Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

freeze24
12. dec 2012

@sofia17 dakujeeeeeem zlaticko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 gratulujem 🙂

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 dakujem 🙂 🙂

tinkatinulka
12. dec 2012

@freeze24 gratulujeeeeemmm 🙂

freeze24
12. dec 2012

@tinkatinulka dakujem krasne 🙂

falin
12. dec 2012

@freeze24 - blahozelaaaaaaam, super

freeze24
12. dec 2012

@falin dakujem, reprofit je proste super 🙂 🙂

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 mozem sa opytat, kolky den po ET si si robila testik?

cicussa21
12. dec 2012

@annetty Ahoj, prosim ta, mozem sa ta popytat? pises, ze ste boli na konzultacii a hned ste prisli "nabalení" potrebnymi vecami na stimulku? to hned na konzultacii ste sa dohodli? pytam sa preto, ze ja som mala ist do RF zajtra, ale zrusial som to..lebo boli sme minuly tyzden vo ferticente a boli sme spokojni, len nam zistili zly spermos a dalsi nas caka az v januari a potom teprve ziadost do poistovne..a cakanie.. tak ma prekvapilo, ze v RF zacinaju hned.. chapem to dobre?? a ty si mala na slovensku uz preplacane nejake IVF? a aku mas poistovnu? vele otazok? nehnevaj sa..

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 tak ako mi kazali dvanasty den po ET.a mali sme predlzenu kultivaciu

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 a kolko embriok si si dala vlozit?

falin
12. dec 2012

@panarka - dufam , ze hej. Nebyva mi zle, nic dokopy necitim. Iba vecer byvam unavena. Pobolievalo ma v podbrusku, ale uz pred vyse tyzdnom to prestalo. Teraz idem na 2. utz, na 1. som bola pred 2 tyzdnami v brne a teraz uz idem k svojmu, v brne mi povedali ze mozem ist k nim alebo k svojmu, ale nechce sa mi do brna, ked su taketo zle cesty.Ja chodim k Eliasovi 12 rokov, od kedy sme sa vlastne zacali snazit a mne pomohol, zistil PCO, anovulacne cykly, endometriozu, aj ma liecil + spg zistil zly. Potom nas poslal do centra, lebo bolo toho dost, ale som rada ze s tym neotalal.
Krasne vam vychadza termin.
A Novak ma 3D utz? to som nevedela. Aj Elias ma nejaky novy utz, ale neviem ci ma aj 3D.

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 len jedno.na viac som si netrufla 😉 a ostali nam tri nanuciky 🙂 co v heliose z takeho isteho poctu vajok nebol ani jeden....

falin
12. dec 2012

@freeze24 zajtra ides na krvicku?

freeze24
12. dec 2012

@falin ano, z toho mam trosku strach 😒 aj ty mas zajtra kontrolu ze?duuufam ze bude vsetko v poriadku 🙂

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 ved to to... tiez by som sa bala dat viac ako jedno... s mojou chrbticou by som to nezvladla 😅 som velmi zvedava, co nam zajtra povedia.... uprimne som rada, ze vam to vyslo a tesim sa na prvu fotecku 😉

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 podla mna ste sa velmi dobre rozhodli.mate zajtra aj spermos????

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 no asi nie, o tom nam nic nehovorili, ked tam manzel volal koli objednaniu... takze asi nie... myslela som si, ze nam urobia najskor SPG a potom az pojdeme na konzultaciu...

horalka79
12. dec 2012

@staga gratulujem k srdiecku! 🙂 hej, je to zazrak. Pri nasom sme videli a poculi srdiecko ked malo necelych 7mm! neuveritelne.. 😎 😵 Prajem nadalej pekne tehulkovanie!
@panarka pekna fotecka, tiez to bola neskutocna radost vidiet drobceka sa hybat, ja uz sa neviem dockat dalsieho ultrazvuku o tyzden 🙂
@freeze24 gratulujem k pozitivnemu testu !! pekne a bezproblemove tehulkovanie 🙂 😵 🙂

Dievcata, mozte prosim niektora aktualizovat nasu super tehu-tabulku ? dakujem
Bolo by fajn keby sa tam automaticky vzdy nove tehulky, snazilky dopisali, tak by aktualizaciu robil zakazdym niekto iny a prehlad by sme mali vsetci, nove snazilky aj RF tehulky 😉

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 no skus si tam zavolat a dohodnut sa ze chcete hned aj spermos.ze ju prosis ci by vas tam mohla niekde dat.je lepsie ked to doktor hned vidi a nemusite tam kvoli tomu merat dalsiu cestu.a hlavne u nas to bolo tak ze som tiez nevedela ze sa treba na to opytat a ked som tam neskor volala ci mozem priatela objednat mi ta pani povedala ze ved ste objednani na 14.hod.a pritom pohovor sme mali na 16.len to mi pri prvom rozhovore nikto nepovedal ze nas pisu na druhu hodinu na spermos.cize dobre ze som tam znovu volala

freeze24
12. dec 2012

@horalka79 dakujem 🙂 ze 16.tyzden...neskutocne to leti 😉 😉 😉 😉

radina
12. dec 2012

@zuzu1122 Je to nespravodlive v tomto svete :(

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 ty si poklad... hned som tam teraz volala, tak sme objednani na 13:30 na SPG, cize ho uz budeme mat na konzultacii... tak to som velmi zvedava, co nam povedia... velmi pekne ti dakujem za radu 🙂

zuzu1122
12. dec 2012

@radina este chvilku mi o tom hovor... uveris mi, ked ti poviem, ze niekedy pocitujem stavy zufalstva z toho? ze sa nam nedari tak prirodzena vec ako pocat babo? a teraz nemyslim len mna s mnazelom, ale aj ostatne babulky a ze ich je dost... ☹

freeze24
12. dec 2012

@zuzu1122 nemas za co 😉 budem na teba mysliet 🙂 inak aj my sme z konzultacie rovno prisli s injekciami a ihlami 🙂 🙂 🙂

horalka79
12. dec 2012

@freeze24 🙂 Dnes som nacala 16ty, prve + 1,7 kilo mame na vahe. Teraz si to uz pomaly zacinam uvedomovat, ale do toho 12-13teho tyzda to slo velmi pomaly, stale cakanie na nieco, ci bude vporiadku a tak. Aj teraz cakam, hah, na dalsi ultrazvuk o tyzden aj na to ze ide manzel prvy krat so mnou a potom sa mozem tesit na krasne vianoce s novymi pocitmi a novou predstavou o tom ako nase babatko teraz vyzera, ako podrastlo 🙂 ale uz som aspon kludnejsia, ze mame prvy trimester pekne za nami a male brusinko vykuka.
Kedy ides na krv? 🙂
Idem coto upiect, hadam vianocna atmosfera pride aj k nam, skorej ako o tyzden :D pekny dnik

radina
12. dec 2012

@annetty Uvidim, co mi povie dr, bud zacnem stimulovat hned v januari alebo najneskor februari, u mna sa to bude asi vsetko odvijat od brania prednisonu a aj to, v ako stave budu muzove spermose. Posledne som mala 4 merionaly denne pri kratkom protokole, bolo z toho 10 vajok, tak snad teraz budu stacit dva na soft stimulku. Co ti dali? kolko si vyvalila za lieky? Brala si si aj utrogestan, prip. estrimax od nich, aj pregnyl? Ci toto moze dat aj gyndos na SR cez poistovnu? resp. aspon ten pregnyl, lebo ten davaju bezne zenam, ktorym nedozrievaju vajka.

freeze24
12. dec 2012

@horalka79 hihi ty tak pomalicky priberas?ja uz teraz z toho utrosu vyzeram ako v tretom mesiaci 😀 😀 😀 ano na krv idem zajtra ale vysledky si myslim budu az v piatok

zuzu1122
12. dec 2012

@freeze24 to ste riadne rychlo vybavili... to tam ide tak rychlo??? 😨

radina
12. dec 2012

@zuzu1122 Evidentne pojde tvoj muzik na odber hned po mojom hehe, lebo ten moj je objednany na 13h 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre