Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
10. dec 2012

@janap76 jasnee, smies, 31. 😝

janap76
10. dec 2012

@radina 😀 😀 😀 jáááj tak ty si ešte mladá kočica 😉 😉 😉

panarka
10. dec 2012

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola ☹ vidím že počet tehuliek stále narastá a dúfam že nás z reprofitu bude len viac a viac 🙂 . Ja si idem zajtra už konečne pre knižku a na prvé odbery, tak sa aj bojím ale sa hlavne teším že zase uvidím naše bábätko. Dúfam že už pekne narástlo. Držím Vám všetky palčeky aj kočkám ktoré sa snažíte, aj tým čo čakáte. Reprofit je proste jednička 🙂 ( u mňa špeciálne dr. Machač)

zeina62
10. dec 2012

ahojte baby tak dnes sme boli na vysetrenie, v 10 tyzdni, robila mi ultrazvuk, babetka su v poriadku a su to riadny akrobati🙂) buduci tyzden idem uz na skrening, ale este mi nerobila ziadne tehotenske testy ako krvne vysetrenia mam na mysli, to sa kedy zacina robit?

annetty
10. dec 2012

@radina Ahojky 🙂 My tiez zaciname v RF v januari! Tesime sa !!!! 🙂 🙂 🙂

falin
11. dec 2012

@freeze24 - drzim palceky nech najdes na teste krasne // 😉

@janap76 - pokial nemas vycerpane 3 pokusy na SK, mozes poziadat poistovnu o refundaciu / preplatenie nakladov. Vypises ziadost, pripojis original faktury a spravu od dr.

@tinka9075 - ako sa mas dvojmamina? Kedy mate najblizsiu kontrolu? Ja idem teraz vo stvrtok na utz

falin
11. dec 2012

@panarka - ahojky, ako sa mas? Neboj, uvidis ze vsetko bude ok. A uvidis babulko, super. Daj vediet ako si dopadla. Chodis priamo v TT dr? Komu chodis?

horalka79
11. dec 2012

Tiez uz som sa chcela spytat na Sarasotu,hm, posledne News boli tusim pred tyzdnom. Hadam drobcek bojuje dalej a vyhlady do dalsich dni,mesiacov su povzbudzujucejsie. Drzime velmi palce.

tinka9075
11. dec 2012

@falin ahoj zatial ok len keby mi nebývalo stále zle tak by to bolo ideálne ale vydržím musím 🙂 🙂 na kontrolu idem 18 do Brna k Štelclovi jemu najviac verím 🙂 🙂

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 budem ti velmi drzat palce, mne ta nevolnost uz trochu ustupuje, tak dufam ze aj ty budes ok

ria191
11. dec 2012

@zlatanka30 gratulujem mamina. Krásne správičky. Nech ste hlavne zdravučkí a detičky nech vám robia iba samé radosti. 😀

ria191
11. dec 2012

@falin falinka strááááááášne ti držím palcúchy na štvrtok (dúfam, že som si nepomýlila deň 😀 )

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 dakujem no verím že ustúpi ale teší ma jedno vôbec mi nechutí sladké mám normálne odpor k sladkému 🙂 🙂

ria191
11. dec 2012

@panarka veľa šťastia na sone 😀 . Určite bábo krásne podrástlo 😀

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 to ani mne velmi nechuti,skor mi nenormalne chuti maso, ale nie kura, hovadzina, a ja som nikdy nebola velmi masova 🙂)

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 mne mäso nie ešte kura v pohode ale teraz všetko kyslé včera som jedla súdovú kapustu 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@falin na štvrtok ti budem velmi držat palčiaky nech je všetko ok 🙂 🙂

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 aj ja som mala obdobie ked mi chutilo kysle som jedla citrony heheheh

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 to sú chute len niekedy mám pocit že je tehotný aj muž lebo ten stále len sladké je a chute má ako tehotná žena 😀 😀

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 heheh moj mz zase nie ten sa tak o mna boji ze nechce aby som riady umyvala ani, ze mi donesie sluzku heheheh

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 presne len stále sediet nemôžeme 🙂 🙂 to môj sa tiež stále bojí o mna 🙂 🙂

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 no ved to mu sa snazim cely cas aj vysvetlit, ze nemozes nic nerobit 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 to sú chlapi 🙂 🙂

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 no zistila som ze fakt chlapi zmyslaju uplne inak ako my☹(

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 no to veru áno mne ked Štelcl povedal na sone že čakám dvojičky tak som bola v šoku a ked to povedal mužovi ten sa smial no len mne vtedy do smiechu vôbec nebolo 🙂 🙂

zeina62
11. dec 2012

@tinka9075 hahaha, moj muz ked som mu povedala ze to budu dvojcata tak mi povedal ze to aj chcel🙂

falin
11. dec 2012

@tinka9075 - dakujem. Urcite to bude ustupovat, neboj. Inac ja to mam uplne naopak, zle mi nebyva a mam strasnu chut na sladke. Zas chces vidiet Stelcla, ze? Ja uz idem k mojmu dr., nejdem do Brna

@ria191 - dakujem moja, nepomylila si sa, dobre si to pamatas 😉

tinka9075
11. dec 2012

@zeina62 no mne veru do smiechu nebolo ked mi povedal že dve lebo som to nečakala 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2012

@falin jáj tak to máš super že ti nebýva zle ja mám pravidelne kámošku záchodovú misu 😀 😀 😀 ked Štelclovi len verím najviac ale on sám navrhol že aby sme prišli na sono tak pôjdeme keby sa dalo ja tam chodím stále ved tie sona majú lepšie 🙂 🙂

ria191
11. dec 2012

@falin ale veď ja na teba stále myslím a vždy hodím modlitbičku za teba aj sarasotku. Ozaj rozmýšľam na asistovaným hatchingom. Neviete mi niektorá poradiť, lebo moc sa to tu nespomína. Ja už neviem, čo všetko by som pre to všetko spravila. Tak rozmýšľam aj nad takouto alternatívou. Písala som aj Štelclovi tak som zvedavá čo mi odpíše.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre