Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
14. sep 2012

@hora_lka včera som tu nebola nešiel nám net tak mám čo dohánat 😀 😀 júj veru už sa mi to blíži tak budeme odrátavat spolu som zvedavá čo mi povedia kedy bude vklad za týžden idem na sono pred Ket ale čo mi dali užívat tie lieky nejak mi z nich dobre nie je ved uvidíme ale musím vydržat 🙂 🙂

nelly3
14. sep 2012

@ria191
no zajtra asi vklad nie, lebo som nevolala, ty kokso asi som aj mala, no nic, zajtra zavolam, verim im, ze sa pekne delia. 😵

nelly3
14. sep 2012

co si myslite o tom, keby som chcela mat vklad nie na 5 den, ale 4 den? 😕 lebo v nedelu mozem ist s manzelom na aute, v pondelok len busom sama. zajtra sa skusim opytat, ked budem volat.

horalka79
14. sep 2012

@zabka1124 zabka, ja som si ten papier farebny studovala este ked som prisla domov po odbere. Pisala som si tam k tym dnom ako sa vyvíjajú moje opl. vajka.
@bibi24 do stvrteho dna sa delia, potom sa zoskupia do akoby jednej masy..mne vraveli na zaciatku, stvrty den nevolat, tak som dnes nevolala. Drz sa nedelu!
@horall_ka dakujeeeeeeeeeeem, stastie budem veru zajtra a najblizsie tyzde potrebovat..pre mojich drobcekov, nech sa im u mna paci..
@ana79 tak to mi je luto ☹
@nelly3 noo chciet mozes, ale myslim, ze ho robia len treti alebo piaty den, aj na inych strankach som to citala 3 alebo5. Mozno to v ten 4.den nieje tae vhodne, ale spytaj sa, budeme mudrejsi.. 😉 tiez sa ti to krati 😎

nelly3
14. sep 2012

@horalka79
ja tu citam co vy pisete o vyvoji a kukam na druhu stranu a tam je to pekne popisane he-he. idem studovat 😉

melisska
14. sep 2012

@nelly3 co si dostala papier prehlad vyvoja embryi- tam mas napisane ze ET sa moze previest na 3. den kultivacie a 5. den kultivacie, na6.den mrazia, na 4. den nerobia transfer, zrejme sa to ani neda, ani vyvoj embrya sa teno den nehodnoti,...ale to som ti uz hovorila...mohla si sa opytat na vklad na treti den 😉

nelly3
14. sep 2012

@melisska
uz to mam nastudovane 😉

nelly3
14. sep 2012

@melisska
volala si dneska? ja nie, zajtra volam

melisska
14. sep 2012

@nelly3 ano volala, lebo mi kazali, ze mi povedia cas ETu, uz viac volat nemusim, povedali, ale ak chcem mozem 😀

nelly3
14. sep 2012

@melisska
mne vcera povedali ze v pondelok o 12.30 hod. mam vklad a ze ak chcem mam si zavolat, tak zajtra zavolam a potvrdim si to. takze sa opat stretavame 🙂

melisska
14. sep 2012

@nelly3 ja mam Et o 11:30 😉

nelly3
14. sep 2012

@melisska
nehram sa, ty budes skorej tehulka 😉

horalka79
14. sep 2012

@nelly3 @melisska takze vy ste pondelkove, supsi. Vsetkym sa nam to blizi..hadam ku stastnemu koncu, alebo skor krasnemu zaciatku! 🙂 🙂

melisska
14. sep 2012

@nelly3 😉

rienok
14. sep 2012

@nelly3
@melisska a obidve budete 5. deň ? no totok tak to budete aj spolu rodiť 😉 ale asi nebývate v blízkosti 😀

rienok
14. sep 2012

@horalka79 no začiatok veru 🙂 potom sa tiež stále na niečo čaká .... ale je to krásne čakanie 😵
všetkým vám držím palčeky nech sú to tie víťazné pokusy 🙂

rienok
14. sep 2012

@bibi24 neboj, aj tie 4-bunkové to stále môžu dobehnúť ... ono ak ich pozerali ráno ( čo aj robia) ale delia sa trošilinku neskôr tak môže byť že už sú 8-bunkové . nevešaj hlavu mne skoro vždy jedno také dobehlo tie predchádzajúce 😉
ale tak ci tak 2 budeš mať a basta! ver 😉

hora_lka
14. sep 2012

ahojte, takze vysledok z dnesneho ultrazvuku je dalsi ultrazvuk v nedelu ... folikol je dost, ale nechcu akosi rast, este potrebuju trochu casu a od zajtra dopichavam orgalutran ...a opu snad v utorok alebo az v stredu ... ale tesim sa, ze to takto sleduju, naozaj by som nerada, keby mi po opu povedali, ze boli nezrele ... tu im to bolo asi jedno, nerozmyslali, ze by mohli aj pockat ..

hora_lka
14. sep 2012

@tinka9075 uz odratavame, ja som si myslela ze OPU budem mat teraz cez vikend a uz je z toho pomaly streda, takze aj vklad sa posuva ... budeme asi vkladat spolu 🙂 ake lieky uzivas? ja som mala pred KET utrogestan a estrofem, z toho utrogestanu som bola ospala .. manzel sa mi smial, lebo som prisla z roboty a uz som rozmyslala, ze si pojdem lahnut .. zvladneme to vsetko neboj ..

hora_lka
14. sep 2012

@ria191 uz som s5 .. a v nedelu si zase cestu do Brna zopakujeme 🙂

deinad
14. sep 2012

@ria191 ahoj, veru, tazko povedat, kde je problem 😒 mozno zalezi aj vo velkej miere aj na nas samych, aby sme boli v pohode a zbytocne sa nestresovali. tiez by som najradsej do toho isla hned, ale tak kto si pocka, ten sa docka 🙂.
No a hlavne nech mas aj imuno v poriadku, drzim palce 🙂

hora_lka
14. sep 2012

@horalka79 Tebe zajtra drzim vsetky palce 🙂 nech sa malickym dobre dari 🙂

tinka9075
14. sep 2012

@hora_lka ja beriem estrofen ale je mi z neho tak divne stále ma bolí hlava no uvidíme 🙂 🙂 ja som zvedavá kedy budem mat vklad o týžden sono tak snád mi už povedia 🙂 🙂 ale poviem ti že ked si predstavím že mi majú robit vklad na slovensku tak mi je do plaču 😒 😒 ale muž mi stále hovorí že neboj aj tak si bábo prinesieme až z Brna tak ma tam asi čaká 🙂 🙂 zvládnut to musíme ved ked bojujeme nech na konci všetkého máme v náručí bábetko 🙂 🙂

sarasota
14. sep 2012

ahojte chcem sa spitat na cestu po dialnici pojdeme autom chodila som vlakom nech aspon mame neaku predstavu a nezabludime

horalka79
14. sep 2012

@sarasota skus mrknut na goolemaps.com trasu odkial-kam, najde ti to najsikovnejsiu moznost z tvojho bydliska..My sme sli z BA a tiez sme to najprv pozreli na googlemaps a v pohodke. Tiez so doteraz chodila busom/vlakom.

hora_lka
14. sep 2012

@tinka9075 nikdy nevies, mozno vyjde tento vklad, posledny na slovensku .. treba vyskusat vsetky moznosti a ked nahodou nevyjde, tak potom hor sa do brna .. inak ja som bola dnes 3 x v centre a 3 doktor, dnes pre zmenu dr. kozumlik , za chvilu budem poznat celu kliniku 🙂 ale v nedelu uz mi povedal ze bude on, bude tam sam, tak musime prifrcat o 7,45 .. ak nestihneme budeme cakat, a manzel uz vymyslel, ze ked sme v tychto koncinach, tak ideme na vylet do Machochy .. bola som tam ako skolacka 🙂

hora_lka
14. sep 2012

@sarasota cesta je jednoducha od Olympie sa stale drzis smerom na vystavisko a ulica Hlinky je tesne nad nim ..

tinka9075
14. sep 2012

@hora_lka no možno vyjde ani dnes tam nebol Štelcl?tak to budeš zachvílu poznat všetkých lekárov 🙂 🙂 ja ked budem chodit do Brna chcem aby pri všetkom bol Štelcl sme sa o tom aj rozprávali tak povedal jo že sa ešte dohodneme 🙂 🙂 my sme si tiež spravili výlet ked sme tam boli šli sme pozriet na mohylu míru pri Slavkove u Brna a domov sme prišli unavený a štastný 🙂 🙂

hora_lka
14. sep 2012

@tinka9075 ja ich beriem vsetkych ako dobrych, je pravda ze Stelcl bol veelmi sympaticky, aj Koudelka, ale v pohode boli vsetci zatial, dostala som odpoveda na vsetko co som sa pytala, bez problemov, takze mi to az tak nevadi, ze tam nebol Stelcl .. neviem ci nebol uplne, alebo mal inu robotu ..

tinka9075
14. sep 2012

@hora_lka jasné všetci sú tam dobrý len je lepšie chodit k jednému ktorý o tebe už všetko vie 🙂 🙂 presne tak hlavne že ti všetko povedia a povysvetlujú čo na sk zažiješ málokedy 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre