Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
28. sep 2012

@speranza1
@nelly3 urobime si na vikend plan a nebudeme mysliet na to, ze budeme alebo nebudeme testovat ... a v pondelok krv ..

nelly3
28. sep 2012

@hora_lka
ale ve ty mas este cas na test, kolky den si po ET?

hora_lka
28. sep 2012

@nelly3 ja som este len 4 den po ... na krv idem 8.10.2012

sarasota
28. sep 2012

@nelly3 vitaj v klube chorych mna sa to drzi od ET

bibi24
28. sep 2012

Baby, aj mna chytila nadcha po ET. Pite vela caju, aj zazvorovy je dobry a medik, vitamin C. A skore uzdravenie prajem.

sarasota
28. sep 2012

babenky co je dobre do nosteka hladam neake kvapky ale ziadne sa nemozu pocas tehotenstva aj ked este nie som tehula ale nechcem riskovat a uuuuuuuuuuuuz sa to neda vydrzat

sarasota
28. sep 2012

@bibi24 ahoj uz je krvicka odovzdana

sylvilka
28. sep 2012

@rienok
vysetrenie sa robi iba v Prahe. V kosiciach by to mali zacat robit v priebehu par mesiacov.

falin
28. sep 2012

@ria191 - ja chcem zacat v polovici oktobra, uvidim ake bude mat mm spermosky. dufam ze sa dnes konecne objedna

baby nejako rychlo pismenkujete, nestiham vas precitat 😀

falin
28. sep 2012

@nelly3 - myslim na teba i ostatne babulky testovacky. Viem ze su to nervy, drzte sa . vela stasticka 😵

nelly3
28. sep 2012

@falin
diky, si mila 😉

falin
28. sep 2012

@bibi24 - kedy ides na krvicku? verim v krasne hcg, neboj 😉

horalka79
28. sep 2012

takze, brali mi dnes rano krv..okolo tretej, stvrtej mi zavolaju vysledky..doma som netestovala. Pockam.
@bibi24 bibi, bola si dnes na krvi? kedy budes mat vysledky? drzim nam palce

hora_lka
28. sep 2012

@horalka79 @bibi24 drzim palce

falin
28. sep 2012

@rot - neviem ti poradit,, kto bol v medirexe. Ale budem rada ak sa po navsteve podelis s nami o skusenost 😉

falin
28. sep 2012

@horalka79 - drzim palceky

rienok
28. sep 2012

@sylvilka no Mudr. Madar hovoril ze v Kosiciach sa na to chystaju uz hadam aj 2 roky 😀

rot
28. sep 2012

@falin určite podelím 🙂 . Čítala som o tom už aj tu v rôznych témach, ale potvrdila mi to v mailovej konzultácii aj dr. Malíčková z Prahy. Medirex je už schopný srpaviť tie reprodukčno-imunologické vyšetrenia, kvôli ktorým sa chodilo do Čiech. Mne dr. Malíčková na základe podkladov, ktoré som jej poslala, napísala ešte zo štyri veci, ktoré by bolo dobré pozrieť. 🙂

rot
28. sep 2012

a držím päste všetkým po odbere krvi 🙂

falin
28. sep 2012

@rot - vdaka. A ides ako samoplatca ci cez poistovnu?

ria191
28. sep 2012

@bibi24 @horalka79 veľa šťastia na dnes 🙂 a @nelly3 tebe na pondelok, ale myslím si, že to nevydržíš a cez víkendík testneš 🙂

sarasota
28. sep 2012

@bibi24@horalka79 drzim palceky na dnes 🙂

tinka9075
28. sep 2012

čaute babenky konečne som doma tu je ako fain v tatrách bolo zima 😒 držím vám palčiaky všetkým ktoré dnes testujete alebo ste boli odovzdat krvičku 😉 😉

tea284
28. sep 2012

Klub chorych sa rozsiruje, ja som tiez od vcera prechladnuta, a dnes sa to vobec nelepsi ☹ . Volala som do Brna tak mame 3-6 bunkove, 1-5 bunkove a 1-4 bunkove embrya, 1 zacalo nejak zaostavat.

sarasota
28. sep 2012

@tea284 krasne nech sa dalej pekne delia a potom sup k mamicke do bruska na 9 mesiacov Nuz ani u mna to neustupuje este ze ide vikend tak budem lezkat.

rot
28. sep 2012

@falin lekárka v Medirexe mi hovorila, že väčšina z tých vyšetrení, ktoré potrebujem (okrem protilátok proti zona pellucida), je preplácaná poisťovňou, len budem musieť mať žiadanky od gynekológa a možno aj z hematológie. Asi ich tam donesiem dodatočne, ale vraj to nie je problém.
@tea284 to je super, aj ty budeš mať dosť na výber! 😉

ria191
28. sep 2012

@tea284 tak ja ten klub ešte rozšírim od rána ma štípu oči a tečie vodička z nosa a cítim sa akoby ma kombajn prešiel. Jediné + je že som len čakateľka. Ale úrodičku máš super a pekne napredujú hlavne, aby boli aj nanučiky to ti veľmi prajem. Máš víkendík na to aby si to vyležala určite sa to do pondelka zlepší 🙂.

tea284
28. sep 2012

@sarasota @rot @ria191 dufam ze to do pondelka nevzdaju ako tie 2 ktore nenapredovali a hlavne sa musim do pondelka vyliecit s tejto neprijemnej "soplavej" choroby. Neviem ako to bude s tym vkladom, Stelclovi sa moc nepacilo ze by mi mali vkladat 2 kedze mam po cisarskom jazvu a vraj to moze byt problem, tak sa necham prekvapit

nelly3
28. sep 2012

baby jaj ja som zvedava na dnesnu vasu krvicku, boze ja este v praci a je mi nafigu 😠

nelly3
28. sep 2012

@rienok
ahoj, prosim ta ako je to s KET v Brne? tie po PK co su zmrazene sa pekne rozmrazia? lebo na SK nie, teda aspon mne sa ani jedno po PK nerozmrazilo, viem, ze tebe prave KET vyslo v Brne. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre