Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
11. okt 2012

@horalka79 - neboj, prajem ti aby si videla krasne srdiecko 😵

@tinka9075 - nadej este je a ked to nevyjde tak Brno to isti 😉

tinka9075
11. okt 2012

@falin ved je ale ja flegmoš no uvidím ale brno čaká verím a môj muž ešte viac 😉 😉

falin
11. okt 2012

@tinka9075 - vy si tusim ozaj pojdete pre baby do Brna 😵 Sa mi paci vas pristup ze vobec nestresujete 😎

tinka9075
11. okt 2012

@falin to áno aj dnes som volala mužovi lebo je v robote aký je výsledok a muž že áno ved tak bude moravák a hotovo 😀 😀 my nestresujeme vôbec všetko v pohode...

falin
11. okt 2012

@tinka9075 - ste podareny par 🙂 a ked pozeram na tvoj komentar do pasu, tak verim tomu ze babo mat budete.

tinka9075
11. okt 2012

@falin no to sme z nás majú v centrách radost lebo my sa všade smejeme 😀 😀 môj muž vždy niečo trepne a ja do výbuchu a všetci na nás pozerajú ako keby sme boli z inej planéty 😀 😀 aj štelcl na nás pozeral my sme sa aj na konzultácii stále rehotali no a doki s nami 😀 😀

falin
11. okt 2012

@tinka9075 - to je perfektne, treba vniest trochu radosti a smiechu to tohto pochmurneho sveta.
Dobru nocku, utekam do hajan, muzika nemam doma a som sa zabudla pri pc 😔

tinka9075
11. okt 2012

@falin tak presne treba sa vediet aj smiat 😀 😀 no môj tiež nie je doma ale už o chvílu dorazí 😀 😀

horalka79
12. okt 2012

Dievcataaaaaaa prave som pocula byt srdiecko! prvy ultrazvuk ma za sebou...aaa mam v brusku embrijko 6,6 mm a v kabelke prve foto. Az mi slzy vyhrkli ked som ho pocula 🙂 🙂

sarasota
12. okt 2012

@horalka79 gratulujem k srdiecku

holly74
12. okt 2012

@horalka79 🙂 🙂 ja budem určo revať, ak to niekedy zažijem... 😀

tinkatinulka
12. okt 2012

Kontrolný UTZ ukázal len 5 folikov, a este len 11-15 mm.Nechápem ked v utorok bolo 8. Sliznica len 6,5 mm.Dnes 12 DC.Myslíže že ešte dorastie? Akú ste mali pred OPU?Ja budem mať odber asi pondelok.Aké velké foliky sú ideálne na odber?diky za odpovede

melisska
12. okt 2012

@tinkatinulka kolko je presne folikov budes vediet az po odbere 😉 takze klidek 😵 mali by byt nad 20 mm, presne teraz neviem, sliznica dorastie 😉 drzim palceky 😵
a dolezite je kolko bude z nich zrelych vajicok

horalka79
12. okt 2012

@sarasota dakujeeeeeeeeeeeem 😵

0vrtulka0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinkatinulka
12. okt 2012

@melisska NO dufam, pretože som sa zlakla že moc nenarasti ani po dvojitých injekciach.Maju este tri dni tak hadam, len ma metie ta sliznica ked v utorok bola 8 mm a dnes iba 6,6 mm aj ked dnes som bola tu u doktroky a utorok v centre. No asi to tak ma byť a pan doktor Machac bude aj pri mojom odbere,ak bude pondelok.Hovoril že tam má už 12 odberov.Ide niekto pondelok do Brna na OPu?

horalka79
12. okt 2012

prvu foto z ultrazvuku som si stiahla do alba 🙂

melisska
12. okt 2012

@tinkatinulka iste sa niekto z nich pomyli, nemohla sa scvrknut 😀

tinkatinulka
12. okt 2012

@melisska Ved to mi neni jasne ako to..ja pravda že v centre maju asi nalepsie sono tak asi tam sa doki nesekol,ale dufam že pojde všetko oki, ved sa šetrím a sedim ako buchta na gauči 🙂

melisska
12. okt 2012

@horalka79 blahozelaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

falin
12. okt 2012

@horalka79 velka gratulacia, az mi slzicky vyhrkli ked som to citala 😵

tinka9075
12. okt 2012

@horalka79 gratulujem k srdiečku ti verím aký je to pocit ja som to zažila viac krát 🙂 🙂 najkrajší zvuk na svete 😉 😉

horalka79
12. okt 2012

@melisska @falin @tinka9075 Dakujem kraaasne 🙂 😵

sarasota
12. okt 2012

@tinka9075 neboj bude to dobre 🙂

tinka9075
12. okt 2012

@sarasota no uvidíme ale asi o ničom som začala špinit tak uvidíme čo ma čaká 🙂 🙂

sarasota
12. okt 2012

@tinka9075 bude to teda ten moravak na 1000% 🙂

tinka9075
12. okt 2012

@sarasota asi to tak vyzerá že to bude moravák 🙂 🙂

sarasota
12. okt 2012

@tea284 potes nase srdiecka pozitivnou spravickou 🙂

tinkatinulka
12. okt 2012

Chcela by som sa spýtať máte na RF nejake telefonne cislo v prípade núdze? Dr.Macháč je v zahraničí a ešte mi neodpísal na mail čas pichania HCGcka.Nechcem stresovať ale radšj by som si bola ista čo a ako.diky

nelly3
12. okt 2012

@tinkatinulka
Tel.: 420 543 516 001

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre