Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
20. sep 2012

@hora_lka
PK mas v cene 😉

melisska
20. sep 2012

@nelly3 Kryokonzervace embryí a další poplatky spojené s kryobankou jsou pro všechny zahraniční pacienty v měně EUR a to z toho důvodu, že platby probíhají bankovním převodem. 😒

melisska
20. sep 2012

@hora_lka kraaaaaaaaaasa, nech sa pekne delia 😉 🙂

melisska
20. sep 2012

@hora_lka oki 😉 😵

hora_lka
20. sep 2012

@nelly3 ano pri IVF min, ale ked pozeram do cenniku pri klasickom IVF, tak tam je zvlast uvedena cena na PK, uvidim v pondelok ake prekvapko mi nachystatu 🙂

melisska
20. sep 2012

nelly nevsimla som si, ze mas taku istu odpoved 😀 no pisal ze ked platime za liecbu mozeme v CZK , ale nie kryo 😒

hora_lka
20. sep 2012

@melisska dakujem 🙂

nelly3
20. sep 2012

@hora_lka a ty si mala klasicke IVF? ja ze soft stimulaciu

melisska
20. sep 2012

@nelly3 to je dobre , ze si v praci, ja budem v pondelok 😉 😀 clovek pride na ine myslienky, snazim sa nepozorovat, ale uplne to nejde 😀 😀 😀 tak stale nieco robim, aby som na to nemyslela 😝

nelly3
20. sep 2012

@melisska
ved to, ach jo, kedy si mas robit test? ja 28 septebmra to budu nervy

melisska
20. sep 2012

@hora_lka aj ja som myslela, ze mas soft? nedohodli ste sa tak?

nelly kde pracujes, ak a smiem spytat? ja v skole zastupkyna riaditela 😝 teraz mame najviac roboty a skolstvo ide dolu vodou 😔

melisska
20. sep 2012

@nelly3 ja 29.9, ale to je sobota a ja pojdem na krv v pondelok, nerobim test, nemam na to nervy s tymi testami stale 😀

nelly3
20. sep 2012

@melisska
ja rozmyslam, ze pojdem tiez v pondelok na krv pre istotu, ale test urobim urcite len neviem ci uz v piatok alebo az v nedelu radsej.

nelly3
20. sep 2012

@melisska
ja tiez v skolstve, na vyske, ale robim administrativu a ten plat, skoda reci 😠

melisska
20. sep 2012

@nelly3 nakoniec zistime, ze najviac neplodne su ucitelky 😀 😀 😀 , alebo pracovnicky v skolstve 😀 😀 😀 to je asi fakt diagnoza 😀 😀 😀

hora_lka
20. sep 2012

@nelly3 ja som myslela ze soft stimulacia mne nepomoze, aj tu v Ba som sa na to pytala, tak krutil hlavou ze nie, v Brne sme sa nebavili, ci je to klasika alebo soft, dohodli sme davky a bavili sme sa o predbeznej cene .. ale horalka79 tiez hovorila, ze nevie ci klasika ci soft, a nakoniec ju vyuctovali ako soft . ja si tiez myslim, ze to tak bude, v pondelok poviem

hora_lka
20. sep 2012

@melisska ako som pisala nelly, to ci to bude klasika alebo soft sme sa nebavili, ale predbezne sme si cenu dohodli

melisska
20. sep 2012

@hora_lka ja si myslim, ze ti tiez vyuctuju soft 😉

ria191
20. sep 2012

@hora_lka určite ti vyúčtujú soft, lebo ja som sa o tom sním bavila, že stimulka pri vyšších dávkach už nie je soft, ale že to tak budú rátať takže žiadne obavy 🙂 🙂 🙂

horalka79
20. sep 2012

@melisska tak tak, ach tie horalky :D horalka79 mala v sobotu vklad, od utorka ma brucho v povodnom stave a citi sa ok, akoze uplne normalne, hm.. test tiez 29teho? 🙂
@horalka to je vyborne 10 zrelych, nech sa pekne delia! 🙂
jo, mne dali na fakturu ze soft, ale platila som ako klasiku-ale to bude tou euro FA, podla mna som mala klasiku..u vas je to ine, platite menej..ale ak bude nejake nabuduce, hm, tak si to dobre zistim co vlastne...
@nelly3 dakujem pekne za zistene info..skoda ze som si neprecitala o tom plateni v CZK hlavnej faktury niekde predtym ako mi vystavila eur. Toz, mozno sa mi to este niekedy zide.. Nelly, ty si robis test uz 28.9? super. ja mam ist na krvny 29.9, ale to je sobota, hm..pondelok ani utorok nemozem z prace ☹ tak netusim ako to spravime..zavolam zajtra mojej gyne a skusim sa doho, ci je ok uz piatok, alebo az streda, hlavne ako s Utrogestanom po tie dni..

nelly3
20. sep 2012

@horalka79
no 28.9. som sa aj cudovala ze nejako skoro a koudelka ze to je oki. ja sa inac tiez citim uplne normalne, tak teraz neviem ci je to dobre alebo nie. som z toho pomaly uz na nervy. 😠

horalka79
20. sep 2012

@nelly3 to mas potom kolky den po vklade? lebo ja mam toho 29teho 14ty a neviem ci by bolo ok, zajst na krvny o den skor..hm.. . a do stredy cakat je dost daleko a hlavne 4 dalsie dni brania progesteronu..dufam, stale ze nie zbytocne
Test doma si asi spravim predtym, ale ze kvoli hormonom nemusi byt presny, preto sa odporuca ten krvny. bojim.

falin
20. sep 2012

@horalka79 - horalka, podla mna chod na test v piatok, 13-ty den ti uz ukaze z krvi, hodnoty budu o kusok nizsie

babenky co cakate na testovanie- drzim palce nech su testiky pozitivne 😉

@melisska - meliska ty si neprispievala do dlhodobiek na babätku?

nelly3
20. sep 2012

@horalka79
to budem mat toho 28.9. 11den a mam si uz robit test alebo ist na krv.

holly74
20. sep 2012

@nelly3 Aj ja som to mala takto od Koudelku, test na 11 deň po vklade po PK, inak to bol 29 deň cyklu a teda žiaľ 1. deň cyklu nového ...

horalka79
20. sep 2012

@nelly3 @falin Oki, tak sa objednam ku gyne na test na piatok, uf. Ako rychlo budu vysledky, viete? Nelly, tak to budeme vediet naraz.. 🙂 este aj @melisska by si mohla spravit uz piatok 😉 ..juj, nech nam to vyjde.. neviem co bude piatok, ale je dost mozne ze si rano spravim doma test a potom pojdem na krv..neviem, alebo pockam len na krv,hm.

nelly3
20. sep 2012

@horalka79
ja si urobim v nedelu doma test a v pondelok idem na krv 😉

tinka9075
20. sep 2012

@hora_lka ahoj to som rada že si v poriadku 🙂 🙂 no pekne si zarodila 😀 😀 som ti držala palce a myslela na teba od rána 🙂 🙂 ja som tiež mala po opu bolesti ešte po odbere ale dali mi infúzku lebo som mala hyperstimulák ved 20vajok sa ani nečudujem 😒 potom ešte dva dni som bola na infúzkach a už bolo dobre 🙂 🙂 teraz len v klude oddychuj 🙂 🙂 🙂 ja sa mám zatial ok choroba pomaly ustupuje zajtra idem na sono tak uvidím čo povedia a kedy bude vklad ale počítam že v pondelok 🙂 🙂 ved ty tam už budeš poznat všetkých lekárov 🙂 🙂 🙂

melisska
20. sep 2012

@horalka79 ja som mala vklad 17.9. a 14 dni je pondelok, dr. napisal test na 12 den 😉 ale ked som bola dr. inej mala som testovat az 14 den 😉 tak budem testovat aj teraz az 14 den 😀

melisska
20. sep 2012

@falin ano 😉 aj prispievam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre