• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

14. decembra 2017 
@javi37 až? a tak ti odporučili na hematológii, či v Brne? Pretože mne hematologička iba povedala, že je fajn začať skôr (ako po potvrdení tehotenstva, alebo v niektorom týždni tehotenstva), že heparín môže pomôcť v nidácii, ale nepovedala kedy presne. A v Brne sme sa o tom zatiaľ tiež rozprávali len ako, že teda budem pichať a brať prednison.
21. nov 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot ja mám písané od hematologičky v predimplantačnom období, ale keďže som nevedela zistiť kedy to obdobie začína tak som si začala pichať po OPU svojvoľne.
21. nov 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aha, ďakujem. A v centre si to nekonzultovala?
21. nov 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot Štelcl bol proti nemám totiž to nič závažné len nejakú mutáciu teraz neviem presne názov. Ale hematologička na tom trvala :slight_smile:
21. nov 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot V Brne...zbytočne si budeš pichať skôr. Aj keď ja som mala soft, takže hormónmi som nebola zaťažená. Ak si mala klasickú stimulku, tak spolu s hormónmi by som pichala aj fraxík.
21. nov 2012 o 08:35  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin začala som krvacat, spôsobil to hematom. Dostala som nejake injekcie, lieky, nariadeny max klud a vraj by sa mal vstrebat. Tak sa stále bojim tešiť :confused:.
A inak sa u mna striedajú všetky tehu príznaky, hlavne tie nepríjemne :grimacing:
21. nov 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 - tak sa drz a vela oddychuj. Dufam ze sa vstrebe a vsetko bude oki. Si na PN? Aspon si si ista ze si stale tehu, ked mas priznaky, aj ked urcite to nie je prijemne. Ja som mala pri malej minimum priznakov tehu a stale som sa bala ci je vsetko oki a teraz to iste. Uz netrpezlivo cakam na utz ci bude srdiecko.
Pozeram ze uz 1 dietatko mas. Ako stare?
21. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ano mám už doma 5 ročného lapaja, pri tehotenstve s ním som nemala žiadne príznaky, ani som nevedela ze som tehotná :blush:. Ešte v den pôrodu som robila.
21. nov 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky dnes v noci som sa zobudila na to ze zo mna nieco vytieklo tak som isla na wc a celu intimku som mala mokru aj nohavicky trochu bolo to cire strasne sa bojim ci je vsetko v poriadku nemohla som potom uz ani zaspat svojej gynde.idem dnes o 13.00. :frowning2:
21. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adik73 Ahoj, nie v Prahe som nebola , ale prednison som aj tak užívala :wink:
21. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem budeme ich potrebovat :wink:
21. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ahoj moja...a beries utros? pretoze mne sa to stavalo, ked som vkladala utros..... nec sa neboj..vsetko je OK
21. nov 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 uz ho postune vysadzujem brala som 4-0-4 a teraz 2-0-2 a nikdy to nebolo az taketo silne.Ved uvidim co povie dotore.
21. nov 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota nemohlo to byt zatkovy hlien?
21. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 dufam ze nie toto bolo cire mozno trosicku dozlta
21. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota neboj sa nebude to nic:slight_smile:
21. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota sarasotka drž sa :slight_smile:. Dúfam že to nie je nič vážne a že všetko bude OK.
21. nov 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota to bude len kvoli utrosu, ja som mavala tiez obcas trosku, obcas viac. Teraz som druhy den bez utrosu, tak sa obcas kontrolujem ci je stale este vsetko ok..uf, ale dufam, ze teda hej ked aj utrazvuk bol supsi. este mozno par dni napätia a bude fajn..konecne bez liekov :slight_smile: :sunglasses: a zda sa mi ze aj nevolnosti ustupili :slight_smile: huraaaa na 13ty tyzden :D - stvrty mesiac tehu! jupi. Ty to mas uz tiez za par :slight_smile:
21. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj idem 3 decembra a ty ideš kedy? :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 - no pri malom lapajovi sa da tazko oddychovat, prve tehu je v tomto smere jednoduchsie. Drzte sa

@sarasota - dufam ze je vsetko oki, daj vediet co ti povedala gyndoska

@tinka9075 - ja idem 30.11., ale stale mam strach ci je vsetko oki
21. nov 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja som si aj včera test robila či je všetko ok ale silné čiarky tak som spokojná ale strach mám tiež :slight_smile: :slight_smile: len mne je stále zle zo všetkého ma napína v noci nemôžem spat a strašne ma bolia ceci :slight_smile: :slight_smile: ja idem k Štelclovi na sono aj ty ideš k nemu že? :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 - aj ja rozmyslam ze spravim test. Ja nemam nejake priznaky. Idem tiez Stelclovi, tak dufam ze bude mat pre nas dobre spravy
21. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ak berie Utros tak to je ono....
21. nov 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj, ak ta to ukludni, tak ja som tiez skoro ziadne nemala. Iba prsia, ako svalovica a unavena som bola. A podbrusko ako pri ms, tot vsjo. :wink: Vsetko je ok, neboj :slight_smile:
@sarasota podla mna je to tiez len utros, ja take tiez obcas mavam. :wink:
21. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to aj ja dúfam že bude mat dobré správy no musím len verit :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá,bohužial
@sarasota je v nemocici,bábatko je na daný TT primerane velké,bije mu srdiečko,ale nemá plodovej vody....teraz je to všetko už len na bábetku BUD -ALEBO
21. nov 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze nema plodovu vodu?? To sa moze stat? Len tak vytecie alebo co? :frowning2:
Velmi jej drzim palce, aj jej babatku, nech to dobre dopadne!!!!!!
21. nov 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovela1 ak si so sarasotou v kontakte, tak ju pozdrav, ze jej aj babatku veeelmi veeelmi drzim palceky a modlim sa za nich...zelam im vsetko dobreeeeeeeee...
21. nov 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovela1 jak jej mohla vytiect plodova voda?
21. nov 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 vklad mi robila Vitouskova a vyzera to tak ze mala stastnu ruku :slight_smile:
21. nov 2012 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok