Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
29. sep 2012

aj ja mam negativne ☹ 😔

cikyta
29. sep 2012

@melisska ☹ nie...

melisska
29. sep 2012

@cikyta ano, babetko nebude asi sa uz s tym musim zmierit 😔

zeina62
29. sep 2012

baby vsetky co vam to nevyslo, nevzdavajte sa, strasne mi to je luto ale nesmiete sa opustat, viem presne co prezivate aj ja som uz mala dva neuspesne pokusy a zivot ide dalej a nevdavam sa a bojujem dalej kym nedosiahnem vytuzene babetko. drzte sa babenky

horalka79
29. sep 2012

@melisska jeejda, to nie. 😔 Nevzdavaj to! skusis sa este neskor testnut?

horalka79
29. sep 2012

Aktualizacia:
..hadam coskoro pribudnu aj dobre spravy.

horalka79 / 15.9.ET Gr.II, 28.9.-pozitívny testík
bibi24 / 16.9.ET Gr.II, 28.9 -pozitívny testík
nelly3 / 17.9.ET, - dom. test neg.
melliska / 17.9.ET, - dom. test neg.

kaja81 / 19.9.ET, .... -čaká na krvičku
sarasota / 21.9.ET, .... -čaká na krvičku (4.IVF)
hora_lka / 24.9.ET, 8.10 -čaká na krvičku
tinka9075 / 25.9.KET, 8.10.-čaká na krvičku

rot / čakateľka 1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukonč.-anembryomola
ria191 / čakateľka 1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
tea284 / čakateľka
deinad / čakateľka
falin / čakateľka
jomini / čakateľka
freeze24 / cakatelka, 1.IVF neuspesne
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat., 2.IVF.Brno negat.
holly74 / čakateľka 5 x IVF negatívne (5xET, 2xKET)

zabka1124
29. sep 2012

@horalka79 @bibi24 baby gratulujeeeeeeeeeemmmmmmmeeeeee, supeeeerrrrrrr, tak sa tesime, az mam slzicky 🙂🙂🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 !!Drzkajte sa a oddychujteeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉

horalka79
29. sep 2012

@zabka1124 dakujem zabenka. Sme ti v pätach 🙂 len nech nam to vydrzi 🙂 este nemame uplne vyhrane..

zabka1124
29. sep 2012

@horalka79 ja sa tesiim, baby dnesne rano je este krajsie ako bolo🙂, hovorim mm, ze mame dalsie 2 tehulky, tak sa vytesujemee🙂!!Moja vyhrane nemame ziadna z nas, budeme mat vyhrane az ked sa drobcekovia narodia🙂🙂🙂, ale treba len a len pozitivne mysliet!!!!!
My ideme dneska kuknut Dr., spravi nam sono 🙂!!!

holly74
29. sep 2012

@melisska
@nelly3 Kočenky ☹...život je nespravodlivý...moc...

sarasota
29. sep 2012

@melliska@nelly3 je mi to velmi luto.Ja testovat nebudem uvidim ci pride mrcha 😖.

sarasota
29. sep 2012

@rienok mozes aj mne poslat o tom fertilitycoachingu

sarasota
29. sep 2012

aky odstup musi byt medzi IVf Soft a Ketkom

zabka1124
29. sep 2012

@holly74 moja, ja som mala kedysi taky isty pocit, vsetci okolo mna tehu a mi nic, ale neboj, raz to pride, musi, urcite!!!!!!

rot
29. sep 2012

@melisska ach, do kelu 😔... nech to čo najrýchlejšie prebolí a rovnako ako bibi, aj ja tebe a nelly posielam veľa, veľa sily.

nelly3
29. sep 2012

@melisska
pocuj ty si co beries priklad zo mna ha? no ja sa uz ako tak z toho dostavam, uz som aj z postele vyliezla, najhorsie je, ze som sama doma, ale neva, zvladneme to, sme silne, ja sa nevzdam a ani ty, mne je rienok priklad, a aj ine baby, ktore si museli vytrpiet cestu k vytuzenemu bejby a tak isto sa aj nam to podari. tebe to prajem zo srdca aby si bola mamina a aj budes. posielam cmuk 😵

nelly3
29. sep 2012

@sarasota
ja si myslim, ze jednu mrchu a potom mozes ist na KET 😉

rot
29. sep 2012

@nelly3 no toto, ty si aká rýchla! 😀 Ale presne tak to má byť 😵 pekne krok po kroku, niekto pomalšie, niekto rýchlejšie, s trochou humoru (ak sa dá) a ide sa ďalej.
A dopraj si v týchto dňoch, čo chceš či potrebuješ, zaslúžiš si to! 🙂

tinka9075
29. sep 2012

@nelly3
@melisska nie ja som vám tak držala palce ked sa to tu tak pekne rozbehlo 😖 😖

nelly3
29. sep 2012

@rot
no rychla ako rychla, dalsia rana na dusi, ale co, zivot ide dalej, poviem si, ze sa stavaju aj horsie veci, budem skusat dalej a basta. a mam uzasneho manzela, fakt ze uzasneho, aj na neho som si musela dlhsie pockat a dockala som sa, takze ja si na to najjjjjjj na svete musim trosku pockat🙂

melisska
29. sep 2012

@nelly3 no ja som cakala do 40tky a nic, spolu s mm-11 vkladov spolu a babo nemame, nie som uz optimistka v tomto smere, keby som mala 30, tak ano

rot
29. sep 2012

@melisska máte toho za sebou teda poriadne 😔 . A žiadne vyšetrenia nenaznačili príčinu neúspechov? Nad darovanými (spermiami či vajíčkami) neuvažujete?

melisska
29. sep 2012

@rot moja vsetko mame vporiadku, bola som tehu aj prirodzene 5x, vajicka mam pekne a dost a spermiogram je v norme, vysetrenie mozne aj nemozne

rot
29. sep 2012

@melisska ach jaj ☹ ... už som s tým trápna, viem, ale predsa len - aj genetika, imuno a hemato, tiež všetko ok? mala si vždy missed?

melisska
29. sep 2012

@rot ano, mala som raz missed, mimomaternicove boli prirodzene

rot
29. sep 2012

@melisska hmm, no niekde musí byť háčik, len kde? 😖

melisska
29. sep 2012

@rot nevedia a menit pertnerov nechceme

staga
29. sep 2012

@melisska dik, musim verit
inac drzim palce s pozit.krvicke nech ta mozem nasledovat

staga
29. sep 2012

@bibi24 tak mam este sancu, dakujem

staga
29. sep 2012

@horalka79 baby potesili ste ma, uz som zacala zufat, diiik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre