Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
20. nov 2012

@speranza1 Genetiku a hematologiu už máme dávno, vcera sme boli na imonologii v Prahe.Musím ešte k diabetologovi a endokrynologiu, to mi povedali v Prahe. U nás je problém horší SPG a moje PCO, ale vkladali sme jednotkové embryo takže je možné že v tom bude ešte dačo iné.

sally2401
20. nov 2012

@tinkatinulka ja tiež včera na obed na tú čo mi poslal, a večer ešte na tú čo má na stránke reprofitu, nechám ho ešte do poobedia a skúsim mu zavolať dal mi na seba číslo, včera som sa mu na 1 šup dovolala ale nemal čas. Ja mám stres lebo sa mi zdá dosť veľký folik 20 mm aby sa nepraskol skôr ako chceme.

bibi24
20. nov 2012

Som sa aktualizovala, aby som bola povzbudenim pre ine cakatelky a bojovnicky 😉

horalka79 / 15.9.ET Gr.II, 28.9.- test pozitívny +
bibi24 / 1. ivf Iscare (4 oocyty) bez ET, OHSS, 1. KET (4, 5 bunkove bez PK) - neg., 2. KET (5 a 6 bunk. bez PK) - biochem., 2. ivf Iscare (2 oocyty), OHSS - ET (2 bunk. bez PK) - neg., 3. ivf soft Iscare (2 oocyty = dve 8 bunk. embrya, Gr. I.) - neg. (predtym duch na teste), 4. ivf Reprofit (2 oocyty) - 1B Gr. I. - negat., 5. ivf Reprofit (5 oocytov) - 16.9.ET - morula a vcasna blastocsta Gr.II, neostalo nic na mrazenie, 9. den po ET - domaci test +, 12. den po ET - hcg 1900, 15. den po ET - hcg cez 6000 a dve dutinky v maternici 🙂
kaja81 / 19.9.ET, - test pozitivny +
sarasota / 21.9.ET, - test pozitívny +
tea284 / 1.10 ET, - test pozitívny +, termin 26.6.2012
zeina62 / 20.10 ET - test pozitivny +
panarka / 25.10 ET - domáci test pozitivny +
tinka9075 / IUI 26.10.2012 , krv +
falin / ET 3.11, krv +, 13-ty den po ET HCG 2061
staga / 5.IVF - domáci test pozitivny +
hora_lka / 1.IVF+KET GF negativne, 24.9.2012 2.IVF Brno negativne, KET 30.10.2012 test pozitívny +

Stimulantky a čakateľky na //:
adra17 / 30.10. ET

Čakateľky:
rot / čakateľka /1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukonč.-anembryomola
ria191 / čakateľka /1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
deinad / čakateľka
jomini / čakateľka
freeze24 / cakatelka, 1.IVF neuspesne
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat., 2.IVF.Brno negat.
holly74 / čakateľka 5 x IVF negatívne (5xET, 2xKET)
speranza1 / 1 ivf bez ET, 2 IVF neg., 3 IVF biochem. teh., 4 IVF neg., čakatelka na 5 IVF
melliska / 17.9.ET, - dom. test neg. -
stastenka42 / ET 3.11, test neg. -
tinkatinulka/ 1 IVF biochem.tehu

tinkatinulka
20. nov 2012

@bibi24 NO tak to sme iba amatérky pri tebe..klobuk dole a dúfam že sa nalepia tvoje tehu virusiky aj na mna, inak Praha bola súúúper, dakujem ešte raz.Môžem sa spýtať či ti zistili prečo bolo tolko neúspechov?

bibi24
20. nov 2012

@tinkatinulka ahoj tinka, este raz, nemas zaco. Som zvedava na vysledky potom 😉
Hlavnou pricinou preco sme podstupovali ivf bol manzelov katastrofalny spermiogram. Preco ho taky mal, na to sa neprislo, ani na to preco sa u mna az doteraz embryjka neuchytili. Hoci som absolvovala vsetky mozne vysetrenia - od uplne zakladnych ako HP a stery az po endokrinologiu, hematologiu, genetiku, imunologiu, amh, laparku, hysterkopiu (a manzel genetika, endokrinologia, fish spermii, fragmentacia dna spermii). Nikde ziadny problem.

tinkatinulka
20. nov 2012

@bibi24
Výsledky by mali byť na vianoce pod stromček 🙂 Toto jediné z tých dôležitých vyšetrení nám chýbalo ale doposial ani u nás nezistená žiadná strašná príčina prečo to nejde, okrem PCO ale nie úplného a SPG pod priemer.

holly74
20. nov 2012

Noo, baby, kráásna je tá tabuľka...Všetkým tehulínam veľká gratulka !!!

annetty
20. nov 2012

@holly74 Ahoj🙂 Vidim Ta v tabulke ako 5x neg ivf 😠. Mozem sa ta spytat, preco sa vam to zatial nepodarilo? Teraz sa "pracuje" u vas na 6. pokuse? Ci mate pauzicku? Ku ktoremu gyndovi chodis pls? Velmi drzim palceky, nech ti to podari. V poslednom case su tu krasne s vysledky.... same tehulky 🙂 Prajem Ti, aby si bola co najskor v tej hornej casti tabulky 🙂

falin
20. nov 2012

@sarasota - zabudla som ju prehodit 😔 , sorry

@ria191
@speranza1 - baby dufam ze od sttastia 😉 velmi vam to prajem

@kika017 - nech u teba plati zly zaciatok, dobry koniec, prajem aby foliky dorastli a dufam ze zub da uz pokoj

zeina62
20. nov 2012

ahojte baby vsetkym cakatelkam velmi drzim palce 🙂 a vsetkym tehulkam aby to vydrzali do stastneho konca. u mna tie nevolnosti su uz o nieco lepsie a aj ta podrazdenost je trochu lepsia, ale zase ma chyta unava a nahly hlad!! a vecer uz ledva vydrzim byt hore ! trosku my zacalo viac chutit ale neni to ono este, malokedy jem nieco s obrovskou chutou☹

holly74
20. nov 2012

@annetty Ahoj, ďakujem , no žiaľ, ani u nás sa nevie, prečo sa to nepodarilo. Proste sa embryjká nikdy neuchytili. Na ďalší pokus pôjdeme niekedy po novom roku. V RF chodím ku Koudelkovi.

sarasota
20. nov 2012

@horalka 79 cakam na dobre spravicky 😀

tea284
20. nov 2012

@sarasota a vsetky dalsie spolubojovnicky, dlho som sa tu neukazala, ale uz som spat. Mala som trochu problemy no uz sa to ako tak ustalilo. Vidim,ze su tu dalsie nove Reprotehulky 🙂 a same dobre spravicky. Tesim sa spolu s vami 😉

sarasota
20. nov 2012

@tea284som velmi rada ze ste v poriadku a nech v tom aj pokracujete 🙂

horalka79
20. nov 2012

Ahojte dievcata, som bola dnes na teste prveho trimestra, tlak,krv, moc, sono.
Tlak ok a sono tiez!! 🙂 na vysledky krv a moc si musim den,dva pockat. Tesim sa z toho ultrazvuku, doktorka merala siju drobca a vsetko vyzera fajjn. A par faktov este: drobcek meria uz sest a pol cm! 🙂 Termin porodu mam 2.6.2013, foto doplnim tak za hodku z domu. Doktorka mala problem spravit komplet Foto,lebo sa stale otacal a kopal 🙂 take zlate bolo vidiet ako sa drobcek hybe,zdviha rucicky a kope 🙂 ak by bolo nieco s krvou,gyna mi zavola..tak pockam zo dva dni a potom si mozem v klude uzivat trinasty tyzden tehotenstva 🙂
Dalsi termin mam par dni pred vianocami,to pojde so mnou uz aj manzelik sa pokochat 🙂

sarasota
20. nov 2012

@horalka79 som rada ze je vsetko v poriadku nas to caka zajtra 🙂

zabka1124
20. nov 2012

@horalka79 ahoj drobcek pozdravuje, prave dal riadnu kopacku 😀 😀 😀

zabka1124
20. nov 2012

@horalka79 supeerr, vsetko je v poriadku🙂🙂🙂, tesime saaaaa🙂!!!!Pohladkaj brusko od nas🙂🙂🙂🙂!!!!

horalka79
20. nov 2012

@sarasota @bibi24 drzim palce na zajtra 🙂 isto bude vsetko uplne v poriadku, tesim sa na mile spravy! 😲

sarasota
20. nov 2012

@horalka79 dakujeme 🙂

horalka79
20. nov 2012

takze v albume pri pribudla dalsia fotecka 🙂
http://static0.asmira.com/photo/03/475403/album... alebo skratka moj album, kto kce kuk.

sarasota
20. nov 2012

@horalka79 krasne babetko 🙂

adra17
20. nov 2012

tak ešte jedna úprava, aby som tam už nestrašila 😉

Tehulky:
horalka79 / 15.9.ET Gr.II, 28.9.- test pozitívny +
bibi24 / 1. ivf Iscare (4 oocyty) bez ET, OHSS, 1. KET (4, 5 bunkove bez PK) - neg., 2. KET (5 a 6 bunk. bez PK) - biochem., 2. ivf Iscare (2 oocyty), OHSS - ET (2 bunk. bez PK) - neg., 3. ivf soft Iscare (2 oocyty = dve 8 bunk. embrya, Gr. I.) - neg. (predtym duch na teste), 4. ivf Reprofit (2 oocyty) - 1B Gr. I. - negat., 5. ivf Reprofit (5 oocytov) - 16.9.ET - morula a vcasna blastocsta Gr.II, neostalo nic na mrazenie, 9. den po ET - domaci test +, 12. den po ET - hcg 1900, 15. den po ET - hcg cez 6000 a dve dutinky v maternici emoticon
kaja81 / 19.9.ET, - test pozitivny +
sarasota / 21.9.ET, - test pozitívny +
tea284 / 1.10 ET, - test pozitívny +, termin 26.6.2012
zeina62 / 20.10 ET - test pozitivny +
panarka / 25.10 ET - domáci test pozitivny +
tinka9075 / IUI 26.10.2012 , krv +
falin / ET 3.11, krv +, 13-ty den po ET HCG 2061
staga / 5.IVF - domáci test pozitivny +
hora_lka / 1.IVF+KET GF negativne, 24.9.2012 2.IVF Brno negativne, KET 30.10.2012 test pozitívny +

Stimulantky a čakateľky na //:

Čakateľky:
rot / čakateľka /1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukonč.-anembryomola
ria191 / čakateľka /1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
deinad / čakateľka
jomini / čakateľka
freeze24 / cakatelka, 1.IVF neuspesne
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat., 2.IVF.Brno negat.
holly74 / čakateľka 5 x IVF negatívne (5xET, 2xKET)
speranza1 / 1 ivf bez ET, 2 IVF neg., 3 IVF biochem. teh., 4 IVF neg., čakatelka na 5 IVF
melliska / 17.9.ET, - dom. test neg. -
stastenka42 / ET 3.11, test neg. -
tinkatinulka/ 1 IVF biochem.tehu
adra17 / možno to ešte raz skúsime

adik73
20. nov 2012

@holly74 ahoj holly,nebola si na vysetrenie bunkovej imunity v Prahe? 5 neuspesnych pokusov sa mi zda vela

zeina62
20. nov 2012
zeina62
20. nov 2012

ako oznamit okoliu ze sme tehotny?🙂)

falin
21. nov 2012

@horalka79 - super ze je vsetko oki, krasne babetenko 😉

@tea284 - ahojky, co vas potrapilo? bola si v nemocke? Som rada ze ste oki

@sarasota - drzime palceky nech je vsetko oki

falin
21. nov 2012

buduci piatok som objednana do brna na utz. Vlecie sa to strasne pomalyyyyyyy a ja sa bojim ci je vsetko oki 😖 , ale verim ze ano

@tinka9075 - na kedy si objednana? ako sa citis?

rot
21. nov 2012

ahojte, gratulujem všetkým novým tehulám a držím palce všetkým čakajúcim na pozitívny výsledok 🙂 . potrebujem radu - tie, ktoré ste si pichali fraxiparín už počas stimulácie, ktorý deň cyklu ste začali? ďakujem 🙂

javi37
21. nov 2012

@rot V deň ET.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre