javi37
31. aug 2012

@tinkatinulka Stimulovala som iba clostilbegytom, takže žiadne injekcie okrem pregnylu, vajíčok 6, vložená jedna blastocysta, jedno 8-bunkové embryo, na 16. deň od ET hcg 1 255 😉 . Takže baby hlavu hore, nevzdávajte to, v Brne to musí vyjsť 🙂 !!! Toto bol náš 4. pokus a tiež som už pomaly strácala nádej.

macko79
31. aug 2012

@javi37 a kedy si stimulovala niekedy teraz alebo davnejsie?

javi37
31. aug 2012

@macko79 Dnes je 16. deň po ET 🙂 .

holly74
31. aug 2012

@javi37 Gratulujem !!!!!

macko79
31. aug 2012

@javi37 tak gratulujem ja som dnes 8 den po ET a som cela nesvoja este ze chodim do roboty tak na to tak nemyslim ale neviem ci mam vyskusat spravit test aj skor alebo mam vydrzat?

ria191
31. aug 2012

@javi37 to je super, že vám to vyšlo na 1. krát 🙂 (v Brne). GRATULUJEEEEEEM

tinka9075
31. aug 2012

@javi37 gratulujem dúfam že ta budem čoskoro nasledovat 🙂 🙂

javi37
31. aug 2012

@macko79 Určite vydrž, ja som vydržala až do 14. dňa a oplatilo sa 😉 . Predtým pokus som testovala na 9. deň, negatívny, celý víkend som preplakala a v pondelok krv pozitívna...ale aj tak to potom bolo len biochemické tehu.

speranza1
31. aug 2012

@holly74 presne tak..len sa nestresovat... ono to raz musi vyjst 🙂
@macko79 netestuj a vydrz....na 8 den moze a nemusi test ukazat HCG.. takze ja by som odporucala najskor 10 den po ET...alebo vobec.... 😉
@javi37 g r a t u l u j e m 😵 😵 😵 kraaaaaasna spravicka tfuj tfuj....nech si ty a bublinky v poriadku

macko79
31. aug 2012

@javi37 aj nieco citis nejake zmeny alebo nie?

macko79
31. aug 2012

@javi37 to si uz bola aj potom na krv a u svojho lekara tu na sk ked vies presne hodnotu HCG ?

javi37
31. aug 2012

@macko79 Prsia ma bolia nenormálne, inak mi trošku býva ťažšie od žalúdka, ale neviem, či si to len nahováram alebo to je ozaj príznak 🙂. A bolesti presne ako počas MS.

javi37
31. aug 2012

@macko79 Áno, na 14. deň som si robila test a dnes som išla na krv k svojmu gynekológovi, pôjdem aj v pondelok, aby sme videli, či stúpa a ako.

macko79
31. aug 2012

@javi37 dakujem tak nech pekne stupa ja musim teraz do prace drzim palce.

tinkatinulka
31. aug 2012

@javi37 Gratulujemm, nádhera. 😅 Čim dalej som viac presvedcena že Brno to istí, nakolko stojíme na bode mrazu.

tinkatinulka
1. sep 2012

@javi37 Preplatila Vám niečo poistovna lebo ste boli samoplatci?

nelly3
1. sep 2012

@tinkatinulka
niektore baby pisala, ze ano, niektore ze nie.

nelly3
1. sep 2012

baby ten pregnyl mi daju teraz na prvej kontrole utz? ze ci si ho mam nechat u svojho gynekologa dopredu zajednat alebo ako? kolko stoji v plnej vyske?

melisska
1. sep 2012

@javi37 waaaaaau, moja ani si mi nenapislala, huraaaaaaaaaaaaa, tesim sa s vami 🤐 😵 😵 😵 😵

kaja81
1. sep 2012

@sarasota ahoj mala som pri prvej stimulke(soft) len jedno vajko a prazdne ☹
Ešte som stale nezačala ďalšiu stimulku myslela som že dnes v sobotu ale mam len špinenie tak čakam 😉

kaja81
1. sep 2012

@nelly3 nestojí vela.Ja som ho kupovala v Brne v lekarni a stál cca 140 CZ myslím.

kaja81
1. sep 2012

@holly74 ja som si ich kupovala inj.u nas platila by som za ne cca 190€, ale poisťovna preplaca niečo, takže som doplacala len 45€. Predpísal mi ich môj doki na SR

nelly3
3. sep 2012

baby na prvom utz povedia aj termin opu? budem za nieco platit, myslim na utz co idem tento tyzden?

isabellaa
3. sep 2012

Ahojte, co vsetko ste si vzali na 1.konzultaciu?
Asi vsetky mozne vysledky co budem mat po ruke 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre