Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
2. okt 2012

@falin dakujem 🙂

hora_lka
2. okt 2012

@horalka79 dakujem, uz sa to krati 🙂 a co Tvoj dudlik? uz nasiel uplatnenie?

horalka79
2. okt 2012

@hora_lka 🙂 ano, netrpezlivo som cakala na manzela do vecera a potom dostal darcekovo zabalenu malu krabicku,ten dudlik co som uz davno kupila.., ze k darcek k meninam,co mal na dalsi den. Pytal sa sice,ci to nepocka do zajtra,ale ja ze nepocka. Rozbalil a pochopil. 🙂 mal ohromnu radost. 🙂 (myslel,ze vysledky budu az pondelok,nie uz piatok ..)

horalka79
2. okt 2012

@hora_lka ale uplatnenie si najde az od juna 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@hora_lka ahoj dnes ako u mna ok len brucho bolí a mám ho také nafúknuté inak nič 🙂 🙂

ria191
2. okt 2012

@tinka9075 tinča nechcem ti to zakríknuť, ale je to jasné 🙂

hora_lka
2. okt 2012

@tinka9075 ahoj, ja som v pohode, nic ma neboli, neskolila ma ziadna chripka, statocne sa vyhybam bacilom, teda dufam, klopem na drevo .. mam dobru naladu, tak mi ju snad nic a nikto nepokazi 🙂 uz sa nam blizi nas cas ... oddychuj

bibi24
2. okt 2012

@horalka79 AHoj a ako sa inak citis? Uz mas aj nejake priznaky? Chodis do prace, ci si doma? 🙂

ria191
2. okt 2012

@bibi24 bibi a ty si čo myslíš o tom fertilitycoachingu ak sa smiem spýtať? Ja si myslím, že ako také pochybnosti máme asi každá no nie?

tinka9075
2. okt 2012

@ria191 júj keby si mala pravdu 🙂 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@hora_lka mne zatial nádcha prešla len kašel zostal taký že v noci sa budím a mám pocit že sa zadusím tak uvidíme snád to prejde 🙂 🙂 s tou náladou som na tom tak isto žiadne stresy najak si to všetko užívam 🙂 🙂 ale muž ma včera podpichol že a ked sa začnú ešte delit to bude paráda no na to ani mysliet nechcem 😀 😀

nelly3
2. okt 2012

@tinka9075
je to jasne, si tehulka, no to bude prekvapko ked podes na utz, ze kolko ich bude 😉

tinka9075
2. okt 2012

@nelly3 mne stačí jedno muž povedal že dve a párik lebo ja chcem strašne chlapčeka muž dievčatko tak to máme podelené 😀 😀 no som zvedavá ale velmi sa neteším aby to zase zle nedopadlo 😒

nelly3
2. okt 2012

@tinka9075
neboj vsetko bude tak ako ma byt 🙂 ty si mala po PK teraz?

tinka9075
2. okt 2012

@nelly3 už musí ja už nechcem zažit sklamanie 😠 nie pk som nemala nechcela riskla som bez pk 🙂 🙂

nelly3
2. okt 2012

@tinka9075
ale ked mas zmrazene tak myslim ani PK nedavaju. ked som isla na KET tak tie co zmrazili ihned po opu tak sa pekne rozmrazili, ale co som mala po PK tak ani jedno sa mi nerozmrazilo, ze tie sa tazsie rozmrazuju hmm.

tinka9075
2. okt 2012

@nelly3 mne sa pekne rozmrazili aj po PK to som bola na ivf v heliku a rozmrazovali tri síce jedno bolo slabšie ale tie dve ok tak sme ich vkladali 🙂 🙂

hora_lka
2. okt 2012

@tinka9075 no zbohom 😀 kazde sa este rozdeli, to uz Vam Vase ruky uz stacit nebudu 😀 budete v novinach ako rarita 😀

bibi24
2. okt 2012

@ria191 No ja ti neviem moja povedat, lebo som to neskusila, takze fakt neviem. Urcite to uskodit neuskodi a ak niekto ma potrebu sa vyrozpravat, alebo si mysli, ze mu to moze pomoct, nech do toho ide. Tazko hovorit za druheho, ja som nebola este v tom stave, ze by som to chcela skusit, lebo ja som vzdy hovorila, ze nie je psychika najdolezitejsia a ze mozes akokolvek pozitivne mysliet a tesit sa na babatko, ale otehotniet nemusis.

tinka9075
2. okt 2012

@hora_lka asi by mi museli pridelit opatrovatelku 😀 😀 no čo aspon ma budete vidiet v telke že v PE sa narodili šestorčatá 😀 😀

zeina62
2. okt 2012

ahojte baby ako sa mate? tak ja uz tyzden stimulujem , uz sa neviem dockat transferu u Stelca🙂

tinka9075
2. okt 2012

@zeina62 budem ti držat palce aby sa transfer podaril 🙂 🙂 a ked to bude robit Štelcl tak sa podarí 🙂 🙂

zeina62
2. okt 2012

@tinka9075 ani nevies ako sa na to tesim asi za to ze tam bude Stelcl🙂 ale som aj taka v pohode, uz trochu upadol ten stres, ale asi kazda jedna s nas musi prejst tym stresom. neverim ze sa to da uplne bez stresu , furt tam ostava taky mali stres a strach asi v kazdej s nas. a ty sa ako citis? ako zvladas stres s cakania?

tinka9075
2. okt 2012

@zeina62 to ti verím že sa na neho tešíš doki pohodák a stále usmiaty 🙂 🙂 ja tiež len k nemu budem chodit teda ak tento vklad nevyjde 🙂 🙂 zatial som ok len brucho bolí a mám ho ako balon také nafúknuté 🙂 🙂 ja nestresujem všetko v pohode ja som flegmatik tak mne je všetko nejak jedno 🙂 🙂

zeina62
2. okt 2012

@tinka9075 jaj daj mi trochu s tvojej povahy 🙂 a predtym predchadzajuce pokusy si tiez mala tieto pocity alebo teraz prvy krat?

tinka9075
2. okt 2012

@zeina62 ti pošlem 🙂 🙂 ja som mala stále takéto pocity žiadny stres ked to má príst tak príde 🙂 🙂 ja som flegmoš od malička ked som niečo spravila naši ma hrešili tak som sa len na nich usmievala že čo odo mna vlastne chcú 😀 😀

zeina62
2. okt 2012

@tinka9075 super povaha🙂) a to nafuknutie si mala aj v predoslich pokusoch? ty si bola tehotna predtym ze?

tinka9075
2. okt 2012

@zeina62 no 5x som bola tehula ako kedy raz som ho mala nafúknuté niekedy vôbec neviem podla čoho to je ja sa nechám prekvapit čo z toho bude 😉 😉

zeina62
2. okt 2012

@tinka9075 boze ja ta tak obdivujem 5X mna by to riadne pschicki zobralo ☹

tinka9075
2. okt 2012

@zeina62 to povedala aj moja kamoška že by už v cvokárni skončila 😉 ja nie ja bábo budem mat a spravím preto čokolvek 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre