• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@melisska na teba som zabudla vy ste aj s @nelly3 na rovnako a idete v pondelok na krv. Tak veľa šťastia tfuj tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no stale tam je riziko, mne sa rozmrazili pekne dokonca 1 bolo v takom stadiu ze rychlo k maminke lebo uz v skumavke neprezije .... ale hovoril mi Stelcl ze samozrejme sa moze stat ze sa nebude rozmrazovat pekne resp. rozmrazia sa ale nebudu pokračovať.
Ale pokiaľ viem v RF sa to ešte nestalo, ze by babam zrusili KET z dovodu nerozmrazenia....
28. sep 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, tak som tehotna, hcg 1 900, nemozem tomu uverit!!!!!!!!!!!!
28. sep 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@bibi24
gratulujemmm fuha dost vysoke :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 tak ja mám od Štelcla na protokole vkladať iba 1 a tri výkričníky :frowning2: :frowning2: :frowning2:, ale ja mám maternicu poštopkanú takže ani papuľovať nebudem môcť, ale v mojom prípade bude veľký úspech aj jedno a ty budeš mať určite mrazáčikov neboj sa, ale ten strach veľmo poznám nie je to bohviečo :frowning2: :frowning2: :frowning2:. Do pondelka máš ešte skoro tri dni to zvládneš a hlavne veľa pi nech to zo seba vyplavíš alebo vypotíš?
28. sep 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ale my áno supéééééééééééééééééééééééééééééééééééér bibi a HCG teda poriadne žeby? Veľká GRATULKA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24 gratulujem! to je vysoké, dvojkyyy! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24 velká gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulka no to budú dvojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24 GRATULUJEEEEEEEM, super sprava :wink:
28. sep 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 gratulujem to budu dvojky :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tu ma byt tehulkovo a nie lazaret :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota tehuľkovanie vyčerpáva preto ten lazaret :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 blahoželám :dizzy_face: , ktorý deň po ET? mala si aj PK?
28. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 neboj su to bojovnickovia ako ich maminka
28. sep 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 bodej mas pravdu :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 blahozelaaaaaaaaaaaaam, krasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem ze ste tu nacerpam vela pozitivnej energie
28. sep 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok 12. den po ET, ano s PK, vlozene 2 :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sarasota to mas veru pravdu, velka vdaka za taketo forum kde si mozeme liecit nase srdiecka a vzajomne sa podporovat
28. sep 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 teraz nám všetkým čakatelkám poposielaj tehu vírusiky :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: <3
:slight_smile: :slight_smile: niesu na celu stranku ale dievcataaaaaaaaaaaaaaaaaaa ++++++++++++++++++++++++++++++++++
tesim strasne moc.

@bibi24 OBROVSKA GRATULACIA , obe sme tehotneeeeeeeeee!!!
28. sep 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@horalka79 super blahoželám :dizzy_face:
28. sep 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
aj ja chcem :slight_smile:
28. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@horalka79
takze testik si si nerobila? a vysku hcg? a ako sa citis?
28. sep 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne mi slzicky od stastia vypadli
28. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze tu ta tehu vlna ostane
28. sep 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok