Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
5. nov 2012

@zuzmil Čauko, mne robili hysteroskopiu v RF v apríli a s ivf radili počkať do júla. Teda jedna mrcha bola po hysterke (prišla v normálnom termíne) a potom ešte 2 mršky a až pri ďalšej stimulka... 😉

falin
5. nov 2012

@stastenka42 - aj ja si tak hovorim, 15-teho mam oficialny termin testovania uvedeny v sprave

stastenka42
5. nov 2012

@falin no mne sa to zatial osvedčilo,ked som bola tehu bol pozitívny,ked neboli čiarky tak bol negat aj tak,tak to mám jedno 😉 čo má byt bude 😢 aj niečo cítiš? ja zatial nič,žiadne pichanie v brušku,ani podobne 😒

falin
5. nov 2012

@stastenka42 - u mna tie testy tiez fungovali spolahlivo, pouzivam mamatest 10. Necitim nic, ale podla mna je este skoro. V sobotu ecer som citila pichanie pri vajecniku. Musime to nejako preckat a dufat ze to tentokrat vyslo. Asi by som bola najradsje kebyze nas mozu na tie 2 tyzdne uspat 😀 😀 😀

stastenka42
5. nov 2012

@falin presne tak,najlepsie je to prespat 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
5. nov 2012

@bibi24 cavles bibi... tak ako moja??? ako sa mate s bambulkami v brusku?... hej uz som rozpravala aj s lekarom, tak mi povedal, ze mozem spinit aj 14 dni..tak som spokojna🙂
@zuzmil . hysterky sa neboj to je pohodicka..nieco ako OPU (neviem, ci si uz absolvovala)..uspia ta na par minut a o chvilku je po vsetkom a o 2 hodky ides domkov, stimulovat mozem zacat hned v dalsom cykle, ale zrejme to zavisi aj od toho ake budes mat vysledky, ak bude vsetko OK, tak mozes ist do boja hned v dalsom cykle.... 😉

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 ahoj citala som spatne ze si mala bichemicke tehotenstvo, mozem sa opytat co to je? a ako si to zistila?

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 mala som aj HCG, ale bolo malicke, mala som aj na teste ciarocky (neviem ci si videla moj album, ak nie tak sa kukni), ale vo velmi skorej faze to embryjko vzdalo a samovolve-krvacanim odislo...

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 aha to mi je luto kolko si mala vtedy HCG? a kedy si si ho robila po transfere ak sa pametas?

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 v mojom albume mas fotky..tusim od 9 dna som testovala, ciarocka malinko tmavla..ale nevydrzalo to...preco mojaň? mas nejaky zly pocit?

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 nie len som chcela vediet co to je nikdy som otom nepocula. ja sa citim zatial v pohode , vcera rano som si robila test a mala som dve uplne silne ciarky, kontrolne HCG som nerobila, mam ist v piatok na ultrazvuk. HCG som mala vtedy 298,1 a to bolo 10 den po transferu

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 neviem kuknut tvoj album ako sa k nemu dostanem?

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 tak to sa nicoho neobavaj..je to super..ked su dve silne ciarky... si tehulka, tak si to uzivaj.... tebe nehrozi ziadne bio tehu... ty si jednoducho KRASNA TEHULKA🙂

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 dakujeeeeem, clovek sa furt boji ved to urcite poznas 🙂 jaj uz nech je piatok nech viem co sa vo mne skriva 🙂

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 a velmi pekne dakujem za odpovede🙂

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 😀 mne nedakuj..ja ti to prajem z celeho srdiecka, nech ste v poriadku 😉 ..a kolko ste vkladali?

zeina62
6. nov 2012

@speranza1aj ja ti prajem vsetko dobre s celho srdiecka 🙂 vkladali sme dve embria po predlzenej kultivaci, jedna bola uz plastocysta a druha bola hetchingujuca plastocysta a mame este dva v mrazaku

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 su to blastocysty 😉 .. super...tak to budu mozno aj dvojky.... velka gratulka.. ty ku komu chodis v RF?

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 kde chodis do akeho caru?

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 ja štelclovy uplne ho zerem je uzasny

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 ja som toho pochodila viac.. helios MT, Iscare MT, a teraz som v RF v Brne

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 aj ja mam stelcla.... je to dobry odbornik... 🙂

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 ja tie blastocysty vzdy dopletiem, uz zabudam asi aj hovorit .-)

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 on tak vie podporit, a povzbudit, fakt je to pan odbornik 🙂

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 to nevadi... 🙂 ..a prajem vam nech je vam vsetkym (2-3?) dobre cele tehu 😉

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 ja som tiez volakedy chodila na SK ale to sa neda s reprofitom porovnat to je jak nebo a peklo! ved ja som ani raz necitala staznost na reprofit

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 obdivujem ho, ze mu nelezieme na nervy vecnym vypytovanim sa 😀 (aspon ja)

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 aj ja tebe drzim palce a aby som coskoro o tebe citala len dobre spravy 🙂 zasluzis si to uz aj ty konecne

speranza1
6. nov 2012

@zeina62 a ty si mala teraz prve IVF? alebo co uz mas za sebou? a kolko mas rokov (ak smiem vediet) 😅

zeina62
6. nov 2012

@speranza1 to si este nevydela mna kolko sa ho vypytujem 🙂 fakt on uplne zije pre nas. nie ako na SK raz som volala svojmu lekarovy som sa chcela nieco opytat a on ma hnusne odbil ze ci si myslim ze iba mna riesi!!! a to som mu asi iba raz predtym volal, lebo jemu sa nedalo pisat mail !!! akoze uplne hruza!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre