• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. októbra 2017 
@tinka9075 ešte stále tomu nemôžem uveriť, budem ti veeeeeelmi držať palce :punch:
16. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tea284 Pridáavam sa a gratulujem moc! :slight_smile:
16. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 Ďakujem pekne ja som už mohla íst do Brna skôr a nie sa tu trápit v sk centrách :unamused: :unamused: ale teraz som tak pozitívne naladené že to som ešte nikdy nebola :unamused: pri vklade som sa všetkého bála ako to vyjde teraz idem do toho že sa podarí a hotovo :wink: :wink:
16. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 super sprava, gratulujem :slight_smile:
16. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 gratulujem moja, ja som to vedela :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mne tiez vychadza ultrazvuk na pondelok az stredu, ale nepojdem do Brna, dohodla som sa u mojho dokiho, ze pridem k nemu a vysledok zavolam ... tiez mi tak povedal, ked sa citim dobre, nie je na co cakat
16. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka mne kázal že mám príst k nemu ked ja na clostik dobre reagujem až moc asi chce vidiet ako som zarodila :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mne dal na vyber, mozem ist aj k nemu, ale zalezi od toho, ci bude manzel doma, ci nebude niekde na cestach .. ved je to v podstate jedno, kde mi to zmeraju
16. okt 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka ved áno ja idem k nemu muž bude doma a môj gyndoš také presné sono nemá :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka @tinka9075 - babule pridavam sa k vam, od dnes beriem estrofem, ket budeme mat 1.11. alebo 3.11. :dizzy_face:
Dnes sme si pisali so Stelclom a sme sa dohodli. Sa tesim a bojim zaroven, ale to pozname vsetky

@tea284 - obrovska gratulka a posielaj tehu virusiky, budeme potrebovat
16. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin fajn tak sme tri a všetky chodíme k Štelclovi no musí mat správnu ruku ked všetky tri bábo chceme :slight_smile: :slight_smile: ja sa teraz nejako nebojím tomuto velmi verím neviem prečo ale ja to tak cítim :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin super, to sa tam vsetky tri zrazime :slight_smile: estrofem Ti dal on, mne pisal, ze skusime bez .. takze sa moze stat, ze sa nestane nic a posunieme sa o mesiac ... tak si drzme palce a Stelclovi tiez :slight_smile:
16. okt 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka veru sa tam zrazíme všetky tri :slight_smile: ty teraz neberieš nič?ja som tiež nebrala mne bolo od estrofemu zle a to som ho zobrala len jeden den :wink: :wink: a všetko bolo ok :wink: :wink:
16. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
@hora_lka
@falin skoro sme sa tam zrazili styri :dizzy_face: no ja som bola tiez bez liekov a nenarastla mi teraz sliznica (potvurka nenarastla), len 6,2 mm, tak sme to odlozili na november aj s estrofemom :wink:
PS:tiez stelcl

drzim vam siiiiiiiiiiilne palceky:slight_smile:
falin :wink:
16. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska no škoda že tá sliznica nenarástla :unamused: by sme sa tam všetky stretli a Štelcl mohol postupne oplodnovat :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no ved to :grinning: :grinning: :grinning: zase zmeskam tehu vlnu :zipper_mouth:
16. okt 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no nic, budem rodit mesiac po vas :wink:
16. okt 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ale neboj potom sa pekne pridáš a bude bábo :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 gratulujem :slight_smile:
16. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska toho sa trosku aj ja obavam, ze sliznica nenarastie, ale s tym som do toho isla .. odsuniem sa o mesiac s Tebou :slight_smile:
16. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
@tinka9075
@falin
baby, spravime si v RF Slovensky den, budu sa venovat iba nam :slight_smile:
16. okt 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka dobre uvidime :wink: kedy ides na utz?
dobry napad Slovenský den :wink: mozno sa tam stretneme, vy pojdete na prvy utz a ja na vklad :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka asi by sme si mali spravit Slovenský den nech majú čas len na nás :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska mala by som ist od pondelka do stredy, zatial som sa neobjednavala do Brna, neviem ci nepojdem tu .. bola si v Brne na ultrazvuku?
16. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka nie bola som u mojej gyn. na utz, aj predtym som bola u mojej gyn, na utz pred ket, ale vtedy bola sliznica pekna,
16. okt 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka @melisska @tinka9075 - ten slovensky den je super :grinning:
Inac Stelcl sa narobi :grinning:
Horalka mne tiez daval na vyber ze bez estrofemu alebo s, som sa rozhodla s liekmi, lebo mavam nizku sliznicu

@melisska - skoda ze nenarastla :frowning2: potvorka jedna, ale dalsi mesiac sa pridas, ze?

@sarasota - ahojky, mas nieco nove?
16. okt 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - akoze nevies ci pojdes? to by si tam mrazacika nechala. Mozno prave to je ten bojovnik co na vas caka? :wink: Tebe sa tvoria aj endo cysty ked mas to hnusobku endometriozu?
16. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ved by tam mala samé slovenky tak nech sa narobí len musí mat správne ruky :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj vsetko po starom uvidime v piatok som objednana na 16.00 na sono verime ze drobcek je bojovnik
16. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá nenašla som vhodného "smajlika" na tehubacilky ale viem že si ich všetky zasluzite a preto posielaaaaaaaaaaaam
16. okt 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok