• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@sarasota moja tak nas je zase viacej :dizzy_face: drzim palceky :dizzy_face:
21. sep 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota @horalka79 @melisska @nelly3 kočenky držte sa a opatrujte bambuľky v brušku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a strašne veľľľľľľa šťastia pri testíkovaní. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Dúfam, že som na niekoho nezabudla
21. sep 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Dakujeme ,ale to cakanie,brrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. sep 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska dakujem no verím že sa krpci rozmrazia lebo chceme vkladat všetky tri a ked sa ujmú no to bude paráda :grinning: :grinning: len aby sa ešte delit nezačali :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota držím palce :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Vam vsetkym za drzanie palcekov.Takze mame v brusku 1HB a 1B jednotkovej kvality po transfere som im povedala ze nech pekne vystrcia zubky a poriadne sa zahrizkaju potom som dostala este do zadocku Solumedrol a hor sa domov.
21. sep 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@horalka@melisska@nelly3 opatrujte bambulky v brusku a pozitivne testiky si poprosim
21. sep 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 dakujem neboj vsetky 3 sa rozmrazia a budu mat zurku v tvojom brusku 9 mesiacov
21. sep 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota no teraz sa z toho smejem ale ked sa všetky ujmú do smiechu mi asi nebude :grinning: :grinning: muž sa smeje že musíme ešte jednu izbu pristavit :wink: :wink:
21. sep 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota
presne ako ja, este mi jednu HB zmrazili :wink: baby to cakanie na nervy, ale nas tu pribuda, dufam a pevne verim, ze sa postupne vsetky presunieme do inej temy :wink:
21. sep 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota tak to je super :slight_smile: Držkaj sa...hlavne oni nech sa držkajú :slight_smile: Mám taký pocit že o 1-2 týždne to tu bude plné tehuliek :slight_smile:
21. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 mam tam este 2xEB dvojkovej kvality Stelcl povedal ze uvidia zajtra ci to bude na mrazenie.Celkova cena 1396 EUR lieky 10Menopurov a2 Orgalutrany Utrogestan clostilbegyt a estrimax
21. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som volala zase dnes a mame 3-4bunkove, 1-3bunkovu, 5-2bunkovych a 2 sa zastavili ... tie 2bunkace to snad dozenu, vraj este mozu :slight_smile: uvidime co zajtra zase volam ...
21. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota drzim palce, nech sa pekne uhniezdia :slight_smile: k comu je ta injekcia?
21. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 v utorok by snad mohol, v pondelok vybavi mna a potom mu poviem, ci nezobie maly kseftik na slovensku :grinning:
21. sep 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota tak nech sa im u teba darí :slight_smile: . A mala si to rozpočítané ako minimálku? Podľa akého kľúča si to pichala? Mám v tom hrozný hokej, lebo doteraz som mala vždy rovnakú stimuláciu (prvé 4 dni Gonal, potom tri alebo štyri dni po 2 Merionaly a 1 Cetrotide, nakoniec Pregnyl alebo Ovitrelle).
@hora_lka to vyzerá v každom prípade výborne, tak nech rastú :slight_smile: .
21. sep 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rot@ dufam, stale si hovorim, ze staci aj jedno ale poriadne :slight_smile:
21. sep 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot dufam, stale si hovorim, ze staci aj jedno ale poriadne :slight_smile:
21. sep 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hora_lka ved aj staci :wink:
21. sep 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ja viem ale dufam, ze ich bude viac :slight_smile:
21. sep 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nemali problem, ze chces vlozit 3? nevyhovarali Ti to?
21. sep 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka ja som mala predtym tiez tri
21. sep 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka no neviem čo by ti na to povedal možno by kšeftík aj spravil :grinning: :grinning: no problém mali odhovárali ma velmi vraj po potratoch môže to byt riziko ale ked videli že som tvrdohlavá a hovorím si svoje tak nemali na výber :grinning: :grinning: no čo risknem to ved ked sa aj nepodarí tak už tam nepôjdem :wink: :wink:
21. sep 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
a kam ides na KET? ja ked som chodila do gyn-fivu a raz ked som isla na KET tak mi rozmrazili atd. a uz som isla do vnutra a embryologicka, ze rozmrazili sa vsetky tri a ze dame teda tri vlozit? kukam na nu, ze to jedno je aj tak slabsie, a ja ze nie, ze oki ale to jedno sa teda zlikviduje.
21. sep 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 do gynfiv len zaujímavé ked som šla po opu na vklad tak mi nechceli vložit ani dve vraj je to riziko a bláblá :wink: a teraz som sa nedala som si to vydupala najprv harbulák ani počut nechcel o tom a potom už nemal na výber :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaawte zenusky. len som tu v tej diskusii kapanek stratena. dnes som sa dozvedela vysledok tretej iui, neg. tak som sa rozhodla pre ivf, lenze problem je, ze mi uspokojivo nevie nik povedat kde je do*** problem. som z toho zufala nestastna a vsetko do kopy. chodim do gynfiv k drabekovi, hned som sa objednala na konzultaciu.. termin mam az o 2 tyzdne.
stracam ale voci tej institucii doveru..
kolko stoji ivf pre slovenku v brne? a teda vyzera to ze su tam zienky spokojnejsie. ci sa mylim?
21. sep 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.skovka ahoj, na stranke Reprofitu je ceniik, pozeraj ten v CZK, zalezi ci ti zvoli soft, alebo klasicke IVF a lieky ci ti preplati poistovna, alebo nie. Mylsim, ze sa da dostat recept v Brne a vybrat na SK, ale o tom ti povedia viac baby co s tym maju skusenosti. Ja som momentalne v zahranici a tak kedze na SK niesom zdravotne poistena, preplacam vsetko v plnej sume.
21. sep 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.skovka ahoj ja som tiež stratila dôveru voči GF len tam ešte musím íst na vklad mám tam mrazákov tak si vieš predstavit s akou nechutou tam idem ked som už bola na konzultácii v brne tak môžem porovnat :slight_smile: no žienky sú určite spokojnejšie v brne lebo slovenská realita centier je len sa čo najviac nabalit ........ kolko ta bude stát ivf to si preberieš s dokim na prvej konzultácii ale určite budeš spokojná :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, volala som mojej gynde a dohodla som si termin na test bud. piatok. :slight_smile: Rano pridem, po obede bude vysledok a viem na com som/sme.
21. sep 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79
takze zacinas ako prva v piatok a musi to byt pozitivne lebo ta budeme nasledovat :wink:
21. sep 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok