Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
28. nov 2012

@zeina62
Držkajte sa babatka, pekne vylož nohy a ani sa nepohni.Myslím na Vás.

ria191
28. nov 2012

@zeina62 krásne správičky držte sa všetci traja 🙂 🙂 🙂 . Ja by som sa asi tiež spoliehala viacej na MUDr. z centra. Uvidíš čo ti napíše a podľa toho sa potom zariaď. Veľa šťastia 🙂 🙂 🙂

zeina62
28. nov 2012

@tinkatinulka
@ria191 ako jedine co ma tesi je ze zatka je uplne uzavreta ze neni otvorena akurat ze ten krcok je kratky, tak uvidime🙂
neberem to uplne tragicki ale tak obavi su☹

falin
28. nov 2012

@ria191 - jeeej, super ze mate aj mrazacikov, blahozelam. Kedy sa chystas testovat? Mala si PK? Posielam tehu virusiky, chytaaaaaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
28. nov 2012

@zeina62 - super ze su babulka oki, ty sa setri a vela oddychuj 😉

cicussa21
28. nov 2012

Ahojte babulky, mozem sa Vas popytat daco? rozhodujeme sa nad nejakym CAR.. este sme nikde neboli, takze ani neviem ako je to s poistovnami a preplacanim.. chcem sa spytat, ked by sme sli hned do Brna do car, poistovna tam nieco preplaca alebo vobec nic?

ria191
28. nov 2012

@falin ďakujééééééééém za vírusiky hodia sa. Testovať nebudem som kukuričný sraľo. Predtým, keď sa nepodarilo tak som vždy začala špiniť na 8. deň. Pokiaľ nezačnem špiniť tak netestujem budem si namýšľať, že to vyšlo, ale ak začnem špiniť tak testujem hneď. Mali sme aj PK HB1 mám vloženú. Inak vôbec ma nebolí bruško tak som aj skeptická. Aj keď predtým aj bruško bolelo a prd z toho. Tak som strašne zvedavá na výsledok fakt strašne moc 🙂

ria191
28. nov 2012

@falin a ty sa máš ako? Kedy budeme vedieť tú najkrajšiu správičku, že sú dve? Či už to vieme?

ria191
28. nov 2012

@cicussa21 jednoznačne Reprofit ani neváhaj 🙂 . Výjde to podobne ako doplatky na Slovensku ovšem ak si nevyberieš Ferticent v BA tam sa platí menej.

zeina62
28. nov 2012

@cicussa21 nie nepreplaca nic

ria191
28. nov 2012

@zeina62 ale niektorým kočkám čo sú v Dôvere tak preplatili 🙂

zeina62
28. nov 2012

@ria191 fakt tak to neviem
mne nic☹

ria191
28. nov 2012

@zeina62 aj teraz majú niektoré podané o refundáciu a čakajú či im to schvália. Ak si nemala prečerpané všetky 3. pokusy na Slovensku tak neviem prečo

zeina62
28. nov 2012

@ria191 ja som bola sa v poistovni na to pytat a hned ma odbili ze nepreplacaju☹

ria191
28. nov 2012

@zeina62 a ty si v Dôvere? Baby sa tuším nepýtali vypísali papiere a poslali. Veď uvidíme, keď im príde rozhodnutie

zeina62
28. nov 2012

@ria191 nie ja som vseobecna

ria191
28. nov 2012

@zeina62 jáj tak to preto ja som tiež všeobecná a tiež ma odpinkali ale Dôvera prepláca teda niektorým kočkám preplatila

zeina62
28. nov 2012

@ria191 nam nic my sme si to vsetko platili ale nelutujem🙂

ria191
28. nov 2012

@zeina62 ani ja nič neľutujem a som presvedčená, že na Slovensko už nepôjdem a jeden pokus od poisťovne mi zostal a pokúsim sa to vybaviť poštou nie ako predtým osobne a uvidím ako to dopadne. Veď za pokus nič nedám. Aj keď všeobecka ma teda riadne štve, ale nechce sa mi prechádzať do inej zatiaľ 😲. Je nespravodlivé že jedna to môže preplatiť a druhá si navymýšľa všeličo možné, aby nemusela.

ria191
28. nov 2012

@sofia17 sofi ako sa máš? Zvládaš? Ja som vcelku v poho. Užívam si ten čas, keď je to ešte 50 na 50. Len okrem riťky mám stiahnutý už aj žalúdok. Nie je mi ťažko ani zle, ale na nič nemám chuť ani na moju milovanú čokoládu 😠

falin
28. nov 2012

@ria191 - za malo, strasne ti drzim palce aby ziadne spinenie nebolo a bobacik bol krasne uhniezdený 😉 Inac ja som sa tiez bala testovat, ale zvedavost bola vacsia 😀
Chodis do prace alebo si doma? ten cas cakania je nekonecny.
My este nevieme, v piatok ideme do Brna na utz, som velmi zvedava. Inac dokopy ziadne priznaky nemam, len sa rychlo zadycham a ked som unavena, boli ma dole ako su slabiny (tak kusok vyssie), ale inac nic.

falin
28. nov 2012

@cicussa21 - ja by som odporucila rf brno a skusit dat refundovat naklady. Aku mas poistovnu?
My sme minuli 3 preplacane pokusy na SK, potom sme isli do Brna, ale kebyze viem o nich skor, tak sa rozhodnem uz davnejsie pre Brno, Uplne iny pristup tam je ako na sk.

ria191
28. nov 2012

@falin jasné chodím do roboty hneď od začiatku. Som kancelárska krysa takže žiadny problém. A prečo idete všetky do Brna na sono a nie k svojmu? Od zajtra ma čakajú krušné chvíle ach joooooooooooooooooooooooooo, ale prežijem. Zajtra je môj hnusný 8. deň. Dám sa uspať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Držím strašne palcúchy nech sú dve krásne bambule.

nelly3
28. nov 2012

@cicussa21
no ja som si tiez poziadala o refundaciu ( mam doveru) koncom septembra, zatial mi neprisla ziadna odpoved, dufam a pevne verim, ze mi nieco preplatia ( na dalsi pokus sa peniazky urcite zidu), ja som na SK vycerpala len jedno IVF. akoze po telefone som sa ani nepokusala sa opytat, podla mna kazdu odbiju len, ja som si vypisla ziadost o refundaciu, prilozia fakturu + od lekara spravu a zaniesla na pobocku dovery, pani co mi to preberala nebola moc nadsena, ale zobrala to, este som si dala druhu kopiu potvrdit, nech mam istotu, ze fakt to poslu na centralu, tam sa o tom rozhoduje aj tak ci ano alebo nie. takze tak. skus a uvidis, zato nic nedas 😉

speranza1
28. nov 2012

ahojte babule.... takze dnesnym dnom zaciname nase 5 IVF... drzte nam paluchy.... 🙂

ria191
28. nov 2012

@speranza1 speri držím ti strašne palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Veľa šťastia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
28. nov 2012

@speranza1 budem držat velmi palce 🙂 🙂 a posielam tehu výrusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
28. nov 2012

@nelly3
@ria191
@tinka9075 ... dievcence mam vas velmi rada...dakujem 😵 😵 😵 😵

tinka9075
28. nov 2012

@speranza1 ved nato sme tu aby sme sa podporovali a držali si palce navzájom 🙂 🙂 🙂

ria191
28. nov 2012

@speranza1 aj my teba 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre