Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
9. dec 2012

kočky neviete ako sa má sarasota???

bibi24
9. dec 2012

Aj ja na nu a jej babatko casto myslim, zial, ja s nou nie som v kontakte, takze nic neviem.

@zeina62 podla mna je to tehotenstvom.... Kedy ides k Dr.?

zabka1124
9. dec 2012

@zlatanka30 gratulujeeemmmmmmeeee, krasna spraviicka🙂🙂🙂Prajeme hlavne vela zdravicka a pevne nervy🙂

sofia17
9. dec 2012

@zlatanka30
veľké blahoželanie a hlavne veľa zdravíčka všetkým

janap76
9. dec 2012

Ahojte dievčatá 🙂 chcem Vás poprosiť o radu, prípadne nejaké informácie....napíšte mi prosím aké máte skúsenosti s reprofitom v brne ...čo ste tam absolvovali a s akým výsledkom a prípadne koľko Vás to stálo. Ja chodím do GF v BA ...teraz by sme mali mať každú chvíľu schválenú žiadosť na IVF ....ale ja si nemôžem pomôcť, mňa nejako viac ťahá do toho Brna.... poraďte mi prosím....už mám chuť založiť novú tému že zúfalky po 35 - ke 🙂 😉 🙂 😉

zeina62
9. dec 2012

@tinkatinulka uvidim zajtra budem mudrejsia doktorka mi prehodila termin na zajtra tak uvidim, krize ma inac bolia cely den ☹

zeina62
9. dec 2012

@bibi24 mala som ist dnes ale mi doktorka prehodila termin na zajtra, tak az zajtra budem muderejsia

bibi24
9. dec 2012

@janap76 skus prelistovat a precitat zopar stran z tejto temy, urcite najdes vselijake zaujimave informacie, od pribehov, skusenosti az po ceny. 😉

falin
10. dec 2012

@zlatanka30 - srdecna gratulka, prajem vsetko dobre , najmä zdravicko

bibi24
10. dec 2012

@falin ahoj moja, no kedy to mas ist na tu kontrolu, aby som vedela kedy drzat palce silno 😉 a zas do brna pojdes?

zeina62
10. dec 2012

@bibi24 ahoj chcea som sa ta opytat ci si brala estrofem a utrogestan po oplodneni a ak hej djalo sa nieco ked si to vysadzala?mna to caka to vysadenie buduci tyzden a rochu sa bojim co to urobi

bibi24
10. dec 2012

@zeina62 Ahoj, ja som brala len utrogestan. Vysadzat som ho zacala zaciatkom 11tt postupne znizovanim tabletiek. Najprv 3-0-3, potom 2-0-2, potom 1-0-1 a teraz si davam este 1 tabletku vecer - este dva dni a koncim. A klop klop, zatial sa neudialo nic.

zeina62
10. dec 2012

@bibi24 aha ja utrogestan asi budem brat cele tehotenstvo kvoli kratkemu krcku maternici ak sa nezmeni jeho stav, no ja som zvedava co to somnou urobi vysadzovania liekov postupne tak sa bojim☹

bibi24
10. dec 2012

@zeina62 Tak potom ho nevysadzuj, ked ho mas brat. Lebo pytas sa na vysadzovanie a vzapati napises, ze ho budes brat cele tehu. A uz si bola u tej lekarky?

zeina62
10. dec 2012

@bibi24 budem ho brat v pripade ak sa nezmeni velkost krcka ale davku musim znizovat ja teraz berem 4-2-4, a ak ho budem brat potom nadalej tak len 400ku budem brat,a estrofem od buduceho tyzdna budem znizovat aj ten utrogestan. akurat dnes idem na kontrolu a potm sa poradim s lekarom s RF ohladom liekov

bibi24
10. dec 2012

@zeina62 Aha, jasne mi je to 😉 A to odkedy vies o tom krcku?
Tak drzim palce, nech je dnes vsetko ok. Potom daj vediet. 😉
Ja idem na kontrolu zajtra.

speranza1
10. dec 2012

dievcata zabudla som si doma cislo na embryológiu.... neviete ho nahodou ??

zeina62
10. dec 2012

@bibi24 pred dvoma tyzdnami som bola na vysetreni a tam mi zistila ze je kratsi ale s RF mi povedali nech este pockam ze sa to moze zmenit, tak som zvedava, dam vediet ze co ako🙂

bibi24
10. dec 2012

@speranza1 Ahoj, dve cisla mam v mobile na nich, jedno z toho je recepcia, druhe embryologia, posielam obe:
00420774464186 a 00420543516001 - toto druhe je asi recepcia.

speranza1
10. dec 2012

@bibi24 diky bibi 🙂

falin
10. dec 2012

@bibi24 - ahojky, vo stvrtok idem, som velmi zvedava a verim ze je babulko oki 😉 Nejdem do Brna, idem k svojmu a do brna dam vediet co a ako.
Na zajtra drzim palce, nech ste oki. Ako sa mas?

kaja81
10. dec 2012

@janap76 ahoj,ja som bola v BA GF na konzultaciu a o par dní som išla do Reprofitu.V juni som tam bola 1x a v septembri som bola tehotná som rada že som sa viac nevratila do BA.Ďakujem za to mojej zarabono, že mi to poradila.
A to mi prva minimalka nevyšla tak som mala mesiac pauzu.Teraz sa tešim z mojej lasky 7 cm, čo nosim pod srdiečkom a som veľmi šťastná. takže premyšlať kam ísť?:jednoznačne Brno-Reprofit su tam všetci super odborníci 🙂 pa

speranza1
10. dec 2012

takze dievcata oznamujem ze......
vcera po OPU 7 zrelych vajicok, ktore sa vsetky podarilo oplodnit.... predpokladany ET 14.12.2012.. 🙂 ( 😢 a placem od stastia)

janap76
10. dec 2012

@kaja81 Kaji ďakujem ti pekne že si reagovala na moju prosbu, že si si dala námahu ...tento týždeň sa tam objednám ....z celého srdca Ti blahoželám a prajem všetko len najlepšie 🙂 🙂 🙂 aj fazuľke maličkej 😉 😉 😉 držím prsty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

radina
10. dec 2012

Ahojte , ste tu niektora, co sa chystate na ivf v Reprofite v januari? Bolo by fajn, predavat si skusenosti a rady s niekym, co to absolvuje v rovnakom obdobi. diky 😉

freeze24
10. dec 2012

@janap76 GF v BA nikdy viac.mne stacil jeden pohovor a uz pocas neho som vedela ze sa tam viac neukazem 😉 jednoznacne reprofit 🙂 🙂 🙂

bibi24
10. dec 2012

@speranza1 jeeeej, jeeeej, jeeee 😵 😵 😵 tentokrat to vyjde 😉

falin
10. dec 2012

@speranza1 - supeeeeer, krasne. Drzim silno palceky, nech je to tentokrat uspesne 😵

janap76
10. dec 2012

@freeze24 ja som tam absolvovala 1 x IUI ...ale baby ja som sa doslova cítila ako krava ...ten doki na mňa ani nepozrel, ani neprehovoril ... podľa mňa v kravíne sú ľudskejší 🙂 🙂 🙂 to bola veta ! ale výstižná....potom mi dr povedal že v mojom prípade ideme chytať rybu za chvost, alebo vyškrabávať prázdny hrniec ... navrela mi hrča v krku .....fuj, to čo je toto za komunikáciu..... podľa ovu testov a BT, ovulku mám ... tak ? no neviem, ten pocit nedôvery je tak silný, že to neprekonám 🙂

janap76
10. dec 2012

@freeze24 a ako sa darí tebe ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre