• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. januára 2017 
@nelly3 Super Nelly, tak držím palce, nech sú zajtra všetky pekne oplodnené :wink:
12. sep 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu10
ano bola som busom, vystupila na autobusovom nadrazi a odtade - bus c. 84 na mendlovo namesti a odtadial je to kusok peso, stale rovno, takze jednu cestu som isla metskou dopravou, ked som vystupila na nadrazi 3 ludi som sa pytala kde je zastavka a nevedeli mi povedat, lebo zastavka moze byt z hociktorej stany stanice, no hruza, ale potom som ju nasla :wink:
12. sep 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka my chodíme na Trenčín to máme najkratšiu cestu a potom na uherský brod a ked môj muž dobre pozná Brno tak sme to zvládli v pohode :slight_smile: :slight_smile: a Koudelka je tiež fain že kamoška k nemu chodí a chváli si :slight_smile: :slight_smile: ja som dokimu hovorila že chcem chodit len k nemu tak povedal že jo :slight_smile: :slight_smile: lepšie je ked si u jedného ktorý ta aj pozná ako chodit každú chvílu k inému :slight_smile: :slight_smile: ja v pohode beriem tabletky pred ketkom a nie je mi po nich najlepšie :unamused: keby sa dali tie embrijká preniest do brna a vložili mi ich tam :wink: :wink: ked si predstavím že mi to budú vkladat na sk je mi do plaču :unamused: :unamused: najlepšie mi povedal muž že pred vkladom zavri oči a mysli si že si v brne keby sa to tak dalo a oči otvorím a bude na mna kukat nadutý doki :grinning: :grinning: ale vydržím :wink: :wink:
12. sep 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a co keby si sa spytala ci sa nieco take neda? aj ked si teda neviem predstavit, ako by si si embryjka prenasala, by som sa bala, ze sa s nimi nieco stane ... nic ine Ti neostava, ale hlavu hore a usmev na pery :slight_smile: a ta myslienka so zavretymi ocami ma zaujala, to by mohlo vyjst :slight_smile: nech su oduti, hlavna vec ze to vyjde :slight_smile:
12. sep 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka ja som sa už pýtala nedá sa ani na sk nie aby som ich preniesla do Brna čo by som ja schopná bola by som šla pomaličky aj 5 hodín len aby prežili :grinning: :grinning: a môj muž mi včera povedal že neboj ked sa nepodarí ideme do Brna a odtial už pôjdeš tehulka ešte že ho mám :wink: :wink:
12. sep 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 ten Tvoj muz je super :slight_smile: mozno naozaj to malicke caka na Brno, bude to malicky cehunik .. aj ja si odtial take donesiem :grinning: ten moj mi dnes uz skoro zakazal konika, som pozerala fotky takeho malickeho Tomaska nedonoseneho, som skoro plakala pri tom ... tak sa hneva, naco to citam
12. sep 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka môj stále verí že budeme mat malého moraváka ved uvidíme čo z toho bude :slight_smile: :slight_smile: ved to centrum je super a ked niekam chodíš z radosťou tak tam sa aj úspech dostaví :slight_smile: :slight_smile: mne strašne vadí že ma volajú ako číslo na sk ja som tam raz sedela a povedali moje číslo ja som si ho nepamätala a potom ma zavolali menom a hned som reagovala :grinning: :grinning:
12. sep 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 presne, aj dnes pri tom ultrzvuku mi otocikl monitor, ukazoval mi tam moje foliky, akurat, ze ja teda nemam na to oci ako on :grinning: to v BA som ani raz nevedela kolko mam folikov, urobili ultrzvuk a jedinu informaciu co som dostala bolo, kedy mam prist nabuduce .. vsetko ... tak teraz neviem porovnat, co bolo predtym, s tym co je teraz .. ale neva, co bolo bolo, terazky sme v Brne :grinning: :grinning:
12. sep 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj babenky , tak sa s vami tesim:slight_smile::slight_smile:,zachvilocku budete vsetky tehuuuu:slight_smile::slight_smile:!!Citam vas skoro kazdy den, len nestiham prispiievat:slight_smile:!Drzime vam prsteky!!!
12. sep 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hora_lka presne tak aj mne pekne ukázal ked robil sono všetko poukazoval a záver vše v porádku no len bábo sa nedarí ale som rada že je všetko ok :wink: :wink: tak ja mám iný zážitok v jednom centre v ba docent už starý vyše 70 rokov mi robil sono a hovorí že tu máte vaječníky plné cýst to sa mi nezdalo ked som ich v živote nemala tak som mu povedala nech to otočí ku mne a kukám a to folíky tak som mu ukazala že čo to tam je si vieš predstavit že pacientka mu na koze ukazuje čo je na sone :grinning: :grinning: a ved sranda musí byt :wink: :wink:
12. sep 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabka1124 dakujeme my tomu veríme všetky budeme tehulky a hotovo :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 supsi :slight_smile: aj ze si mala mellisku na izbe :slight_smile: Teraz uz len trosku cakat a tesit s na dobre spravy..
@tinka9075 presne tak, vyjde nam to a v brusku nam bude coskoro rast male babenko :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 presne tak vyjde to a hotovo ja som čím dalej tým viac rozhodnutá že chcem dvojičky a budem už štastná :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075
@tinka9075 tak to je fakt vtipne, esteze Ty vies co mas hladat na monitore :slight_smile: a napa docenta pekne nasmerujes :slight_smile: ze tuto kukajte :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 presne tak, ja mam tiez v plane dvojicky.. jednou ranou dve dievcatka :slight_smile: alebo dievca, chlapec .. moze byt ...
12. sep 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hora_lka ved ja som mu to tak aj povedala že tuto kukajte a môj muž sa na stoličke natriasal od smiechu a v aute mi povedal že či som si nezmýlila povolanie a nemala by som byt gynekologička :grinning: :grinning: ja by som velmi chcela dvojičky ved už bojujem dlho by bolo na čase :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, dievcata drzim palce, sa to tu fajne rozbehlo...uz by sa patrilo konecne prelomit smolu... :wink:
@melisska cakam na spravicky :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 pekne pekne :slight_smile: ja uz mam aj mena pre dvojicky vymyslene, tak hadam by sa patrilo ... nam vsetkym za to trapenie a snahu .. odmena bude ... idem kuk na telku
12. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... chcem sa spytat, ako dlho ste mali bolesti brucha po odbere vajicok... ja som bola v pondelok okolo obeda a este dnes citim take nafuknute brucho a pichanie...
12. sep 2012 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka ja mám už tiež vymyslené pre chlapca mi muž schválil ale pre dievča nie tak to nejak poriešime :slight_smile: :slight_smile: presne odmena bude malinké bábetko :slight_smile: :slight_smile: ja idem kuk na modré z neba a zase budem revat :cry: :cry:
12. sep 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@delina ahoj, ja som bola tiez pondelok :wink: ..nebola si nahodou so mnou na izbe v ciernej nocnej koseli, vsak?
inak sa citim podobne, brucho mam ako balon a ked si stlacim podbrusko tak tam boli, ale inak ok.
12. sep 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka @tinka9075 ja by som sa tiez tesila dvojickam, iked viem, ze to nieje lahke starat sa o dve miminka naraz. Hlavne nech su deticky zdrave, ci uz bude jedno alebo aj tri, haha :grinning: a nech uz pridu!
Kamaratka mala po umelom dvojicky a v snahe byt najlepsia mama, bola za chvilu tak vycerpana, ze bez velkej pomoci rodiny by to psychicky nezvladla. Chodila som sa jej v podstate od zaciatku starat o jedno a ona mala druhe :slight_smile: ..o tyzden maju chlapci 2 roky..a my sa stale len snazime..cas tak leti!
12. sep 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 no len aby sme všetky tri neodchádzali z centra s dvojičkami ale štastné :grinning: :grinning: nie je to lahké budem musiet prestahovat maminu k nám domou aspon na rok ved nech si vnúčatká užije :slight_smile: :slight_smile: moje všetky kámošky už majú deti jedna dokonca tri a ja len stále bojujem :slight_smile: :slight_smile: všetkým som im bábetká vozila aj na rukách mala že sa prilepí a nejak sa nechce :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :sunglasses: to by bolo uplne uzasne...a raz by sme dali stretko s nasimi Reprofit drobcami, hihi
moje kamaratky, aj mladsie maju tiez uz snad vsetky jedno az styri deti..To tak byva, ked je clovek po triciatke. Kedze momentalne pracujem s malymi detickami, tak sa tesim aspon z cudzich...ked na tie moje si este musim pockat...
12. sep 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 no šest detičiek tak to by bolo super :slight_smile: :slight_smile: najprv ma to trochu trápilo ked kamošky boli tehotné a teraz som si už nejak na to zvykla teraz čakajú oni na mna a že ked budem tehu tak spravíme oslavu :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79 no priznam sa, ze uz sme mali stretko minuly rok v Bojniciach a musim potvrdit, ze v Brne robia iba pekne deticky :slight_smile:
vsetkym prajem aby ste sa dockali, raz to urcite bude, musite iba verit a ono to pride
12. sep 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@delina snaz sa pit, vela vela vody to sa stava nakolko mas zvacsene vajecniky a tie tlacia, mne sa velkost vajecnikov znormalizovala po 12tt
12. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79
@tinka9075 dievcata to stretnutie je velmi dobry napad, s rocnymi drobcami by sme to snad zvladli ... kamaratka caka tiez v decembri dvojicky dievca, chlapec, po umelom oplodneni, prave vcera bola na 3D, su nadherne tie jej deturence, vyslo jej IVF :slight_smile: aj my sa dockame, nebojte sa :slight_smile:
13. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinda10 dakujem :slight_smile: bez Vas by som to cele neabsolvovala, Vasa podpora a pomoc je pre mna najdolezitejsia :slight_smile:
13. sep 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 pekná úrodička len nech sa pekne vyvíjajú :slight_smile: . Držím ti palce :slight_smile: .
13. sep 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok