Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

adra17
1. okt 2012

@sarasota 🙂 🙂 🙂

sarasota
1. okt 2012

@nely3 kolko IVF mas za sebou

tinkatinulka
1. okt 2012

Ahojte kočky, rada by som sa k vám pridala.Dnes 1DC, v stredu začíname stimulovať pre IVF soft. Doteraz sme chodili do Heliosu ale prešli sme k dr.Macháčovi do RF. Velmi nás ukludnil, že babatko bude a máme veriť.

tinka9075
1. okt 2012

@tinkatinulka ahoj vitaj medzi nami bábo bude 🙂 🙂

tinkatinulka
1. okt 2012

@tinka9075 Tak verím, že bude..a hneď pre všetky aspon po jednom kuse 🙂 zdravučké a ružové, u nás v okolí je tolko detičiek že už aj nám by sa mohlo podariť po 14 mesiacoch behania po doktoroch

adra17
1. okt 2012

@tinkatinulka Ahoj, aj ja chodím k Dr. Macháčovi a stimulovať začnem cca o 2 týždne.

tinka9075
1. okt 2012

@tinkatinulka jasné aspon jedno by mi na úvod stačilo 🙂 🙂 jáj aj u nás je vela bábetiek aj tehuliek dúfam že sa k nim zachvílu pridáme 🙂 🙂 aj ja som chodila do heliosu a celkom zlé o ničom 😒 😒 a pozerám že sme skoro susedky ja som z PE 🙂 🙂

sarasota
1. okt 2012

@ahoj najlepsia volba Brno zelam kolajnicky na teste

sarasota
1. okt 2012

@tinkatinulka to patrilo tebe

sarasota
1. okt 2012

babenky co je dobre na kasel ked ma to drapne tak aj pol hodku velmi kaslem a to musim popijat vodu aby ma to preslo

tinkatinulka
1. okt 2012

@tinka9075 Ano mame to skoro "na skok". Helios a zravotna poistovna nas natahovali od januara, a preto sme to zobrali do vlastných rúk a na základe tejto témy som sa odhodlala pre RF. Dr. Macháč nám bol strašne sympatický, a konečne nám vysvetlil aj také veci čo sme ani netušili. Prý krát som mala pocit, že sa niekam posunieme. Hneď na prvom stretku sme sa dohodli na forme IVF, postupe a o dva týždne bude úroda vajok. 🙂

tinkatinulka
1. okt 2012

@sarasota Materská kašička, alebo lipový med.

tinkatinulka
1. okt 2012

@sarasota
@sarasota
dakujem 🙂

tinkatinulka
1. okt 2012

@adra17 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@tinkatinulka ste dobre spravili že ste šli do RF ja tiež banujem že som nešla už skôr a nie sa tu trápit v našich centrách 😒 😒 tak verím že bude pekná úroda 😉 😉

horalka79
1. okt 2012

@sarasota tisko gratulujem a nech ciarka len silnie a silnie..
@tea284 tes sa z tych dvoch v brusku, to su dobre spravy. Ja som mala 17 vajicok-11 zrelych,8 sa oplodnilo a nakoniec dve do bruska a iba jedno do mrazaciku, takze sa mi to celkom dost zredukovalo. Tie v brusku su Tr.2 a predsa to dali, alebo aspon jedno. Tak teraz pohodka, dalej papaj kyselinu listovu a vitaminky a podari sa. 🙂
@staga to ma mrzi, hadam sa pri dalsom uz podari! teraz si trochu oddychni hlavu hore.

tinkatinulka
1. okt 2012

@tinka9075 kolko dni maš od ET?

horalka79
1. okt 2012

Aktualizacia:

horalka79 / 15.9.ET Gr.II, 28.9.-pozitívny testík
bibi24 / 16.9.ET Gr.II, 28.9 -pozitívny testík
nelly3 / 17.9.ET, - dom. test neg.
melliska / 17.9.ET, - dom. test neg.
staga / 4xIVF neuspešné

sarasota / 21.9.ET, dom.test POZITIVNY -čaká na silnejsiu kolajnicku a krvičku (4.IVF)
kaja81 / 19.9.ET, .... -čaká na krvičku
hora_lka / 24.9.ET, 8.10 -čaká na krvičku
tinka9075 / 25.9.KET, 8.10.-čaká na krvičku

rot / čakateľka /1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukonč.-anembryomola
ria191 / čakateľka /1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
tea284 / čakateľka
deinad / čakateľka
falin / čakateľka
jomini / čakateľka
freeze24 / cakatelka, 1.IVF neuspesne
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat., 2.IVF.Brno negat.
holly74 / čakateľka 5 x IVF negatívne (5xET, 2xKET)
tinkatinulka / čakateľka

tinka9075
1. okt 2012

@tinkatinulka ja som mala KET som 6 den 🙂 🙂

horalka79
1. okt 2012

@tinka9075 @hora_lka nadalej drzim palce 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@horalka79 dakujem dúfam že to bude pozitívne 🙂 🙂

tinkatinulka
1. okt 2012

@tinka9075 uha takže ešte týždeň, nech to rýchlo ubehne a s poz. výsledkom

tinka9075
1. okt 2012

@tinkatinulka to čakanie je najhoršie ale vydržím 🙂 🙂

adra17
1. okt 2012

@horalka79 aj ja sa prosím zaradiť do tabuľky. Čoskoro sa k vám opäť pridám 🙂.

tinkatinulka
1. okt 2012

@tinka9075 tých pár dní ubehne rýchlo, stačí si spomenúť koľko si sa načakala už doteraz..budú trojičky? 😉

tinkatinulka
1. okt 2012

Baby užívali ste počas stimulky alebo teraz po transfere nejaké vitamíny??? Ja som heterozigot v dvoch mutáciach MTHFR, užívam kys.listovú, B6 a B12. Stačí to?

tinka9075
1. okt 2012

@tinkatinulka veru už som čakala dost mne stačí aj jedno 🙂 🙂

tea284
1. okt 2012

@tinka9075 @nelly3 @sarasota dievcata dakujem za podporu, viem ze sa musim ukludnit a dufat, ale ten cervik pochybnosti obcas uraduje 😉

tinka9075
1. okt 2012

@tea284 neboj len klud ved Štelcl má presné ruky 😀 😀 podarí sa uvidíš 🙂 🙂

tea284
1. okt 2012

@horalka79 mozes prosim upresnit moj udaj v tabulke; 1.10. ET, dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre