Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
14. sep 2009

ahojky...
Leni...no vy ste pripadi teda.. auto stratit 😀 ...aj my mame predlzeny vikend...akurat vysledok celej "akcie" je ze ma boli hlava jak kona 😔 .. vsetci doma 😝 😅 ...veduci ma 2zuby...nastastie ani neviem ze idu no zlate dieta 😉
Bobjan... a sak co nic ti nebude treba 😉 .. snad ako tehulka nechces ist na pohovor? 😵
Takynecka... uz len 4dni 🙂
tehulky hladkajte bruska...ale len tak pomyselne 🙂 fyzicky si ho nehladkajte aby vam netvrdlo brusko 😎
...pa...

bobjan
14. sep 2009

Lenka, no raz som bola v Heliose...tam to bolo bez ET,tak to je jednoduché...a potom som bola 2x vo Ferticente...mraziak stále 0 😢

bobjan
14. sep 2009

Tanitka 😅 Nejak cítim, že to nevyšlo... 😢

tomka12
14. sep 2009

Ahojte 🙂
No veru ani mne nikto nepovedal, ze aka bola kvalita embryi...
Bobjan aj ty ides prvy krat do Brna?

bobjan
14. sep 2009

Tomka ja som teraz 4 deň po ET...a Brno ma zrejme počká...

tomka12
14. sep 2009

jooooj tak to som nevedela, prepac...ta potom co vymyslas s brnom?

bobjan
14. sep 2009

ale veď sa nič nedejeee 😉 .... ja proste cítim,že to nevyšlo,taks sondujem...
to už bude dúfam moja posledná zastávka.... na darvátka neviem, či nazbierame odvahu...

a ty už máš termín konzultácie? To budeš mať riadnu štreku... 😒

tomka12
14. sep 2009

Teraz nemysli na to, ze to nevyslo...to budes riesit potom...drzim palce, aby sa uchytilo...no ano, uz mam termin, idem tam 6.10. a cesta bude dalekaaaa, ale co uz?! Tak som sa rozhodla...

bobjan
14. sep 2009

Už máš pokusy u nás minuté? Si chodila do KE do CAR?

tomka12
14. sep 2009

Hej, chodila som do splnu v KE a uz mam 2 pokusy za sebou...Este mam jeden, ale verim, ze v Brne to uz vyjde...

bobjan
14. sep 2009

Aha, držím ti palce..ja som už minula všetko, teda jeden pokus bol bez ET,ale vraj sa to u nás ráta ako pokus vyčerpaný...v ČR to nerátajú...
..a ešte som medzitým mala aj minimálku v Olomouci...pred rokom...ale veď to mám aj v pase...

tomka12
14. sep 2009

No ved to ze u nas je to aj dost drahe...aj podmienky su ine...Ty sa len teraz pekne opatruj 😵 , este nic nie je stratene...Drz sa 😉

tanitta
14. sep 2009

Bobjan.. este si over ten cyklus bez et na poistovni... dalsi ivf cyklus preplatia len lieky...sa mi tak zda... 😎
a mame tu bezpriznakove tehuliek 😉 ....ale chapem....clovek sa pripravuje na vsetko...

bobjan
14. sep 2009

Tani, budem zisťovať aj sama...jedna kočka pri OPU mi to hovorila, že jej známa to zisťovala všade a proste nič 😠
Viem, že v ČR priplácajú na tie lieky na 4.IVF akože...ale tu? No neviem, budem zisťovať...

Ďakujem kočky za podporu, ale ja to tak nejak cítim, ja neviem...

zuzla80
14. sep 2009

Takynka našla som takéto hodnoty:

TSH:
hyperfunkcia pod 0,15mIU/l
normál: 0,17 - 4,05mIU/l
hypofunkcia nad 5,00mIU/l

T4 - tyroxín:
65-160 nmol/l

Len toto sa mi podarilo nájsť.

Pozdravujem baublky a Bobík držím silno silno palce, nech to výjde 😉
paaaa

takyna
15. sep 2009

Zuzlík ďakujem 🙂 , pozdravujem všetky babule, ja dnes trošku pracujem, ale aj mi to dobre padne, kráti sa mi tým cesta do Brna 😉 🙂

avaka
15. sep 2009

Caute koceny,
U nas vyzera byt dnes teda krasne.. 🙂 zatial slniecko svieti..
Tani,tak Adamko uz ma zubadla??To uz je velky fesak.. 😵
Ja akosi nemozem spavat,este o druhej rano matozim po byte,co nemozem zaspat a o osmej som uz hore.
Vcera sme mali morfo utz,vysledky afp.,pappa-vsetko o.k Tak som stastna 😵 Aj na utz,len babo sa nechcelo ukazat,tak pojdeme asi este raz,lebo sme zle videli hlavicku.Babo si ju vopchalo az skoro medzi moje nohy a cez moje panvove kosti sa k nemu dr.nemohol dostat..Pohlavie tiez len mozno,ale vraj tam nic nevidi trcat ... 😎
A ja som mala take silne tusaky na chlapciatko.. aj ked dievcatku som asi radsej.No ved este uvidime..
Uzite si volny dnik 🙂

lenka20
15. sep 2009

avuska, mozno aj pipika vtiahlo kdesi medzi nozky 😉 😵 uvidite nabuduce 😵 gratulujem k super vysledkom, je to zdrave babatinko a to je najdolezitejsie 😵 😵 😵
bobjan - no ja by som este flintu do zita nehadzala na tvojom mieste, ved si len 5.den po ET a tu v tejto temicke boli zatial vsetky tehule uplne bezpriznakove, takze este moze byt prekvapko... aj ked vyletik do brna do R. kazdemu prajem, lebo je super vidiet ten rozdiel oproti slovenskym CAR - ale bobjan - mozes sa tam vybrat aj kvoli inym veciam, nie prave dalsej stimulke, aj pre tehulky maju urcite nieco 😉 😎
takynka uz to mas za paaaaar 😵 😵 😵 budes nadsena, uvidis 😉
krasny den vsetkym, tu u nas sa akosi zacalo mracit, aj vcera poobede prsalo a mna chytila migrena, dufam, ze dnes sa to nezopakuje..

mirinda10
15. sep 2009

tanitka no mi len po tichu zavidime tvojho veduceho u mojich bobakov si ta asi riadne uzijeme tie zubiska 😀 ak nie jeden tak druhy nam to ukaze co to je ked idu no ale aj ja som nasich riadne potrapila tak asi aj ja musim nieco vydrzat u mna boli stale vysoke teploty tak ak sa pomamili tak budem na prasky

aj ja som si dnes doobeda pospala len tak, ze si lazkam na gaucik a precitam novinky a sup nejak novinky spadli a ja som sa zobudila o hodku iba som si vsimla, ze ma decku na sebe este, ze mam sikovneho a pozorneho muzika

babulky ja uz mam brusko uz to trosku vidiet mam teplaky a uz je aj rano nie len vecer no uz asi sa to rozbieha 🙂 a budeme rast a rast budem ako veleryba 😀 😀

prajem pekny volny den uzite si to, ja by som aj isla na prochazku ale nechcem pokusat stastie tak iba na zahradku a spat skoda je pekne moc by som si to uzila

lenka20
15. sep 2009

mirindik veru, radsej po dome... prechadzok si este uzijes, nejako to vydrz moja, pride obdobie, ked ti aj kocikovanie pojde na nervy...
brusko, jeeej, take tehu by som chcela aj ja, ale to moje netehu by som najradsej odpilila 😝
ja som si aj dneska schrupla na gauci a ako dobre 😀 teraz dam kavicku na teraske a zajtra ma do prace budu musiet prist odtuahnut, lebo dobrovolne to asi nepojde 😝
mirindik ak budu nase dietky po mne tak amen, bola som strasne zla... mamina ma dodnes nocne mory... v porovnani so mnou je kazde zle dietatko anjel... 😀 no ale teoreticky by to nemalo hrozit, kedze geny tam nebudu, to uz iba ak by to bola fest nahoda 😎 😝
pekne poobedie a vecer vsetkym, lahhelik sa nejak neozyva, nepracuj tolko lahhelicek 😵 😵 😵

anty
15. sep 2009

Ahojte, všechny vás zdravím, tak my jsme dneska byli v brně, ale pan dr nás moc nepotěšil máme v děloze nějaké polypy, chce proto udělat hysteroskopii proto jsem měla ty velké bolesti po ET. Nebojím se toho už jsem na tom byla, akorát mně štve, že se to posune dalším cyklem. A taky mám strach, aby to byly opravdu polypy ☹

zuzla80
16. sep 2009

fiiiijhaaaa - tretia strana, no toto.... pozdravujem 🙂

Taky rado sa stalo - inak som to našla ešte v úplne prvých výsledkoch a vieš koľko som mala ešte pred neliečením sa TSH - až 20,7 - to je inak sila, nie? V piatok smer Brno.... no som zvedavá Taky na tvoje pocit, ale iné ako pozitívne neočakávam 😉 A akú vlastne máš tú hodnotu?

Avuška - takže už máte veľký utz za sebou - no škoda, že sa tak poskúrcal, že sa nedalo identifikovať na 100%, čo to bude - i keď nejaký náznak tam už bol, ale my dlhodobky to už berieme tak, že je nám to jedno, hlavne nech to už držíme v náručí a nech je to zdravučké no nie 🙂

Anty držím palce nech sa dáš čoskoro do poriadku a potom šup na to... Ktovie, či aj tie polypy nerobili nejakú šarapatu pri uhniezďovaní - dáš si to do poriadku a pôjdeš kľudnejšia do ďalšieho a tentokrát už úspešného cyklu.

Leni - veď ty to máš s prácou už len za pár.... potom budeš vegetiť až až 🙂
Tánička gratulujem k druhému zúbku - si na neho hrdá však 😉

Tehuľky naše Miriček, Julietka veľmi vás pozdravujem aj drobátka
A veru Lahelik by sa mohla ozvať, čo a ako s robotkou...

mirinda10
16. sep 2009

ahojte babulky

anty treba to skontrolovat nie je dobre aby sa nieco nachadzalo v maternici to moze byt velke riziko aj keby si otehotnela ale inak viem,ze hned na dalsi cyklus po hysteroskopii mozete ist na vec tak sa neboj ten odklad nebude na vecnost

inak naozaj lahhelik sa nejak odmlcal dufam, ze nie je tak unavena z prace, ze ide rovno spat a nema na nas cas ale verim, ze coskoro sa pride na nas pozriet

idem sa objednat do Brna na kontrolny utz a mozno uz aj uvidime co to tam mame za pohlavie

prajem pekny den aj ked pocko je teraz na jednotku je pekna jesen tak si kocenky len pekne uzite a treba byt vonku co najviac ved za chvilku uz budeme iba domka ked bude prsat a bude skaredo

julietka
16. sep 2009

ahojte babulky 🙂
momentalne ani nemam cim prispiet, u nas nic nove, ale v pondelok ideme do poradne tak mozno najeke novinky budu aj z mojej strany
ani nemame teraz komu drzat palce na pocas stimulky vsak?

bobjan akosi som to nepostrehla ty si teraz 5 den po ET? v tom pripade ti strasne moc drzim palce, aby si si nasla dve vytuzene ciarocky, a ak aj nahodou nie..Brno to isti, odtial odide kazda tehula

tani gratulujem veducemu k dalsiemu zubalu, blondacik nas reprofitacik s krasnym harom 😵

lenik nebojkaj ved coskoro aj ty budes mat tehu brusko, o to viac si tie nase deturence budeme vazit kedze su take dlhoocakavane, vymodlene

avusik som rada ze je vsetko v poriadku, a naozaj je jedno co budete mat, ved hlavne aby bolo zdrave
ja som bola vcera v tescu a chcela len tak nieco kupit drobcom ale vsetko len modre, alebo ruzove tak som neminula ani cent

julietka
16. sep 2009

babulky ja som sa rozhodla urobit "dobry skutok" napisala som do nasho byvaleho centra ze chceme darovat zvysne embrijka nejakemu paru co nemoze mat vlastne babatko, nevedela som ci je to mozne, ale dnes som si nasla v mailoch odpoved ze sa to da takze som stastna ze nebudu znicene to by som nikdy nedovolila, ale naopak urobime radost inemu paru 😵

tanitta
16. sep 2009

Ahojky..
Julie.. klobuk dole 😉 ... kiez by bolo viac takych parov ako ste vy 😵 ... robit inych stastnymi...
Anty... polypi su nevyspitatelne.. radsej nech idu von...stale nieco 😒 ☹ ....
veru kocky.. uz nech mate po pohovoroch stimulkach chceme tu dalsie gulatucke bruska 😉 ...
...no veru som hrda na nasu selmu zubatu 😀 ... pri prvom zube som si aj poplakala 😝 maly velky velkac.... zeby som sa nechala "ukecat" na dalsie babo?... 😎 no uvidime 😝 ... strasne to leti taketo obdobie je strasne krasne a strasne rychlo to ubieha ☹ ...

lenka20
16. sep 2009

julietka no krasne gesto, naozaj.. niekoho si teraz posunula az do neba od stastia, na darcovske embrijka sa velmi dlho caka.. 😵 😵 😵 a nechcela si si ich nechat na surodencov, ci uz budete mat dost 😅
anty tak nech ta velmi netrapia, nech sa cim skor zbavis polypov a mozes ist do tehulkovania
😵 😵 😵 😵 urcite to nebude nic vazne, vies, po tych stimulkach sa ani nemozme divit, ze sa polypom, cystam a myomom dari... ale budes cerstvucka, prefuknuta a embrijkam sa v brusku urcite zapaci 😵 😵
ja myslim, ze lahhelik cajickuje, bylinkuje a ze nas o par tyzdnov prekvapi tehu oznamkom 😉 😎 😉 prehovorila vestica teodora 😝
zuzlik veru, uz len par... tesim sa, budem vegetikovat a venovat sa kadecomu na co nebol cas.. psickovia si uziju dlhaaanske prechadzky 😵 😵

julietka
16. sep 2009

lenik na surodencov urcite nie, pretoze aj keby sme sa pre nich rozhodli tak uz len Brno to isti, do toho byvaleho centra moj muz vyhlasil ze uz nikdy nevkroci, takze tak..a tam nam nevedeli pomoct..preto sme uz dalej nesli ale sme rovno isli do Brna

zuzla80
16. sep 2009

Jeeeej no konečne vás tu vidím 🙂
Juliček ani ja nemám nič nové, ale ja vás tak rada čítam, a keďže sa nikomu akosi nechce, tak vás musím trošku vyhecovať - a ako vidím tak to zaberá 😀
Inak palce stískame okrem Bobjan aj Tadeuške - ta je v očakávaní na výsledok. Neverím, že ešte netestovala - mohla by sa prísť pochváliť - čo Tadi ako sa máš?

Lenik v dobrom ti závidím vegetíkovanie - a psíkom tie dlhokánske prechádzky, brala by som všetkými desiatimi 🙂 Nebolo by odveci, keby sme aj my pracujúci mali povinné 2mesačné prázdniny - ako deti v škole, však?

Tánička ja by som taaaak rada niečo už riešila - no nedá sa 😠 - aj tá štítka a aj ta mrcha potvorská nechce prísť na návštevu... ´

Juliček ešte som chcela aj ja pochváliť váš hrdinský skutok, veru málokedy sa takéto niečo vidí - ale asi my dlhodobky sa vieme do situácie lepšie vžiť ako ktokoľvek iný😉

avaka
16. sep 2009

Ahojte,
Prave mi zmizol cely prispevok.. 😖
Tusim sa to tu kocky predsa rozbieha...Taky ide v piatok konzultovat,tak aj stimulka bude coskoro...
Miri,Ty ides na UTZ zase do Brna?No to som zvedava,ci Ti uz povedia aj pohlavie...Som zvedava,co to bude 🙂 Mojej susede povedali pohlavie vraj uz nejako po 12tt..
No Tani,ved my Ta nakoniec este nalomime na dalsie bambulko.. 😀
Anty,ktovie,ci tie myomy vadia,asi zalezi na tom kde je a ako velky....Ale ta hystero Ti neuskodi..a ako povedala Lenka,niekedy pomoze prevetrat maternicu...Aj ja som mala hystero pred poslednym ET ,a aj ked nic nenasli...ale ktovie,mozno pomohla.. 😉
Zuzlik,ja viem,ze najhorsie je to cakanie,aj mna to strasne ubijalo..Ale coskoro sa dockas,aj Ty aj Lenka.Ved o chvilu konci september..(Lenka posobi trpezlivejsie 😀 ,asi to bude tym,ze sa chysta vo velkom vegetit.. 😎 )
Inak,aj ja kocky vazne uvazujem o tom,ze sa dam na PN uz,aj ked sa citim v pohode,vsetko o.k,ale cele dni som v praci,ani neviem,ako som v polke tehu a ani si to nestihnem uzit..A v praci stiham,len tam nie som v takej psychickej pohode,ako by som mala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre