Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
23. sep 2012

@bibi24 moc držím palce, aby to bolo "niečo iné" 😉

ria191
24. sep 2012

@kaja81 veru kaji ty si mi ušla 🙂 . Ty brďo, ale sa to tu nazbieralo a na konci týždňa to tu bude ufffff samá tehuľka musí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . @nelly3 @melisska @horalka79 @sarasota kočenky už len týždeň to vydržte opatrujte bábätká a veľmi veľa šťastíčka pri testovaní nech si nájdete len samé // 🙂

mirinda10
24. sep 2012

@dudkav verim, ze budete mat aspon 4 spermie ktore najdu a oplodnia vajka

mirinda10
24. sep 2012

@bibi24 este nestrsuj testovat je to zbytocne ak si mala PK tak mozes na 9-10 den skor ani nie, tam by to uz malo byt vidiet. Ovu testy su na inom principe iny hormon tesuju nakolko tehu testy su na HCG a ten produkujes iba ked sa vajko uhniezdi alebo ked si pichnes pregnyl nakolko obsahuje ten isty hormon.
Ja som nemala ziadne priznaky ked som nebola a bola tehu, vobec to na mna neposobilo a mozem vam tu napisat ak by ste nas citali v roku 2010, tak malo kto tu mal nejake extremne priznaky ked sme mali dalinice na tehu teste. Treba len vydrzat zamestnat sa a nesediet doma, ja by som sa asi zblaznila a mozem Vam povedat,ze po vklade som o 2 dni letele na sluzobku lietadlom a potom cez vikend som isla na Martinske hole na hriby peso a o par dni som mala po 7mom pokuse dialnice na teste. 😎 😎 😎

bibi24
24. sep 2012

@mirinda10 Tak nemas celkom pravdu. Ja uz mam tych skusenosti tiez dost a vela vela precitane o vselicom.
Takze, na teste, 10tkovom, pokial si mala PK ti moze ukazat kludne aj na 6. - 7. den, je vela bab, ktore su toho dokazom. Kedze blastocysta sa zahniezduje na cca druhy den od vlozenia.
K HCG a LH takisto nemas pravdu, asi si o tom vela necitala. Su to velmi podobne hormony a preto aj LH test moze zachytit hcg. Pozitivny LH sice neznamena tehotenstvo, ale takisto moze.
Neviem preco mas pocit, ze ja nie som zamestnana, od druheho dna po vklade chodim normalne do prace a aj normalne fungujem.

ria191
24. sep 2012

@bibi24 fíha bibi na teba som zabudla, ale ako pozerám tak to vyzerá super a aj bude 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@horalka79
@tinka9075 ahojte, dakujem, dnes si idem pre dieta alebo pre deti 🙂 nebudem tam predsa chodit na viac krat, teraz to vyjde, som sa rozhodla .. dakujem za podporu

hora_lka
24. sep 2012

dnes den "D" alebo den "V" 😀 vklad a mozno s dr. Stelclom 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@sarasota maju sa dobre, v sobotu som mala 3-8bunkove,2-7bunkove,2-6bunkove,1-5bunkova,1-4bunkova, dnes ideme vkladat 🙂 a Ty sa ako citis po vklade, pomohla Ti ta injekcia?

nelly3
24. sep 2012

@ria191
no to testovanie, bojim, baby ja som vcera vecer chytila taku depku, ze to nevyslo ach joo 😔

ria191
24. sep 2012

@hora_lka tak veľa šťastia a šťastnú cestu 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@nelly3 bude to dobre, uvidis

hora_lka
24. sep 2012

@ria191 dakujem, termin mam poobede 🙂

ria191
24. sep 2012

@nelly3 tak to ti verím ja mám teda všetko ešte len pred sebou a keď si spomeniem na testovanie hneď mám husaciu kožu, ale aj to musíme prekonať 🙂 verím, že to všetko dobre dopadne neboj sa 🙂 🙂 🙂

nelly3
24. sep 2012

@hora_lka
no neviem, toto je uz 5 vklad, nikdy v zivote som nemala dve na teste, ja uz nicomu neverim, chcela som aj pozitivne mysliet, ale neda sa to. nejako bude.

mirinda10
24. sep 2012

@bibi24 netvrdim, ze nie si zamestnana a verim, ze na 6-7mi den nieco vidno aj ducha a potom kazdy den kontrolovat ci ciarka silnie alebo nie ale je to aspon pre mna bol stres ja som radsej cakala na 10 den a videla som pekne silne ciarky. Je to na kazdej z vas ako sa k tomu stavia. Tie testy som aj ja poskusala mnozstvo a mala som falosne pozitivne ale som nakoniec ostala verna mamatestu, ten nikdy nesklamal ked som nebola tehu iba ciarka a ked ano boli obe ale skusala som aj ine znacky a bola som sklamana

ten zvysok som chcela pisat vseobecne, ze je lepsie zamestnat mysel a telo nejakou cinnostou a nemysliet stale co sa deje v nasom tele a pozorovat sa a to mozem pisat za skupinu dievcat co sme uz v skromnej casti s detmi nad 1 1/2 roka a vyssie vsetko z made in Reprofit, delim sa iba o skusenosti nic viac

nelly3
24. sep 2012

baby zo mna si neberte priklad lebo bude zle

mirinda10
24. sep 2012

@nelly3 hlavu hore, ziadna depka, vysielas negativny signal drobcom

ria191
24. sep 2012

@mirinda10 a my Ďakujeme za tie skúsenosti veľmi 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka ahoj jasne že si ideš po deti a tak to aj bude 🙂 🙂 Štelcla mi vybav na zajtra do Blavy na vklad 😀 😀

jada1
24. sep 2012

@bibi24 mne tiež ukazovali ovulačné testy dve čiarky (viď foto) a už mám doma 7 mesačnú bambulu 😉 . Ja som skúšala aj s tehotenskými, aj s ovulačnými, čo som mala po ruke 😀

jada1
24. sep 2012

@bibi24 jáj a zabudla som napísať, že silno držím palčeky 😉 . Ostatným kočkám tak isto 🙂

zlatanka30
24. sep 2012

@bibi24 strasne moc ti drzim palce 🙂

hora_lka
24. sep 2012

@nelly3 nevesaj hlavu, pokym to nemas cervene na bielom ... pre mna je to tiez posledny pokus, ale verim, ze naozaj posledny 🙂 ze to vyjde ... a som zmierena aj s inymi moznostami ...

hora_lka
24. sep 2012

@tinka9075 budem na Teba zajtra velmi mysliet ... a brusko hladkat ... vsetky co sme tu 😀

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka presne tak no ja velmi hladkat asi nebudem od stredy som v tatrách a chcem íst na túru takú menšiu aj z drobcami v brušku 🙂 🙂 dnes mi majú volat kolko sa rozmrazilo dúfam že aspon jedno mám z toho nejaké zmiešané pocity 😒

hora_lka
24. sep 2012

@tinka9075 to je dobry pristup, treba byt v pohode a normalne fungovat ... ja si to tiez hovorim, ale stale niekde vzadu v hlave to mam 🙂 ja som sa tiez bala ci sa rozmrazia, ale stalo sa, takze urcite to nebude problem .. drzim palce .. a pozdrav v Tatrach, teraz tam musi byt pekne

tinka9075
24. sep 2012

@hora_lka tak presne treba byt v pohode 🙂 🙂 ja som si tiež musela trošku v hlavičke spravit poriadok ale dúfam že to bude ok 🙂 🙂 v Tatrách pozdravím no musí tam byt pekne ale aj zima to mi nevadí ked ja leto neznášam ja len zimu 🙂 🙂

sarasota
24. sep 2012

@hora-lka ahoj..Vcera som mala taku mensiu depku a padlo aj par slziciek. Zase som mala tie priznaky len neboli take silne.Vecer som mala aj trosku zvysenu teplotu aj z nosa mi tecie a aj hrdlo zacina pobolievat takze pojdeme k lekarovi .Uz musim iba verit ze sa to raz podari a ak nie tak bude adopciatko ved uz sme jeden mesiac v zozname .Nevzdavame to .Moja sestra ma prvu dcerku tiez po umelom a doktori jej povedali ze pri jej asi7 diagnozach tazko ostane tehotna. A po desiatich rokoch jej manzel vravi pri tutu- mutu ze ma neake vetsie prsia ze ci neni tehotna.Nuz az manzel prisiel nato ze cakaju babetko a pan doktor povedal ze aj zazraky sa deju.Vcera ma prisli pozriet a Sofia uz bude mat zachvilu rok .Segra vravela ze ona si myslela ze ide uz do prechodu ved v 40-ke sa to obcas stava.Na dnes drzim silno palceky.

sarasota
24. sep 2012

@nelly3 ahoj. Vcera bolo take depkove pocasie ale My sme predsa silne a len tak nas nieco nepolozi. Tiez sa snazim pozitivne mysliet ,ale niekde tam vzadu tam hloda taky nenazraty cervik a neviem ako ho odtial dostat von. Ako vravi hora-lka pokial to nemame cervene na bielom stale tam je nadej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre