• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

14. decembra 2017 
Baby a mne ostali 2 balenia clostylu, tak ak by ste mali niektora zaujem, tak poslem :wink:
10. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ja stimulujem menopurom, ale pregnyl mám tiež v protokole :frowning2:
10. okt 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, žienky, pregnyl ale obsahuje HcG a je na dozretie vajok 36 hod. pre odberom, nie na stimuláciu...preto máte v protokoloch aj merional alebo iné FSH a aj pregnyl...
10. okt 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ako Holly pise. A namiesto pregnylu existuje napr. Ovitrelle, len je drahsi.
10. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska :grinning: :grinning: :slight_smile:
@tinkatinulka -len tak dalej, neboj oni pekne porastu
10. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 moja tak sa netrap a zavolaj im, ze sa neda zohnat, aby ti ho zmenili :wink:
10. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska už som zohnala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ešteže sú super kočky na koníkovi, ktoré majú dobré srdiečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ešte raz ĎAKUJEM
10. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujeem za odpoved:slight_smile:
10. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja ani trpezlivá nie som to skôr flegmatik tak ma to až tak netrápi :grinning: :grinning: zajtra idem k dokimu uvidím aké budú výsledky a ked nič z toho tak pôjdem na iui :wink: :wink:
10. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAVA, CAJ: len pre istotu pripominam ze tehulka by nemala presiahnut maximalnu dennu hranicu prijmu 150-200mg kofeinu denne!
2,5 dcl kavy = ca. 100mg, 2dcl cierneho caju = ca.45 mg, 2dcl zeleneho caju = ca.40 mg kofeinu.
Cokolada obsahuje tiez kofein, aj ked nie vela.
+ alkohol a fajcenie - toho sa v zaujme zdravia dietata uplne vzdat.

Zdrave tehulkovanie nam prajem :sunglasses:
10. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky drzte palecky bojim-bojim. :unamused:
10. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota budeme všetky :slight_smile: neboj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvilka mudr. malíčková je imunologička (zameraná na reprodukčnú imuno) v Prahe, dosť sa o nej popísalo v téme o imunológii a otehotnení. Je skvelá, odpísla mi na mail, v ktorom som jej opísala našu anamnézu a odporučila mi ďalšie vyšetrenia - odbery v Medirexe. Mail ti pošlem v IP.

dievčatá, všetkým, čo čakajú na krv a testy držím palce a zároveň samozrejme @bibi24 blahoželám k srdiečkam! :dizzy_face:
10. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota držím palčeky velmi neboj :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota drzime drzime!
10. okt 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota držíííííííííííííííííííííííím silne :wink:
10. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa len opytat dievcat, ktore su uz po ET, ako maju naordinovany Utrogestan. dakujem :slight_smile:
10. okt 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ganesh 4rano, 4 vecer, uz od opu :wink:
10. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska dakujem, aj ja to mam tak naordinovane. a dokedy to bude takato davka? alebo to uz moj gynekolog rozhodne, co dalej?
10. okt 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 Aha, jasne. No ja som si vypocitala datum predbezneho porodu podla dna oplodnenia, kedze viem presne kedy to bolo a ten som zadala sem. Od toho sa odvijaju moje tyzdne a aj podla utz to sedi.
Zatial som 2 tyzdne a potom sa uvidi.
Drzim velmi palce na piatok. :wink:
10. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota Este nic nevies?? Aj ja velmi drziiiim, aj na nohach!!!!
10. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota - drziiim, vsetky palcuchy :sunglasses:
10. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
neboj, si tehulka a vsetko bude oki :wink:
10. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
a to teraz ten pregnyl vypadol? lebo ked som si ho bola ja vybrat v lekarni, tak ho mali. to bolo cca mesiac dozadu :confused:
10. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 sranda, ale fakt není nikde v žiadnej lekárni iba ak v tých veľkých vo veľkých mestách ešte staré zásoby :angry: .
10. okt 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ako sa máš nelly? Ešte stále uvažuješ nad fertilitycoachingom? Ja si myslím, že v našom prípade bude väčšia zrada v endoške a asi to bude chcieť viacej trpezlivosti :angry:
10. okt 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
vies co, je to dost drahe, aj to brno nas dost vyslo+manzel vysoka skola externe, takze kopec vydavkov, no ja si tiez myslim, ze ta endoska :angry: prave sa chystam napisat opat koudelkovi, ze ci to ma vyznam, ze mozno mam saktosalpinx a preto sa to vyplavi alebo fakt neviem co dalej, ci risknut KET - toho jedneho mrazacika co mam u nich, ci sa vlastne aj rozmrazi :confused:
10. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dudkav
takze koudelka tam 2 tyzdne nie je? tak to asi maily nebude citat, ked mu napisem.
10. okt 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak to ti verím, že to je finančne ufff ťažké a ak sa smiem spýtať koľko stojí ten coaching? Ten saktosalpinx ak sa nemýlim to je tá tekutina vo vajíčkovode? tak to myslím je vidno aj na sone ja skôr dávam trošku nádej prednisonu na ten si sa nepýtala? Endoška má predsa len niečo spoločné s imunitou hm? :astonished:
10. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
vies co, teraz niekedy v novembri by malo byt aj nieco na zochovej chate, ohladom toho coachingu - jeden den a cena je 170€ :pensive: , najskor, ze sa prihlasim, ale ta cena :angry: ano ta tekutina, myslis, ze to vidno na utz? spytam sa mojho gyn. ked pojdem. ano, ze vraj ma nieco spolocne endoska s imunitou, ale koudelka nic takeho mi nenavrhol tak neviem, aj ho uz uzivas?
10. okt 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok