• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

28. mája 2017 
@janap76 jasnee, smies, 31. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina :grinning: :grinning: :grinning: jáááj tak ty si ešte mladá kočica :wink: :wink: :wink:
10. dec 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky, dlhšie som tu nebola :frowning2: vidím že počet tehuliek stále narastá a dúfam že nás z reprofitu bude len viac a viac :slight_smile: . Ja si idem zajtra už konečne pre knižku a na prvé odbery, tak sa aj bojím ale sa hlavne teším že zase uvidím naše bábätko. Dúfam že už pekne narástlo. Držím Vám všetky palčeky aj kočkám ktoré sa snažíte, aj tým čo čakáte. Reprofit je proste jednička :slight_smile: ( u mňa špeciálne dr. Machač)
10. dec 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby tak dnes sme boli na vysetrenie, v 10 tyzdni, robila mi ultrazvuk, babetka su v poriadku a su to riadny akrobati:slight_smile:) buduci tyzden idem uz na skrening, ale este mi nerobila ziadne tehotenske testy ako krvne vysetrenia mam na mysli, to sa kedy zacina robit?
10. dec 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina Ahojky :slight_smile: My tiez zaciname v RF v januari! Tesime sa !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freeze24 - drzim palceky nech najdes na teste krasne // :wink:

@janap76 - pokial nemas vycerpane 3 pokusy na SK, mozes poziadat poistovnu o refundaciu / preplatenie nakladov. Vypises ziadost, pripojis original faktury a spravu od dr.

@tinka9075 - ako sa mas dvojmamina? Kedy mate najblizsiu kontrolu? Ja idem teraz vo stvrtok na utz
11. dec 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@panarka - ahojky, ako sa mas? Neboj, uvidis ze vsetko bude ok. A uvidis babulko, super. Daj vediet ako si dopadla. Chodis priamo v TT dr? Komu chodis?
11. dec 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez uz som sa chcela spytat na Sarasotu,hm, posledne News boli tusim pred tyzdnom. Hadam drobcek bojuje dalej a vyhlady do dalsich dni,mesiacov su povzbudzujucejsie. Drzime velmi palce.
11. dec 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj zatial ok len keby mi nebývalo stále zle tak by to bolo ideálne ale vydržím musím :slight_smile: :slight_smile: na kontrolu idem 18 do Brna k Štelclovi jemu najviac verím :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 budem ti velmi drzat palce, mne ta nevolnost uz trochu ustupuje, tak dufam ze aj ty budes ok
11. dec 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 gratulujem mamina. Krásne správičky. Nech ste hlavne zdravučkí a detičky nech vám robia iba samé radosti. :grinning:
11. dec 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin falinka strááááááášne ti držím palcúchy na štvrtok (dúfam, že som si nepomýlila deň :grinning: )
11. dec 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 dakujem no verím že ustúpi ale teší ma jedno vôbec mi nechutí sladké mám normálne odpor k sladkému :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka veľa šťastia na sone :grinning: . Určite bábo krásne podrástlo :grinning:
11. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to ani mne velmi nechuti,skor mi nenormalne chuti maso, ale nie kura, hovadzina, a ja som nikdy nebola velmi masova :slight_smile:)
11. dec 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 mne mäso nie ešte kura v pohode ale teraz všetko kyslé včera som jedla súdovú kapustu :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin na štvrtok ti budem velmi držat palčiaky nech je všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj ja som mala obdobie ked mi chutilo kysle som jedla citrony heheheh
11. dec 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 to sú chute len niekedy mám pocit že je tehotný aj muž lebo ten stále len sladké je a chute má ako tehotná žena :grinning: :grinning:
11. dec 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 heheh moj mz zase nie ten sa tak o mna boji ze nechce aby som riady umyvala ani, ze mi donesie sluzku heheheh
11. dec 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 presne len stále sediet nemôžeme :slight_smile: :slight_smile: to môj sa tiež stále bojí o mna :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ved to mu sa snazim cely cas aj vysvetlit, ze nemozes nic nerobit :slight_smile:
11. dec 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 to sú chlapi :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no zistila som ze fakt chlapi zmyslaju uplne inak ako my:frowning2:(
11. dec 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 no to veru áno mne ked Štelcl povedal na sone že čakám dvojičky tak som bola v šoku a ked to povedal mužovi ten sa smial no len mne vtedy do smiechu vôbec nebolo :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 hahaha, moj muz ked som mu povedala ze to budu dvojcata tak mi povedal ze to aj chcel:slight_smile:
11. dec 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 - dakujem. Urcite to bude ustupovat, neboj. Inac ja to mam uplne naopak, zle mi nebyva a mam strasnu chut na sladke. Zas chces vidiet Stelcla, ze? Ja uz idem k mojmu dr., nejdem do Brna

@ria191 - dakujem moja, nepomylila si sa, dobre si to pamatas :wink:
11. dec 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 no mne veru do smiechu nebolo ked mi povedal že dve lebo som to nečakala :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin jáj tak to máš super že ti nebýva zle ja mám pravidelne kámošku záchodovú misu :grinning: :grinning: :grinning: ked Štelclovi len verím najviac ale on sám navrhol že aby sme prišli na sono tak pôjdeme keby sa dalo ja tam chodím stále ved tie sona majú lepšie :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin ale veď ja na teba stále myslím a vždy hodím modlitbičku za teba aj sarasotku. Ozaj rozmýšľam na asistovaným hatchingom. Neviete mi niektorá poradiť, lebo moc sa to tu nespomína. Ja už neviem, čo všetko by som pre to všetko spravila. Tak rozmýšľam aj nad takouto alternatívou. Písala som aj Štelclovi tak som zvedavá čo mi odpíše.
11. dec 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok