Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
8. okt 2012

@tinka9075 cakam na pozitivnu spravicku

tinka9075
8. okt 2012

@sarasota ahoj no zatial pozitívny len čiarka nie je taká silná ako by som chcela možno preto nemala som pk musím počkat na krv a uvidíme 🙂 🙂 ale velmi sa neteším aby to zase zle nedopadlo 😒 ale zase teplota sa drží nad 37 tak verím že z toho niečo bude 🙂 🙂

sarasota
8. okt 2012

@tinka9075 a krvicka bude kedy

tinka9075
8. okt 2012

@sarasota na krv idem zajtra a výsledky budú asi vo štvrtok tak uvidím 🙂 🙂

sarasota
8. okt 2012

@tinka9075 neboj vsetko bude v poriadku.Ja idem v stredu po necelom tyzdni na krv k svojej gyn.Mozno spravi aj sono.Vysledky neviem kedy budu bojim - bojim ze nebude dost stupat hcg,Velmi chcem aby to tento krat vyslo,Zaroven som stastna ze chrobacik je tam ,teraz len dufat ze to vsetko dotiahneme do pozitivneho konca.

tinka9075
8. okt 2012

@sarasota no uvidím aj ked velmi neverím 😒 ja som myslela že ideš do brna na sono 🙂 🙂

sarasota
8. okt 2012

@tinka9075 vo stvrtok som bola na krvi v Blave lebo moja ma volne az teraz v stredu a to by som tolko cakat nevydrzala.Robila mi aj sono ale ze to je este skoro.Sliznica bola nepravidelna ze nieco sa tam deje tak sme sa dohodly ze 19.10. to bude presne 6+1 pridem na sono.Mojej si idem dat predpisat tabletky lebo mam uz iba do stredy .

tinka9075
8. okt 2012

@sarasota ja idem zajtra k môjmu do blavy íst nechcem lebo ked vkročím do toho centra tak mi je zle z tých ludí 😒 no čo ked nevyšlo tak pôjdeme do brna pre bábo muž aj tak hovorí že až odtial si ho prinesieme 🙂 🙂 možno tam ozaj na mna čaká 😉 😉

dudkav
8. okt 2012

Ahojte, ako dlho ste cakali, pokial vas objednali na konzulataciu ku Koudelkovi, tyzden, dva? Dakujem.

melisska
8. okt 2012

@dudkav niekedy , tyzden dva, niekdey aj mesiac, cim skor zavolaj 😉

zeina62
8. okt 2012

@tinka9075 ahoj neboj bude to dobre, kedy ides na krv?

tinka9075
8. okt 2012

@zeina62 ahoj zajtra idem na krv tak uvidím čo z toho bude 🙂 🙂

melisska
8. okt 2012

@tinka9075 ty si tak optimisticky naladena, ze je to urcite pozitivne 😉 😵 drzim palceky

tinka9075
8. okt 2012

@melisska dakujem uvidím čo ukáže krv ale výsledky budú až vo štvrtok tak som zvedavá 🙂 🙂 a ked nič z toho tak ideme na iui do brna a to verím že sa podarí 🙂 🙂

melisska
8. okt 2012

@tinka9075 jaaaaaaaaaaj vsak si urob zajtra test po krvi 😀 mi to nevydrzime do stvrtku 😅

melisska
8. okt 2012

@tinka9075 potvorka 😀 🤐

tinka9075
8. okt 2012

@melisska no ja už asi kašlem na test už vydržím na krv 🙂 🙂

melisska
8. okt 2012

@tinka9075 no jasne , kasli 😉 😀

tinka9075
8. okt 2012

@melisska ked to tam bude bude ked nie tak aj tak s tým nič nenarobím 😉 😉

melisska
8. okt 2012

@tinka9075 je to tam 🤐 😵

tinka9075
8. okt 2012

@melisska ved musí ja chcem aspon jedno 😉 😉

zeina62
8. okt 2012

@tinka9075 budem na teba mysliet , vsetko bude ok uvidis

falin
9. okt 2012

pekny dnik vsetkym babulkam´
🙂

@tinka9075 - tinka drzime palceky na krvicku, verim ze bude pozitivna 😉 . Inac ja by som po krvi testla, do stvrtka je daleko 😎 😀

@sarasota - robila si si opakovany testik? so zvedavaaaaa 😵

tea284
9. okt 2012

dobre ranko, dievcata ide na mna zla predtucha, ciarka netmavne 😖 😖 😖

sarasota
9. okt 2012

@falin v nedelu som si spravila ten reprofitacky ciarka tam bola ale slabsia vcera som si kupila dva ,ale nemali take iste ako som testovala od zaciatku .Spravila a ciarka slabsia tak ten druhy som nepouzity vyhodila hned do kosa .Nuz teraz mi ostava len verit ze je vsetko v poriadku uvidime zajtra .Vlastne neviem ci by na ultrazvuku mohlo byt uz nieco vidiet 4+5tt.Idem az o14.30 takze krv neviem kedy bude . Tak velmi chcem aby bolo vsetko v poriadku . 😒

melisska
9. okt 2012

😉 @tea284 netestuj kazdy den, ale kazdy druhy den 😉

melisska
9. okt 2012

@sarasota verim, ze je vsetko vporiadku 😉

tea284
9. okt 2012

@melisska nevydrzala som 😖 , a to mam za to, nastastie uz nemam doma testy, testovat budem az v piatok ked kupim novy test 😉

dudkav
9. okt 2012

@melisska , dakujem, dnes som nas objednala, az na koniec novembra, Koudelka tam dva tyzdne nebude, oktober maju beznadejne plny.
Vsetkym drzim palce.

sarasota
9. okt 2012

dakujem za srdiecko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre