Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tadea
1. okt 2009

zuzlík ako si to myslela s tým receptom-ak to predpíše dr.na SK tak ta vyjde lacnejšie?? Ja som si myslela,že ak ide ako samoplatca tak či to predpíše dr.v ČR alebo na SK vždy si pacientka platí plnú sumu,či ako to je ??

tadea
1. okt 2009

olympia ja beriem Prednizon asi od polovice augusta,takže to nie je novinka u mňa... 😉 ale dík za radu,skúsim si teraz dať polovičnú dávku a od zajtra zase normálne celú tbl... 😉

takyna
1. okt 2009

neviem či ste zachytili zdražovanie v liekoch, ale aj dekáč riadne zdražel na 700sk to je riadny skok 😎

tadea
1. okt 2009

ozi a ty ako olympia si na tom s bábenkom ?? nemáš nič v pase...napíš niečo...alebo zase sa ozvala moja stará známa ...no ako sa volá... 😉 aha-skleróza??

bobjan
1. okt 2009

Tadea, Zuzlik to myslela tak, že na Sk ti Clostil predpísať gyndoš môže, ak sa s ním dohodneš. To nie je ako s injekciami na stimulovanie, že musí len CAR a ide cez poisťovňu a ak máš vyčerpané tak všetko hradíš...Clostil je ako utroš, proste ti ho môže obvod. gyndoš predpísať..

Ja som z Prednisonu nikdy nič nepociťovala, sem - tam stavy nafúknutia, vysoký tlak....zadržiava vodu, dvíha tlak, takže...

A ja?? No máme pauzu....

takyna
1. okt 2009

Dnes som bola v detskom pavilóne pre Diankine výsledky, a išli tam traja ludia,s TROJICKAMI to bola nádherné, mali ich v tých prenosných sedačkách a všetky boli dievčence také 4 mesačné, ja som ešte trojícky na zivo nevidela 😀

takyna
1. okt 2009

Zuzík ty máš kedy prvé sono?

takyna
1. okt 2009

a ako je to so sliznicou?, tiež musí byť nejaké číslo? či? 🙂

takyna
1. okt 2009

dneska si tu píšem sama zo sebou 😉 , ale celkom ma to aj začína baviť a to som zobrala len jeden clostil 😅 😀

tadea
1. okt 2009

jej taky ty už si vzala clostil ? a ešte picháš aj nejaké inj.k nemu?

baby prídu asi až poobede a zuzlinka má cestovnú horúčku 😀

takyna
1. okt 2009

Aho Tadi ako?, Zuzlík išla do Brna?, ku clostilu mám Gonal , ale večer budem pichať, keď mužík natiahne inekciu 😉 , ako je to s výškou sliznice? pri ET?

tanitta
1. okt 2009

helou baby...
len nakukujem ako sa dari... 😉 veduci mi uz vie vypinat pc 😠 ...vyberat cdcka z prehravaca..stale musim davat pozor.. tak uz nie velmi stiham...vsetky pozdravujem uspesne vcelickovanie 😉 ...pa

takyna
1. okt 2009

Tak prvá inekcia za mnou, normálne som roztrasená... 😔

kukulik30
1. okt 2009

taky , no vidis, pekne si to zvladla 🙂 zajtra to uz bude malina 😉

takyna
1. okt 2009

Kukulík len vďaka tebe, ešte raz ďakujem a držím palce 😵

tanitta
1. okt 2009

Taky...to ta urcite od zimy 😵 ... neboj... 😉 ...urcite zajtra to bude lepsie 😉 ... bude to taky vecerny ritual 😎

kukulik30
1. okt 2009

ale isto by si to zvladla, pomaturovali by ste spolu s muzikom a nejako pichli 😉

takyna
1. okt 2009

Tanit tak vidím, že malý bude do hudobnej produkcie a techniky 😉 🙂 , dialkové ovládace, cdčka a kazety, su asi vo vseobecnosti oblubena cinost dnesnych deticiek, vidim to na mojom trojročnom synovcovi 😵 , to nie ako my, doplazila som sa do kuchyne, vytiahla varechu a hrnce a už sa billlo 😉

Kukulik priprava bola ako pred operáciou 😉 , ale zvykneme si 😵 , presne ako vecerny rituál 😵

takyna
1. okt 2009

ale medzi nami ,,,,trosku divadielka na manžela treba zahrať.....aspoň išiel večer on so psom 😀

kukulik30
1. okt 2009

😀 no na nieco to predsa len bolo dobre 😀

julietka
1. okt 2009

jeeej gabika to je mile od teba ze si prisla k nam "na navstevu" 😉
a pozeram ze vy uz budete mat pomaly rok!!to taaak letiiiiii, ved teraz si stimulovala a uz vam bude svietit dvakrat jedna sviecka na torte 😵 😅

julietka
1. okt 2009

tadeusik skus sa pozorovat ci to mas naozaj z toho prednisonu...vies teraz su aj vselijake virusy..ci ci nieco nenachytala alebo nepojedla..bola by skoda keby si musela vysadit prednison 😨

takyna
1. okt 2009

Kukulik 😉 😀 ženský zákon

julietka
1. okt 2009

taky aj ja ti posielam zopar virusikov nech ti prinesu stastie..tu mas zopar dvojickovskych 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂
a samozrejme aj ostatnym babenkam co sa rozhodli ist do boja TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂

julietka
1. okt 2009

taky ta nova tema sa mi velmi pozdava ze brnacke mamule, to je fakt mile..tak sa snazte babule aby to bolo co najskor 😉

takyna
1. okt 2009

Ahoj Juli, ďakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

julietka
1. okt 2009

kukulik ahojki, a vy ako ste na tom? idete do dalsieho kola? asi som moc zvedava, ale uz sa tak tesim ked zasa budeme moct drzat palce vsetkym stimulantkam a cakat na tehu testiky, to je taky prijemny adrenalin, hlavne ked konci dvomi // 😵

julietka
1. okt 2009

taky aj mna muzik pichal vecer, to uz je taky klud..ked ma obcas pichol rano, tak sa mi z tych hormonov rozkrutila vzdy hlava ze som musela ist lezat naspat do postele lebo by som odpadla 😕

julietka
1. okt 2009

tani no vidim ze veduci je naozaj talentovane dite 🙂 strapacik blondavucky 🙂 naozaj bude uz vsetko ovladat este nez zacne pobehovat 😉
tohto obdobia sa velmi obavam ked budem behat za drobcami a nic nebudem stihat lebo budem davat pozor kde co stiahnu, vytiahnu, odtrhnu...moje krasne paprade budu urcite vsetky oskalpovane 😎 ani obrus nebudem moct mat na stole..no bude to zaujimave..

takyna
1. okt 2009

Juli dnes som trojicky 4mesacne videla, to musí byť síla.....ale zase na postavu je to fajn tréning 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre