• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. septembra 2017 
@hora_lka to by sme mali :slight_smile: :slight_smile: ja ked som bola po et tak asi po 5 dnoch nad naším domom krúžil bocian tak som sa potešila lebo dost dlho náš dom okukoval :grinning: :grinning: ale asi mal ešte o trošku viac aj ked sa podarilo len bolo biochemické tehu :wink: :wink: som mužovi hovorila ked budem vidiet bociana ho chytím a na komíne bude sediet dva týždne v kuse :grinning: :grinning:
27. sep 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79 a k tym smajlikom nezabudni pridat VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELA TEHU VYRUSIKOV
27. sep 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sarasota tiez si myslim, ze by nieco malo byt, lebo boli pekne a neboli o moc opozdene od tych co vkladali ... tak dufam, ze budu mrazacikovia
27. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra by sa k nam mohla pridat aj melliska, co ty nato? neskusis testnut? :dizzy_face:
27. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja tiez po nich pozeram :slight_smile: ale ak nejakeho uvidim, tak ho potiahnem za nohu, neutecie mi :slight_smile:
27. sep 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka presne tak ked ho chytím nechám ho nachvílu u nás a potom ho pošlem všetkým babenkám na chvílu :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ktora chyti skor, sa podeli :slight_smile:
27. sep 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka tak to áno ale v tatrách som zatial nevidela bociana :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 este poriadne po nom kukaj :slight_smile: ale zase aj bacha, sem tam pozri aj pod nohy, nech vies kade kracas :slight_smile:
27. sep 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka prave hovoria v spravach a hlasia pre Tatry poriadny vetrisko, na hrebenoch az vychricu ... tak ciapku na hlavu a poriadne sa naobliekaj a pre istotu aj do ruksaku tehlu, nech Ta neodnesie
27. sep 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 prave hovoria v spravach a hlasia pre Tatry poriadny vetrisko, na hrebenoch az vychricu ... tak ciapku na hlavu a poriadne sa naobliekaj a pre istotu aj do ruksaku tehlu, nech Ta neodnesie
27. sep 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska všetkym sa nam podarí meliska, veď si držíme palce :grinning:
hlavne tým našim miláčikom v bruśkách držíme palčeky:wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 moja teda klobuk dole :wink: si statočna.
Určite to bolo koli tomu, že si nepila.Ja som to tak mala pred rokom keď som bola na operáciu cysty
skoro som rano skolabovala a žily nikde, nemohli mi nič pichnúť.
27. sep 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 zajtra držim palce :wink: :wink: :wink: :wink:
27. sep 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hora_lka neboj budem kukat kade kráčam :slight_smile: :slight_smile: som počula že má byt vetrisko asi z túry dnes nič nebude :unamused: nemôžem riskovat ved mám zodpovednost za troch krpcov tak musím ich chránit :wink: :wink:
27. sep 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to teda :slight_smile: len ty radšej s nimi oddychuj :wink:
27. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - treba sa vyventilovat, mne plac pomoze. Cloveku to pride luto a poplace si, to je pochopitelne, ale potom zas vyjde slniecko a pojdes do dalsieho boja. Len tak lahko sa nevzdame :wink: . Inac ja som za 4 surodencov a som velmi vdacna ze mame nasu bambulku, len by strasne chcela sestricku a my tiez

@hora_lka - toto poznam :grinning:

@horalka79 - na zajtra silno drzim palce aj na nohach :sunglasses: Tie bolave prsia su dobre znamenie

@nelly3 - aj tebe drzim palceky,
babenky dufam ze nastartujete tehu vlnu a potom budete posielat tehu virusiky aj nam ostatným :wink:
27. sep 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin mne sa tiež zdalo že mam napate prsia ale mam 3x denne estrimax a tam je napisane, že to moze byt z toho :wink:
Vy mate baby tiež aj ine lieky okrem utrošu?
27. sep 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja81 jasné budem :slight_smile: len mna asi šibne sediet niekde ked ja som naučená stále behat a v pohybe :grinning: :grinning:
27. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto ma chut na cerstvo doma upeceny chlebik tak pozivam :grinning:
27. sep 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaja81 - kajka ty si po ket ked mas estrimax? Tie priznaky su asi u kazdeho individualne, mna prsia boleli iba pri tehu. Ked som brala estrofem, tak vtedy nie. Ty kedy ides na krv?

@sarasota - mnaaaam :wink:
27. sep 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to ti verim :wink: ja tiež už rozmyslam kde pojdem ,som dnes sama so psom doma a zajtra tiež :wink:
robim cez vikend :wink:
27. sep 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin silno dakujem :D
@kaja81 ja beriem len utros. Ale to je individualne, kazda berie to co potrebuje k dobremu vysledku :wink:
27. sep 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaja81 treba íst niekde aby si na to nemyslela :slight_smile: aj doki povedal že neležat a robit všetko normálne :slight_smile: :slight_smile:
27. sep 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 veď jasne :wink: teraz som dovarila ,oprala idem vyvesit pradlo a potom sadnem do auta a idem na navštevu :grinning:
27. sep 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja81 ja mam teraz tiez len utrogestan, ale napriklad tu v BA som dostala aj estrofem, kvoli sliznici ... v Brne som sliznicu mala ok ... som sa pytala aj na ine lieky, ale mam len utrogestn 4-0-4.
27. sep 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem tiez estrimax vlastne na co je
27. sep 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja81
@tinka9075 mne doslova povedal "5 dni nesportovat, 5 dni sexualna abstinencia, 5 dni sa nekupat len sprchovat a hlavne nelezat, nepomoze to, uplne normalny rezim" tak sa toho drzim, okna umyvat nebudem :slight_smile:
27. sep 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja som po ET mala som 19.9.
27. sep 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka ja som ved oddychovala 5dni :wink: mne to tiež tak povedali :wink:
27. sep 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok