Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
3. dec 2012

@ria191 Ahoj Ria! Tak som Ti drzala palceky, ze az ☹ Velmi to lutujem. Mam podobnu diagnozu a som aj povedala, ak tebe sa to podari, mam nejaku sancu 😒 . Na druhy krat to uz musi vyjst v RF! Sucitime s tebou 😢 Prajem vela, vela sily a energii !

ria191
3. dec 2012

@annetty ďakujem tak sme s mm verili, keď som na 8. deň nezačala krvácať a nakoniec nič ☹ . Všetko bolo iné ako pri predošlých IVF len ten hnusný záver sa zopakoval. Ja si musím vyskúšať asi všetko. Ja stále tomu nemôžem uveriť. MS nikde, bruško strááááášne nafúknuté, ale to všetko asi robí utrogestan.

ria191
3. dec 2012

@speranza1 speri musíš naštartovať tehu vlnu kôli nám ostatným 😀, ktoré sme ju nestihli 😀

zeina62
3. dec 2012

@ria191 boze ☹ tak to je strasne viem presne co citis☹ musis byt silna aby si vladala ist dalej, a poplac si aj mne to vtedy pomohlo ☹

falin
3. dec 2012

@ria191 - je mi to velmi luto moja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , myslela som ze to tentokrat vyjde, poplac si. Prajem ti vela sil a energie do dalsieho boja. Raz to musi vyjst. Viem ze je to tazke

ria191
3. dec 2012

@falin a @zeina62 ďakujem vám za podporu. Som veľmi rada, že vás tu mám. Je to potom oveľa ľahšie. Aj my sme veľmi verili pretože som nezačala krvácať. Ale bohužiaľ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zeina62
3. dec 2012

@ria191 urcite to netreba vzdat a hlavne daj sa dokopi aby ste mohli bojovat dalej, raz to urcite vyde neboj🙂

ria191
3. dec 2012

@zeina62 no veď ja tam svoje detičky nenechám dlho mrznúť 😀 😀 😀 . Už teraz počítam či stíham do Vianoc KET 😀

zeina62
3. dec 2012

@ria191 jaj moja prajem ti to s celeho srdiecka , nech pan boh ti pomoze a nech sa ti to konecne splni🙂

zeina62
3. dec 2012

@ria191 tebe ake embria vkladali? kolko mali? a boli mrazene alebo fresh?

nelly3
3. dec 2012

@ria191
moja, je mi to luto, viem, co prezivas, kazda, ktora sme to uz vela krat poculi to hnusne slovo negativne 😠 cas preboli, po novom roku ideme do toho spolu, neboj, bude dobre, asi to tak malo byt, ja si tak hovorim, tesim sa aspon z toho, ze mam uzasneho manzelika, pracu, byvanie, a verim tomu, ze v najblizsej dobe budeme aj my tehulky 😵 proste niektorym sa to podari az na 5, 6, 7.IVF, na dobre sa opati pockat. cmuk

ria191
3. dec 2012

@zeina62 HB1 fresh 😀

ria191
3. dec 2012

@nelly3 máš pravdu. Ja viem, že u nás to nebude také ľahké, ale verím že možno raz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa aj my dočkáme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

zeina62
3. dec 2012

@ria191 to je zvlastne ze sa to nechytilo☹ a co ti povedali v centre kde mohla byt chyba ?

ria191
3. dec 2012

@zeina62 mám tam myóm, ktorý vrastá do sliznice maternice takže tak ☹

zeina62
3. dec 2012

@ria191 a ten myom sa zistil az teraz ci davnejsie?

ria191
3. dec 2012

@zeina62 už dávno, ale nedá sa odstrániť

sofia17
3. dec 2012

@ria191 je mi to velmi luto, dufam ze ti to najblizsie vyjde

ria191
3. dec 2012

@sofia17 ďakujem aj ja dúfam 😀

freeze24
3. dec 2012

@sofia17 zlaticko a ty co v praci na koniku? 😀 ci ostala si doma? 🙂

zeina62
3. dec 2012

@ria191 to mi je luto☹ ale nevzdavaj to

ria191
3. dec 2012

@zeina62 to je jasné, že to nevzdám aj keď teraz mám chuť na všetko sa vy....ť. Ale to ma prejde 😀

zeina62
3. dec 2012

@ria191 to prejde, ja som tiez predtym ked sa to 2X nepodarilo vydela vsetko cierne a cely moj zivot nemal zmysel, ale potom som si uvedomila ze su aj horsie veci, chvala bohu nemame dajake zakerne choroby, su ludia na tom ovela horsie, treba sa na to pozerat s tej lepsiej stranky a uvidis kazdemu raz bude dopriate aby bol konecne stastny🙂 drz sa moja

ria191
3. dec 2012

@zeina62 ďakujem ti 😀

tinka9075
3. dec 2012

Babenky čakáme dvojičky po iui ja som ešte v miernom šoku toto som nečakala a Štelcl tiež nie ale nejak to zvládneme 🙂 🙂 srdiečka krásne bili tak sa teším 🙂 🙂

nelly3
3. dec 2012

@tinka9075
ty kokso to fakt, jejj no teda riadny sok aj pre mna, gratulujem 😵

tinka9075
3. dec 2012

@nelly3 to teda je ked mi to na sone ukázal som len pozerala že dve 🙂 🙂

sony44
3. dec 2012

@tinka9075 - tak to je super super správa....gratulujeme..... 😉 😉 😉 k dvojčiatkam, už ich len pekne hladuškať, nech krásne rastúúú...tešíme sa....

tinka9075
3. dec 2012

@sony44 dakujem ved hladkám tak verím že budú krásne rást 🙂 🙂

sofia17
3. dec 2012

@freeze24
no dnes som bola u dr. a dorobit posledne veci v praci a od zajtra na PN

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre