Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
6. sep 2012

@nelly3 to ti teda verím 🙂 . Budem na teba zajtra myslieť 🙂 . Ja som teraz v očakávaní mršky a potom začnem odpočítavať 🙂

sarasota
6. sep 2012

ahojte babulky aj ja som TT.Mrska dnes prisla takze zajtra zaciname a namiesto cerveneho vinka si dame 2dcl dobreho jarmocneho burciaku.

nelly3
6. sep 2012

same trnavacky 😀 ozaj kolko musia mat folikuly mm aby boli dobre na opu? to ma len tak napadlo 😕

staga
6. sep 2012

@nelly3 ahoj, pokial dobre viem tak okolo 20mm

mirinda10
6. sep 2012

@staga :
@nelly3 22,24mm je super 🙂

nelly3
6. sep 2012

hmmm 8 DC som mala vela 6 mm, no neviem kedy sa ja opu dockam 😕

rienok
7. sep 2012

@nelly3 neboj, už od 16 mm bývajú zrelé alebo dozrejú tesne po OPU. Inak každý deň podrastie o cca 2 mm takže každú chvíľku 😉 ale ideál je okolo tých 20 mm lenže OPU robia skorej lebo pri tých 20 už môže praskať

nelly3
7. sep 2012

@rienok
dakujem 😉

nelly3
7. sep 2012

takze opu mam v stredu, v pondelok vecer o 21 hod. picham pregnyl, este do nedela picham menopur po 2 ampulky + orgalutran, endometrium 7,1 cm a folikuly spolu 4, na kazdej strane po 2 ks - do 13 mm maju 😉

rienok
7. sep 2012

@nelly3 no veď to sú super číslička ... tak držím palčeky 😉

falin
7. sep 2012

@sarasota - ahojky TT 😉 , jej kolko sa nas tu zislo, urobime fun club 😀

falin
7. sep 2012

@nelly3 - super, budem drzat palceky, mozes ist v klude jarmocit. Alebo si isla este do prace?

falin
7. sep 2012

@ria191 - diky. Uz sme vcera s malou boli pozriet trochu remesla. Chodievate aj vy?

ria191
7. sep 2012

@nelly3 4 to je super. V stredu nech všetko dobre dopadne 🙂

ria191
7. sep 2012

@falin do Trnavy nie o týždeň do Nového Mesta je to predsa len o trošku bližšie a po diaľnici 🙂. Ale taký burčiačik mňam 🙂 . Ale sa nás tu nazbieralo 🙂

ria191
7. sep 2012

@sarasota Vitaj 🙂 . Inak ja keby som išla teraz tak by som išla v tesnom závese za tebou, lebo v týchto dňoch očakávam mršku, ale kvôli práci si taký mesiac musím počkať 🙂 . Tak veľa šťastia 🙂

nelly3
7. sep 2012

@falin
som isla do prace, ale nas pustaju aj tak skor z prace lebo je jarmok 🙂

nelly3
7. sep 2012

@ria191
ja som pre pracu cakala 2 mesiace, teda aj pre dovolenku, ale asi to tak malo byt 🙂

nelly3
7. sep 2012

@rienok
a uz viete co to bude?

ria191
7. sep 2012

@nelly3 pozerám, že zháňaš stále orgalutran tvoj doktor ti ho nepredpísal?

rienok
7. sep 2012

@nelly3 ahoj, ano dievčatko 😵 😵 😵 teda veľmi sa nechce ukazovať, ale už mi to 2 dr. povedali aj v papieroch z morfologickeho mam ze XX tak im verim 🙂

nelly3
7. sep 2012

@ria191
nie on moze len pregnyl, clostil a tieto ako orgalutran, menopur nie, len car.

rienok
7. sep 2012

@nelly3 a preco si si nevyfasovala v Brne? ja som tam dostala asi 4 na zaciatku a platila som len za tie co som pouzila, zbytok vratila.....vobec som neriesila zhananie, asi som moc pohodlna

ria191
7. sep 2012

@nelly3 môj mi povedal, že mi môže predpísať všetko čo chcem, len niektoré si budem celé hradiť sama asi si to aj tak myslela, že?

falin
7. sep 2012

@nelly3 - wow to mas super 🙂 , tak prijemne jarmocenie.

nelly3
7. sep 2012

@rienok
ja som dostala v brne, ja ich mam, ale som si chcela zohnat u nas, je to lacnejsie, aj som nejake zohnala, takze tie ich vratim co nepouzijem, mam od nich aj orgalutran, menopur + co som si zohnala u nas na sk. ale nic sa nedeje, ked nezozeniem lebo aj tak uz nebudem potrebovat lebo budem tehotnaaaaa 😵

falin
7. sep 2012

@rienok - super, aj nasa bola taka hanblivka ze sa nechcela ukazovat 😀

nelly3
7. sep 2012

@ria191
hmmm tak to neviem,ale mozno ano, ale tie ceny su asi podobne ako v cechach.

ria191
7. sep 2012

@nelly3 ja si tiež myslím, že ceny sú podobné ako v čechách takže keď to aj mne predpíše na plnú hradbu tak to sa môžem pridať k tebe a zháňať už teraz 🙂 . Chvíľku počkám nech ti neleziem do kapusty 🙂

holly74
7. sep 2012

@rienok Gratulujem k dievčatku 🙂 Ideš aj amnio?
@nelly3 Držím palce na stredu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre