• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
Tadei ja viem, že máš rada východ :wink: aspoň niekto, no nie Julie :sweat_smile: :grinning:

Taky no veď to je dobrá hodnota - supíš, tak aspoň jedna pozitívna správa. Ja by som na tvojom mieste začala :wink: - a kedy ti to vychádza, ak by si sa rozhodla?

Mirindik ahoj - veru dobre radíš, treba veriť a neopúšťať sa, raz sa to podarí, no nie :wink:
25. sep 2009 o 10:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Táni :slight_smile: - čo robkáte? Mne sa tak nechce dnes pracovať - ešte, že je piatok. Ak sa Tadea neurazí, tak bonznem, že ona chodí do Helios, ale my sme jej tak prirástli k srdcu, že proste s nikým iným nedokáže komunikovať len s nami, však Tadei :grinning:
25. sep 2009 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tadea, no mám vyčerpané, aj keď jeden nebol ET, ale vraj sa to ráta :confused:
A mala som aj jednu minimálku v Olomouci...

Ty chodíš do Helíku? Tam som bola na 1.IVF ...to bez ET :cry: :pensive:
25. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzík :slight_smile: zhruba za 2 dni :wink:
25. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzla.. dik za info... ono sa to nejak posuva od vychodu na zapad :sunglasses: ...prestupna stanica helik... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
my sa snazime zaspat.. ale uz tusim zaspal.. mna caka vyvesat pradlo... mala by som rychlo nieco hodit do hrnca mam na to ratam hodinu..vybrat umyvacku... podebatovat na nete.. casu a casu :sweat_smile: ....poobede chystame vyrazit pokukat jarmocnu naladu do mesta..no ale prcham lebo nestihnem nic.. zatial paa
25. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky - tak to je čo chvíľa - no žeby som sa k tebe pridala :fearful:
25. sep 2009 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budem rada Zuzík :dizzy_face: , ve dvou se to lepšie táhne :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tani, tak makaj, makaj nech sa aj nejakého burčiaka ujde :slight_smile: S
om sa smiala na Jujkinom výroku "že z takej malej riťky toľko smradu" - si mi to taktiež minule písala, z toho vyplýva, že všetky malé riťky "voňajú" rovnako :grinning:
25. sep 2009 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, aj mám rada východ :dizzy_face:
25. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, tak ja pouvažujem :wink:
Bobik no to ma teší :grinning:
25. sep 2009 o 11:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlik, ideš začať stimulovať?
25. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zase východniarky :wink: :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobik silne nad tým uvažujem - zrejme sa mi spúsťa potvorka mrcha a aj mužík mi dal chrobáka do hlavy, lebo ma prehovára nech ideme na to, tak.... No uvidím, ako sa rozhodnem a láka ma, že Taky by šla tiež, tak aspoň by som nebola sama.

Taky máš u mňa veľké plus :grinning: :wink: :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzík :slight_smile: , aj mne sa začína spúšťat mrcha, veru len sa daj do toho, budem veľmi rada :dizzy_face:
25. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak super, pekne spolu bojujte s Taky a my ostatné vám budeme veeeľmi držať palce :wink:
25. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan ďakujeme veď aj my vám všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzli a taky je nadherne babie leto presne pre vas ak budete cestovat do Brna tak treba to vyuzit, no zuzik ja by som tiez nad tym silno uvazovala
25. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirindík :slight_smile: ách bodaj by sa zadarilo :dizzy_face: , dnes som na čete iba, mám nejakú happy náladičku :dizzy_face:
25. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky a zuzla, budem drzat palce, udrzte si super naladicku! :wink:
Chcem sa spytat, ako casto sa chodi potom na kontroly, teda tie, co to uz mate za sebou, kolkokrat ste boli v Brne?

(Bobjan, Tadea - je mi to luto, vsetky vieme, ake je to sklamanie. :frowning2: )
25. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou.. obedujete?...ja som stihla tak ze som nestihla.. teda stihla.. ale zistila som ze mam zo vsetkeho malo :confused: veci co mi treba... a kedze maly spi nemozem ist doobchodu a dorobit to :angry: rano som sa v obchode vrhla na zakusky ostatne slo bokom :sweat_smile: ....takze ostava to ako polotovar snaha bola smola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mam to len asi 200m ale aj tak nemozem ho nechat sameho...no co uz najeme sa najarmoku :grinning: ...
Zuzla...takze vrtaka v hlave mas?....noo ja ta v tom podporujem kukni bude pekne este ...dobra nalada...slniecko.. dobre cesty... :sunglasses: ...
25. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olympia.. 5x zo vsetkym... :wink: konzultacia, 2xutz, opu, et.... no a potom este po // 1xutz...takze 6x
25. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Júj tak mi Koudy odpísal, že môžme ísť na to :grinning: , Tanit ja , že burčákujete už :wink: , Olympia ďakujem :dizzy_face: a všetkým ostatným, samozrejme, že aj ja všetkým prajem :dizzy_face:
25. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Taky... Koudy si dnes svihol s mailikom :wink: ....noo burciak ako burciak... skor su to len take zbrndy :angry: ale proti smedu a na dobru stolicu si dame :grinning:
25. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Tanit , Kouďák si dnes švihol, keby si vedela čo som mu odpísala...si ma asi aj zapametá :grinning: , aj v BB boj jarmok, veru črevám dám burčiak riadne zabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dnes máte krásny slnečný dník :dizzy_face:
25. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuskaj aj mne co si napisala... :grinning: nech ten slnecny den je este krajsi;)....
25. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, nemôžem :wink: , ale ti napíšem na sone čo mi povedal, keď ma zo spodu pozeral " že jáj veď vy máte vaječníky ako mladica" :grinning: , a ešte sa mi páčilo ako Moraváci vravia, ˇ" že JÁ SÚ" :dizzy_face:
25. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravda hned to cloveku tak inak padne ten pristup;).... ja som sa tam dokonca tak dobre citila ze krv mi zobrali posediacky :grinning: psychika robi divy..... inak vzdy lezim lebo idem dokolien....
25. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine to moje dieta bude dnes snad ficat na zalozny pohon :sweat_smile: .. este spi...
25. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tanit tak ešte treba ísť po čase pre sestričku :wink:
25. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Táni veru krtek - vrtek sa tak zavratal, že nie a nie ho odvrtať :slight_smile:

Taky aj ja mám dnes akúsi super náladičku a asi ťa v tom nenechám samu - takže ideme do toho spolu? Tiež som písala Koudymu, tak odpísal, že OK - ak chcem môžem začať - tak asi do toho whoopsnem.

Inak baby, to čo ten burčiak, my na východe také nemám - ja som si najprv myslela, že to palenvou, ale asi to také jak šaratica :grinning:

Olympia - ja som z KE a ja som v Brne počas stimulky bola naposledy len 3x (1xkontrola, 1xOPU a 1xET), ale prvá stimulka bola 4x - lebo kontrola bola 2x. Ja som už na tehu utz nešla - môžeš kľudne aj k svojmu gynekológovi a aj na kontroly sa dá chodiť k svojmu, len mailom alebo telefonicky nadiktuješ správu z utz.
25. sep 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok