Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
17. sep 2012

@freeze24 bola som u neho len raz, na ultrzvuku, ale bol velmi mily a prijemny

tinka9075
17. sep 2012

@hora_lka ahoj v pohode len som asi nejaká chorá smrkám kašlem kýcham no už len to mi chýbalo v piatok mám sono tak dúfam že mi to prejde lebo mi asi tažko spravia vklad 😒 😒 ale už čajíčkujem tak verím že do piatku budem ok 😉 😉 a ty ako? 🙂 🙂

hora_lka
17. sep 2012

@tinka9075 no tak len cajik a ponozky na nozky ... ja sa drzim zatial, klop na drevo, ale nieco je vo vzduchu, s mamou som volala, ledva rozpravala, ze ma chytene priedusky .. tak dufam, ze do stredy vydrzim .. uz len zajtra ...

karkana
17. sep 2012

@holly74 ahoj chcem sa opýtať, v Brne ked ti vložia musíš ísť na WC po svojich alebo ? ležať... 😉 či je to rovnaké ako v iscar

tinka9075
17. sep 2012

@hora_lka ponožky som už aj v noci mala nohy také studené muž sa smial že ako lad 😀 😀 čajíček pijem už mi ani nechutí 🙂 🙂 už sa ti to fain kráti budem ti držat palce aby všetko dobre dopadlo 🙂 🙂

hora_lka
17. sep 2012

@tinka9075 jaj ani mi nehovori, uz to chcem mat za sebou .. moj manzel mi pred hodinou povedal, ze za 10 minut je doma, a teraz vola, ze uz uz odchadzam z roboty 🙂 a domov to ma polhodinu ... no spolahni sa 🙂

hora_lka
17. sep 2012

@tinka9075 ja uz si to presne nepamatam datumovo, ked Ti urobia sono, kedy je potom vklad? cez vikend? nechces ist v pondelok, to by sme isli spolu 🙂

tinka9075
17. sep 2012

@hora_lka to ako môj muž ked mi zavolá že idem domov tak príde o hodinu 😀 😀 ja mám vyrátaný vklad v pondelok len uvidím čo povie doki cez víkend sa mi tam nechce velmi íst 🙂 🙂 to by bolo fain keby nám to tak vyšlo narovnako 🙂 🙂 🙂

nelly3
17. sep 2012

@karkana
ked ti vlozia tak tam cca 10-15 minut lezis a potom ides prec, kludne aj na wc 🙂 a koudelka je super, prave dneska mi robil vklad, robil mi aj opu, ja chodim k nemu.

nelly3
17. sep 2012

@hora_lka
vklad je na 3 alebo 5 den 😉

holly74
17. sep 2012

@karkana Nie, tam dokonca ani nemusíš nejak extra veľmi piť predtým..Odporúčajú mať normálne plný mechúr, teda nevycikať sa tesne pred zákrokom,ale nemusíš sa ani nadájať litrami vody. Je to ambulantný výkon, ani pyžamko ti netreba (ja som si ho tam inak dotrepala prvýkrát 🙂). Poležíš si priamo na koze (ale nohy ti dajú vodorovne na podložku) nejakých 10-15 minút po výkone a ideš domov.

hora_lka
17. sep 2012

@tinka9075 no presne 🙂 ale to sa len tak potichucky stazujem 😀 pondelok je dobry den, presne vhodny na vkladanie ..citim v kostiach, ze to vyjde 🙂

nelly3
17. sep 2012

takze dve embryjka su u mna, vklad mi robil koudelka, strasny zlaty clovek. z 5 mam 4, dve tie najlepsie vlozene - 1xHB (hatchujuca blastocysta) a 1x blastocysta a je tam este ze gr.1 a to je v popise ze jsou embrya nejvyssi kvality 😵

tinka9075
17. sep 2012

@hora_lka ja som už u môjho zvyknutá 😀 😀 myslím že sa to podarí tebe dvojičky mne trojky a budeme štastné 🙂 🙂

nelly3
17. sep 2012

a platila som platobnou kartou cca 28500czk - cca 1200€

tinka9075
17. sep 2012

@nelly3 držím palce nech sa embrijká pekne zavrtajú 🙂 🙂

holly74
17. sep 2012

@nelly3 Bože, Nelly to je super !!!! Tak nech to vyjde 🙂

hora_lka
17. sep 2012

@nelly3 vyzera to velmi dobre ... tak a sup hladkat brusko . ..

hora_lka
17. sep 2012

@tinka9075 idem pichnut pregnyl .. sama si to neviem, idem na pohotovost ..

zabka1124
17. sep 2012

Ja som brusko hladkala este ked som bola na koze🙂-na ET, Stelcl sa na mna tak smiesne pozeral 😀 😀 😀

zabka1124
17. sep 2012

Baby, krasne sa to tu rozbieha s OPU aj s vkladmi,mooc sa s vami tesiimmm a drzime prsteky!!!Aaaaaa, testujte max 1 den predtym ako vam nakazali, zbytocne sa nestresujte a bruska hladkajte🙂!!!

tinka9075
17. sep 2012

@hora_lka môžeš si pichnút aj do brucha ja som si pichala a v pohode 🙂 🙂 raz som si pichla sama aj do svalu síce štípalo ale dalo sa 🙂 🙂

zabka1124
17. sep 2012

@hora_lka nebooj, chyt ako povedal Dr. slaninku a sup ho tam 😉

tinka9075
17. sep 2012

@hora_lka presne ako píše
@zabka1124 chytit slaninku a šup a injekcia bude tam 😉 😉 kašli na pohotovost 🙂 🙂

sarasota
17. sep 2012

ahojte vcera som odpadla ako kabela takze odobrali 9 vajok stoho 7 bolo zrelych a oplodnilo sa 6 zajtra volam ako sa im dari

sarasota
17. sep 2012

@nelly3 takze hladkaj brusko a o 14 dni budu krasne kolajnicky

hora_lka
17. sep 2012

@tinka9075 ooo nie ja na to nemam odvahu, uz som aj s5 🙂 taka starsia sestricka tam bola, pozerala na to, ze ako to pichneme, este sme chvilu cakali, aby to bolo presne a podozrievam ju, ze kym som bola na chodbe, tak prestudovala navod 😀 lebo uz zrazu vedela co s tym 🙂 doteraz som vzdy do zadku pichala, teraz prvy krat do brucha .. a bolo to asi lepsie, neviem ..

hora_lka
17. sep 2012

@zabka1124 nemam odvahu 🙂 ale uz to mam za sebou 🙂

hora_lka
17. sep 2012

@sarasota tak uz to mas za sebou, to je fajn.. mna to caka pozajtra ... kto Ti to robil? asi kozumplik, bola som na ultrzvuku u neho ... nebolo Ti zle, alebo nieco podobne? a 6 oplodnenych je krasny pocet ..

hora_lka
17. sep 2012

@nelly3 ano viem, streda opu a v pondelok je vklad, ako Ty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre