• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@sofia17 - pisala som ti aj do IP, silno drzim palceky, este je skoro na srdiecko, uvidis ze bud. tyzden sa budes zo srdiecka moct vytesovat
14. dec 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
dakujem aj ja tebe cez IP. Drzim silno prsteky nech to dobre dopadne.
Babenky platí sa za sono v Brne ked tam ideto uz po ET (vtedy som si vsetko vyplatila), ak ano kolko?
14. dec 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin drž sa falinka. Prajem ti veľmi veľa síl, aby si toto ťažké obdobie zvládla. Ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. dec 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak hlasim prichod domov,a babenky zazraky sa deju.hcg 1090 :slight_smile:
Na usg ideme znova o tyzden lebo este nebolo nic vidiet.ale sliznica je vraj pekne vysoka :slight_smile: :wink: :wink:
14. dec 2012 o 16:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@annetty Ahoj, jasne, vysledok spg. bol hned, asi za 20 min., co moj muz vysiel z odberovej miestnosti :wink: ... Tak si tam zavolaj, ze si ho chcete dat spravit ... alebo vam ho spravia nabuduce, ved ked ho este nemal nikdy robeny, tak urcite nebudu riskovat, ze v den vkladu, by zistili , ze je to zle. Aj ked, my to mame velmi zle, a na nasom spg. , co robili vcera, povedali, ze ani mrazit netreba, ze daco tam je...takze im staci aj zopar kusov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, takze ja uz mam v brusku 2 B-gr1.... dakujem vsetkym, ktore na mna mysleli...napr. ria :wink: ...vdaka
prajem krasny vikend...
15. dec 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@speranza1 super, gratulujem tak len pekne opatruj a o 14 dni to budu krasne babulky :slight_smile:
15. dec 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka ahojcek :slight_smile: .. uvidime, nechame sa prekvapit... :wink:
a ako sa mas ty????
15. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 strasne silno aj s krpcami drzime vsetky palceky co mame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@speranza1 drzim ti velmi palce:slight_smile:
15. dec 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - dakujem mojka
@darka2001 - krasny vysledok, drzte sa

@speranza1 - speri to je paradicka, drzte sa, opatruj bublinky a silno drzim palceky aby sa im u teba pacilo a zabyvali sa na 9m :wink:
15. dec 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofia17 Ahojček, ešte máš čas aby si videla srdiečko, ja som bola prvý krát 6tt+2 a už bolo vidieť. Tak si myslím že keď pôjdeš na budúce tak už budeš krásne vidieť srdiečko i keď je to individuálne kamarátka bola 6tt+4 a ešte nemali srdiečko. Ja som tiež veľmi túžila po dvojičkách ja som mala na 18 deň hcg 4190 a nemali sme dvojičky, ale myslela som si na 90% že budú keď mám také vysoké hcg ale za to máme krásne jedno, ktorému sa darí zatiaľ výborne. Neboj budeš sa veľmi tešiť i z jedného bábätka. Je to zázrak jednoducho. Držím ti veľmi palčeky aby si už čoskoro videla srdiečko a všetko bolo v poriadku. :slight_smile:
15. dec 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 aj my ako kinderko drzime prsteky:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:A posielame vela tehu virusikoooooooovvvv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofia17 ja som mala na 18den/19den okolo Hcg okolo 5930, skus pozriet trosku par desiatok stran dopredu a cakame jedno babatenko!! :slight_smile: !Tiez som myslela , ze budu dvojky, ale dakujeme panu Bohu aj za nase srdiecko kopkave:slight_smile:!
15. dec 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babenky tehulky, uzivajte si tehu, hlavne zaciatky, lebo ked uz budete nad 24tt, to sa vam ani spat nebude dat-pokym nenajdete babatku polohu, ktora mu vyhovuje!!Hovorim z vlastnej skusenosti :grinning: , ja by som si taaak s chuti pospala, ale ked sa nedaaa :grinning: , krpcek kopka ostosest, hmyri sa, vyduva sa, ale poviem vam, su to najkrajsie okamihy :slight_smile: !!!

Babenky cakatelky, drzime strasneeee moooccc prsteky, urcite sa to na 100%podariii, posielame tehu virussiiiky!!!
15. dec 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@panarka
@zabka1124
@sofia17 ahoj ja som mala na 13 deň hcg 2.022 a tiež bolo len jedno ( ale bolo tam zanikajúce dvojča :unamused: ) dnes som ale úprimne vďačná za tu jednu bambulku.... dvojičky sú už väčšinou na svete, takmer všetky sekciou a v inkubátoroch.... my si krásne počkáme až bude malinká pripravená. Hlavne nech sú drobci zdraví.

@zabka1124 no mne sa teraz uz dá vcelku spat, lebo malinka zacala akceptovat moj rezim.... takze v noci spime :slight_smile:
ale inak ak sa jej nieco nepaci tak to su riadne šupy čo dostávam.... ale stále si poviem, je to jej domček a má tam málo miesta a ja to už tú chvíľku vydržím aj za 1 ucho zavesená :grinning:
15. dec 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bibi24
@zeina62
@falin
@zabka1124
dievcata... ani neviete aku ste mi urobili radost, ze na nas myslite...je to velmi, ale naozaj velmi povzbudive.... :dizzy_face:
ach jaaaaj kolko palcekov mi drzi palce :grinning: :grinning: :grinning: ... bibi..ved uz len za teba kolko ich je.... :grinning: :grinning: :grinning:
mam vas vsetky rada :slight_smile:
15. dec 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Naše malé bublinky
15. dec 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@zlatanka30 gratulujem:slight_smile:
15. dec 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 krásne detičky nádherné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 preco ma oliver taku modru ruku?
15. dec 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok krasne si to napisala, ze vydrzis aj za ucho zavesenaaa :grinning: :grinning: :grinning: , ja tieeez, esteze zatial staci dohovaranie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!Ale fakt je, ze sa mi neda celu noc spat na lavom boku, lebo mi uz klbiky odpadnu :grinning: :grinning: , takze skusam aj pravy aj chrbat :grinning: :grinning: a nie vzdy to dopadne tak ako chcem!!!kopne ma chrustik a uz sa otacam:slight_smile: :grinning: !!!
15. dec 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ake krasne babatkaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: , gratulujeeeeemmmeeee!!!Hlavne prajeme vela zdravicka, mamicke vela mliecka(ak kojis) a hlavne vela trpezlivosti rodicoom!!!Krasny vianocny darcek mate:slight_smile:!!!
15. dec 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@panarka
@zabka1124
@rienok
dakujem, jasne ze sa tesím a som vdacna aj za jednu bambulku, hlavne aby bolo vsetko v poriadku, to bolo len také momentalne sklamanie lebo som si moc priala dvojky a aj mi vkladali 2 embryjka. Teraz uz musim len dufat ze bude vsetko ok. Dakujem za podporu :slight_smile:
15. dec 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rienok paaaanecku,ze 36.tt??? Neverim :slight_smile:

Aaach jo, zavidim ale zelam!!

Krasne vianoce zelam
16. dec 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofia17 v 5 tyzdni okrem dutinky,max zltkoveho vaku nie je este nic vidiet.tak klud.vsetko bude ok
@ria191 v brne robia zazraky,moj ma uz pol roka a to nikto neveril,ze sa to tehotenstvo udrzi...inak aj my sme boli na konzultacii v martine a odisli sme odtial znechuteny,sli sme na konzultaciu do brna a bolo rozhodnute :dizzy_face:
16. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gerdusha @rienok nam uz ide rodit,jupiiiii,teraz ty a leamax :dizzy_face:
16. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha dakujem aj ja Ti zelam krasne Vianoce :slight_smile:
16. dec 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no super 2 blastocističky. Verím v krásny výsledok ale pssssssssssssst nech to nezakríknem. Držím strááááášne palce. :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dakujem ria :slight_smile: .. mas sa?
17. dec 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok