• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
20. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska všetko bude ok :wink: :wink:
20. sep 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat buchty na pare s cokoladou, som nam dnes urobila, mnaaaaaaaaaaaaam :grinning:
20. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska ja som prave dopiekla mega cokoladovy kolacik :slight_smile: najlepsia mnamka a hlavne rychla
20. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata volala som a vsetkych 10 mame oplodnenych ... som taka stastna ... teda je to este len zaciatok cesty, ale vidim to veeelmi pozitivne ... vklad mam v pondelok o 15,00 :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile: + :slight_smile:
20. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@melisska
@horalka79 dobrú chut babulky ja mám žemlovku mnam :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hora_lka huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá tak to som rada krása takéto správy velmi rada počúvam :slight_smile: :slight_smile: dúfam že aj ja budem mat vklad v pondelok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ano, uz poznam polku kliniky :grinning: ale vraj na vklade bude dr. Stelcl ... uvidime, vcera som ho videla, aj sme sa pozdravili, ked sme odchadzali..ked som vecer volala s dr. Vitouskovou, tak povedala ze Stelcl sluzi nocnu, ze o mne vie, ked budem volat .. nastastie to nebolo treba ... inac som dnes v robote, o 11 som si povedala ze idem, stale brucho citim, ale inak som v pohode
20. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka kraasa:slight_smile: tesime sa stebou :grinning: :dizzy_face:
20. sep 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
20. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hora_lka on je super, aj ja k nemu chodim :wink: akurat som mala teraz vklad na dva krat :grinning: on povedal, ze aj von pojdu po jednom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie naraz
20. sep 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hora_lka už poznáš skoro všetkých doktorov Štelcl musí mat presnú ruku pri vklade :grinning: :grinning: ale ja verím že bábetká budú :slight_smile: :slight_smile: brucho ta ešte bude chvílu boliet ale potom bude všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hora_lka supeeeeeeeeeeeeeeer, to su vyborne spravy :sunglasses: len tak dalej! :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
@holly74
@tinka9075 dakujem, len nech sa teraz pekne delia, myslim na ne
20. sep 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ta bolest to uz je nic, to uz je za mnou .. dufam, ze sa to podari, ved ideme spolu, dame potom nase deticky dohromady :grinning: :grinning: manzel povedal, ze bude 5 chlapcov a 5 dievcat, no zbohom :grinning:
20. sep 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska je naozaj fajn, ja som bola unho na prvej konzultacii, potom uz som nanho nemala stastie, vcera len vo dverach pri odchode ... ale neva :slight_smile: vsetci su tam super
20. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka tak len pekne mysli nech sa pekne delia :slight_smile: :slight_smile: tak to by teda bolo 10 detí ale aspon by bola sranda :slight_smile: :slight_smile: mne muž povedal že mám začat vymýšlat mená ked mám len jedno pre chlapca a pre dievča vraj mám ešte 4 mat v zálohe :grinning: :grinning:
20. sep 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ved to, ja mam tiez len dve mena, musim teda este porozmyslat nad dalsimi :grinning: lenze pri 10tich detoch to chce vyhrat sportku :grinning:
20. sep 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka to áno ja budem rada ked jedno štastne donosím :wink: :wink: zajtra voláš zase ako sa delia? :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoj ja som mala vklad včera 19.9. :wink: tak veľmi verím....... :slight_smile: a držim palceky mojmu malemu nech sa udrži :slight_smile:
A tebe tiež držim palceky , nech sa nam to podarí :wink:
20. sep 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@hora_lka super gratulujem :slight_smile: Držim palce
20. sep 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaja81 dakujem :dizzy_face: tak si drzime palceky navzajom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetkyyyyy :dizzy_face:
20. sep 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ano budem volat, aj mi povedali ze zajtra si zavolajte, aj v sobotu mozem, v nedelu je 4 den, vtedy bunky nehodnotia .. mam k tomu aj papier, tak ich podla toho kontrolujem ... v BA som si volala na druhy den a to bolo vsetko
20. sep 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja81 aj ja Tebe drzim palce, kde si mala vklad? tiez v Brne? ja som bola vcera na opu, odchadzala som o 12tej odtial
20. sep 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka tak super aj ja v blave na druhý den a na tretí som volala lebo mi kázala ešte sa mali zmrazit embrijká a z jej hlasu som cítila že otravujem :unamused: tak som jej pekne povedala že ved ste kázali volat tak čo ste nervozna a teta sklapla :grinning: :grinning: tak budem držat palce velmi :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, všetkým čakateľkám držím päste, nech sa všetko vyvíja, tak ako má :slight_smile: :dizzy_face:
Mám otázku do pléna - je tu niekto s trombofilnými mutáciami, konrétne s Leidenom a MTHFR, všetko hetero? Lebo to mám čerstvo potvrdené a čaká má ďalšie hemato vyšetrenie :unamused: . Ale čo je horšie, u muža sa zatiaľ potvrdila jedna mutácia na cystickú fibrózu, takže vieme, čo je hlavnou príčinou otrasného spermiogramu. :pensive: A hneď nabrali na CF krv aj mne, tak len dúfam, že bude negat.
A ešte drobnosť, ktorá z vás vyskúšala nativ?
20. sep 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot Ahoj ja mam mthfr 2 verzie obe heterozygot, bola som už aj na hemato ale cakam vysledky,tvarili sa tam že to nič neni a že mam užívať kys.listovu,B6 a B12 a ked budem tehotna tak zase na krv. My ideme na soft, buduci tyzden 1 konzultácia v RF olomouc.
20. sep 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka hej, MTHFR má vraj asi každý 3. človek, nie je to nič neobvyklé, ani také nebezpečné. Len v kombinácii s Leidenskou mutáciou to môže robiť celkom paseku. Homozygotná verzia je zrejme nebezpečnejšia a liečba sa odvíja aj od hladiny homocysteínu.
Ja som bola pripravená na soft, teda minimálku, ale keďže nebudem mať ešte všetky tieto nové výsledky pohromade, uvažujem aj nad nativom (dr. povedal, že nie je problém, ak zvládam psychicky aj prípadný neúpsech).
20. sep 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot ahoj ja mám potvrdenú mutáciu MTHFR a pri každom tehu si budem pichat injekcie tak mi to bolo povedané že to nie je nič vážne ale injekcie budem pichat :slight_smile: :slight_smile:
20. sep 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot ja mám tiež homozygot 12, čiže v poriadku, do 15 že môže byť,,,aj mne kázali kyselinu list., a heparíny, :unamused:
20. sep 2012 o 19:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok