Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 TY si jeden den popredu 🙂 Len škoda že u nás su akurát sviatky.

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka ja som mala tie pastocysty velmi kvalitne tak verim ze to co mi je , je s toho ze sa uhnezduju 🙂

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka sviatok je len 1prveho novembra ze? tak potom pojdem 2novembra na testy

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka a teplotu mas aku? ja mam stale okolo 36,7

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 BT si už nemerivam ale cítim na sebe že je zvýšená, ja som celkovo "podchladená" lebo mávam normal tak 36,4 ale nechcem sa stresovat.

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Ano len 1veho, mne napísali ze 02.11. aj UTZ ale to by som bola teoreticky len 4+5tt a to asi nebolo nič vidieť, jej už aby to bolo tieto dni sa tak vlečú ani pracovať sa mi nechce.

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Ja som mala iba jedine embryjko super kvality tak a stale cakam že mi pošlu mail co s tým naším druhým, či sa ho podarilo zamraziť. Tebe ostali?

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka hej mne zamrazili dve plastocysty. a ty chodis do prace? ja nelezim furt iba obcas ked som unavena ale snazim sa zit normalne

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 A ako ti dali vediet ze su zamrazene?Ja ked som volala, tak Stelcl mi povedal ze mi poslu o tom mail,ale to bolo cez vik.Neviem či mam zavolat o 13,00.Ja nechodim do prace, pracujem doma pri PC 🙂 ale dala som sa PN.Snažim sa aj ja normalne fungovať,ale to ani nejde ked ma picha podbruško tak vegetím.

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka ja som volala na to cislo kde sa informujes o embriach a hned ako som s nou dovolala tak mi poslali mail

tinkatinulka
23. okt 2012

@zeina62 Jej super tak aj ja dnes zavolam ako sa ma nas drobec.A poslali aj fakturu rovno mailom?

zeina62
23. okt 2012

@tinkatinulka nie lebo ja to mam v cene, co sme uz platili v reprofite

sarasota
23. okt 2012
falin
23. okt 2012

@melisska - prajem nech sa spravne rozhodnes 😎

sarasota
23. okt 2012

@tea284 ahoj castejsie navstevujem zachodik a ked zostanem hladna tak mi je tak neako divne na zaludku takze musim doplnit brusko ale inak v pohode.A Vy ako?

tea284
23. okt 2012

@melisska si velmi silna osobnost ked sa s tym dokazes takto vyrovnat, zasluzis si obdiv 😉

tea284
23. okt 2012

@sarasota 🙂 tak ta mala miestnost aj mne prirastla k srdcu, navstevujem ju dost intenzivne, zacinaju mi uz vadit rozne vone (pachy) a veeeeeeelmi som ospala 🙂

mirm
23. okt 2012

@tinka9075 dakujem za odpoved, ale v tom cenniku je viacej moznosti...

tinka9075
23. okt 2012

@mirm práve preto že v ceníku je viacej možností tak bude najlepšie ked sa objednáš na konzultáciu a doki ti povie čo bude pre teba najlepšie 🙂 🙂

mirm
23. okt 2012

@tinka9075 ved ano, len tak orientacne som chcela vediet, ci sa mi oplati riesit Brno. Lebo tu v BA vyjde ivf okolo 3tis eur

tinka9075
23. okt 2012

@mirm tak brno ta vyjde menej 🙂 🙂 a ked pôjdeš na ivf soft tak asi do 1000 1300 eur závisí od toho čo ti budú robit 🙂 🙂

mirm
23. okt 2012

@tinka9075 soft znamena co?

mirm
23. okt 2012

@tinka9075 inak to aky rozdiel...

tinka9075
23. okt 2012

@mirm soft máš ako ivf len nepchajú tolko hormonov do teba 🙂 🙂 ja ked pôjdem na soft tak budem stimulovat clostíkom a dopichovat len minimum injekcii 🙂 🙂

mirm
23. okt 2012

@tinka9075 to by malo byt v celku v pohode nie? Keby boli zle vysledky tak by sa asi zvysili davky hormonov t.j bolo by to drahsie len o tie lieky nie?teoreticky

tinka9075
23. okt 2012

@mirm v ceníku to máš ako minimálku 13000kč 2x odber krvi za 2000kč kultiváciu máš v tom a keby bolo treba napichovat spermoše tak 1000kč za jedno vajko no a injekcie ale tie od nich brat nemusíš ak nejaké máš alebo sa dajú zohnat aj lacnejšie 🙂 🙂

mirm
23. okt 2012

@tinka9075 to je hrozny cenovy rozdiel... takze sa nam oplati tam ist 🙂 Dakujem za info🙂 inak tie lieky si myslela cez internet sa daju lacnejsie zohnat ze?

tinka9075
23. okt 2012

@mirm oplatí nebudeš banovat ja som bola na sk 3X na ivf ale banujem že som nešla hned do Brna 🙂 🙂 hej lieky zoženieš aj tu na koníku v téme Mám nemám lieky na ivf 🙂 🙂

panarka
23. okt 2012

Ahoj, tak dnes som volala a máme 3 krásne vyvíjajúce sa embrya 🙂 . Dnes mi povedali aby som prišla vo štvrtok na transfer. Dúfam že pekne všetky 3 prežijú a budem mať aj 2 mrazáčikov. Myslíš že sa im môže ešte niečo stať a že by neprežilo ani jedno embryo do štvrtka?

panarka
23. okt 2012

@falin ahoj neboj určite budeš mať úspešný vklad. 🙂 Tak máme 3 krásne embrya a povedali nám dnes aby sme prišli vo štvrtok, tak sa budem modliť aby prežili do štvrtka a potom aby transfer dopadol na výbornú. 🙂 Držím ti palčeky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre