• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. júna 2017 
@melisska Meli, super!!!!! VEĽKÁ GRATULKA !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 my to ešte nevieme na 100%, len so @sarasotkou konšpirujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dufam ze az pridem v noci domov tak tu uz budu behat TEEEEEEEEEEEEEEEEEHU VYRUSIKY.
26. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takže Štelcl bol veľmi promtný a hneď mi odpísal 225 alebo 300 jednotiek menopuru :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: + clostylbegyt a to som išla do Brna, aby som nepichala také konské dávky, ale človek mieni a pán Boh mení a diagnóza nepustí. Nie som z toho 2x nadšená, ale nemám na výber. Ešteže vám sa tu darí. To ma hreje na srdiečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čaute babenky posielám vám pozdrav z Tatier je tu pekne ale zima :slight_smile: :slight_smile: no neviem či sa v piatok aj domov nevrátim ked som astmatička som si myslela že mi vzduch trošku pomôže ale opačne plný nos kýcham kašlem no celkom zle :unamused: tak dám dnes menšiu túru a iuvidím ako sa budem cítit :slight_smile: :slight_smile: všetkým čo budete testovat budem držat všetky palce :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria neboj vsetko dobre dopadne chcem vidiet usmev na tvojej tvaricke. :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
majte sa tu krasne ja idem dvihnut pracovnu moralku do prace ale iba tak mierne lebo mam zakazane sa moc namahat tak budu pomahat chlapci :grinning:
26. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ďakujem ti už mi je lepšie :slight_smile: a tebe príjemnú službičku s chlapcami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 neboj všetko bude fain a bábetko mat budeš :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no keď to tu vidím ako to tu pomaličky tehotnie, tak už nepochybujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A ako sa cítiš? Tá astma nie je bohviečo, že? Dôležité je, aby boli bambuľky v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
26. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 zachvílu budeš písat že si tehulka :slight_smile: :slight_smile: ja mám astmu od bábetka v 18 mi zázračne zmizla a pred dvomi rokmi sa objavila zase :unamused: ale v pohode len bez spreju sa nikam nepohnem :wink: :wink: ale ved ja zvládnem no babulky sú dúfam v poriadku :wink: :wink: včera mi muž ked sme šli spat hovorí že dobru nocku vy štyria :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 inak pozor na tatranský vzduch. Väčšina slovenských trojičiek pochádza z východu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Bude to tým vzduchom uvidíš :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 zaujímavé :slight_smile: :slight_smile: len ja chodím von len na chvílku lebo ten vzduch ma strašne dusí :angry: ale aspon hlavičku prevetrám :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - super, uz ich len ocikat :wink: , ja viem lahko sa to hovori, su to nervy, ja viem

@ria191 - diky za objasnenie. Mas toho riadne :frowning2: :frowning2: :frowning2: , neboj Stelcl vie co robi, preto take dávky
26. sep 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som doma kocky. Odobralo sa 7 folikov, bez narkozy pretože anesteziologicka nenašla ani jednu dobrú žilu. Celé ruky mám dopichane :pensive:. Všetci boli zlati, Stelcl sa stále ospravedlnoval za tu nepodarenu narkozu :wink:.
26. sep 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin písala asi vybavoval maily, lebo hneď odpísal. Dohodli sme sa na 225 jednotkách menopuru presne ako na slovensku. Určite budú nejaké oocyty len ich bude máličko, ale na to som "zvyknutá". Pri každom IVF revem, tak čo už. Ale všetky píšete, že stačí jedno jedinké, tak sa na to budem spoliehať :slight_smile:.
26. sep 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tea284 to fakt bez narkózy? Ty brďo dalo sa to vydržať? Ale úrodička parádna :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 super úrodička to si vydržala bez narkozy ja si to neviem ani predstavit :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 s toho stresu som tu bolesť asi menej vnimala :relaxed:, len teraz ma boli cely človek :blush: a najviac tie ruky
26. sep 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja som napisala, ze mas pravdu, netestovala som :grinning: ale ked mas tusaka tak tomu budem verit :wink:
26. sep 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota nieeeeeeeeeee, netestovala som :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 moja ja som netestovala :confused:
26. sep 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dievcata neplaste nas tu :grinning: ja som naozaj netestovala, som zbabelec :wink:
26. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a ja že mám pravdu, že končíš lebo si tehula :slight_smile: .
26. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 moja, hlavne nech sa podarí :wink:
26. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak moja radost netrvala dlho...ale aspon som po 3 ivf nasla na teste dve ciarky takze som bola tehotna ale vzhladom na to ,ze hcg stupa pomaly pri dvoch odberoch 160 a o tyzden 254,1 asi to nikam nesmeruje mi dnes kurecova odpisala aby som vysadila utrogestan a navyse od 13 dna spinim a potom spinenie preslo do akoby mensturacneho krvacania, krvacam uz 6dni a odkedy som si nasla krv je to 13 co je hrozne...vcera som to uz oplakala ale kazdym ivf sa to zlepsuje...snad na 4ty krat to vyjde este mame jedno zamrazene HBgr2. tak uvidime ci nas nesklame. vsetkym vam babenky posielam pozitinu energiu nech sa vam babynka drzia...a pekne vyvijaju.
26. sep 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ale veď sme písali, že konšpirujeme :grinning:
26. sep 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 wau moja :confused: dalo sa to vydržať???
26. sep 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no moja...uvidime v pondelok
26. sep 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok