Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
17. dec 2012

@zarabono tak ja dúfam, že v Reprofite robia zázraky, lebo niekedy mám pocit, že čakám iba na zázrak v našom prípade. Ale budem veriť, že aj tie sa dejú a ako vidím dejú tak ma to veľmi teší 😀 😀 😀

ria191
17. dec 2012

@speranza1 ja dobre. Mám za sebou krásny víkendík aj keď nám vietor odfúkol strechu z prístrešku na drevo, ale kašľať na to. A ty ako? Dá sa v pohode?

ria191
17. dec 2012

@zlatanka30 tak kvôli tomu sa fakt oplatí bojovať. Zlatíčka sú to 😀 😀 😀

speranza1
17. dec 2012

@ria191 ja sa mam fajn....u vas fukal taky vetrisko?? u nas nic... normalka.... ty si v praci? kedy zacinate s vianocnou dovcou?

ria191
17. dec 2012

@speranza1 nooooo to teda bolo, ale u nás je to často, lebo sme na rovine ☹ ☹ ☹. Som v práci až do konca týždňa 😀. Ale ja mám super prácu a ešte lepšie kolegyne, takže do práce chodím veľmi rada. Ty si doma? To je super, že normálka. To si ja vždy hovorí a skutek utek 😠 😠 😠.

annetty
17. dec 2012

@radina Tak asi si dame vysetrit fesakov, ked tam pojdeme nabuduce. Vsak vajka zaciname pestovat az v januari a par krat pojdeme na kontrolu. Tak niekedy medzi si dame spg. Za 20 min mat vysledky ...parada 🙂 U nas ze 2 tyzdne to trva a aj to len na objednavku a odporucanie lekara 🙂
Nam len tolko povedal doki, ze ked uz ma mm dceru, tak tam problem nevidi! Nech je to tak! 😅

speranza1
17. dec 2012

@ria191 aj ja budem v práci do konca tyzdna a potom mam volno az do prveho jan. ...druheho uz nastupujeme do roboty... aj ja mam velmi rada svoju pracu 😉 🙂 ,
Horsie je, ze nemam vobec na Vianoce napecene a ani som neupratovala tento vikend... chcela som len tak "polenosit"... a ty? uz mas vsetko pripravene na sviatky?

annetty
17. dec 2012

@speranza1 Ahojky, Drzime tak isto vsetky palceky! Musi to vyjst! 🙂 🙂 Myslime na teba!

annetty
17. dec 2012

@zlatanka30 Krasne! Gratulejem! Takto si to nejak predstavujem aj ja 😀 Ale som este od toho hodne daleko 😒 Zatial zbieram tu teho virusy 😀

ria191
17. dec 2012

@speranza1 jéj tak to sme na tom rovnako. Ja tiež nemám napečené, ale veď je ešte čas teda aspoň dúfam 😀 . To je dobre, že si leňošila. Ja by som tiež na tvojom mieste neupratovala. Veď upraceš na ďalší víkendík 🙂 .

speranza1
17. dec 2012

@annetty dakujem annetty..si mila 🙂 .. ty ides na IVF v januari?

@ria191 jasne .. ved robota neutecie😀

ria191
17. dec 2012

@speranza1 ozaj speri zabudla som sa ťa opýtať v akom štádiu ste mali embryá v deň ET. Ešte asi nevieš či budete mať nanučikov?

annetty
17. dec 2012

@speranza1 Ano, uz sa tesim ako maly chlapec :P Snad sa na to podari. 2 roky sme chodievali k lekarom na klavir. Dufam, ze hudobnu mame za sebou, teraz by som chcela chodit na umenie k Stelclovi 😀

speranza1
17. dec 2012

@annetty kraaasne napisaneeeee 😀

@ria191 2 blastocysty gr.1 a 3 CM+ kvality.... 2 Bgr.1 sme vkladali a cakam co mi napisu z RF o tych nasich morulkach... 🙂

ria191
17. dec 2012

@speranza1 no to by bolo super keby to dotiahli na nanučikov 😀. Dve sú v brušku a to je najdôležitejšie 😀 😀 😀

speranza1
17. dec 2012

@ria191 to neviem moja, my sme nikdy nemali nanucikov.... uvidime, ako to bude tentokrat 🙂

ria191
17. dec 2012

@speranza1 presne tak, veď uvidíš a dúfajme, že ich nebudeš ani potrebovať. Ani my sme nikdy nemali nanučikov až teraz, ale mm je veľmi skeptický že je to len biznis, ale ja som za ne nesmierne vďačná. Pre mňa to znamená veľmi veľa a hlavne preto, že mm má katastrofálny spermiogram. Koudelka sa tiež veľmi divil, že ako je to možné, ale chvalabohu asi sa stal zázrak 😀 a ešte väčší by bol, keby sa uchytilo aspoň jedno jedinké. Som skromná, že?

zeina62
17. dec 2012

@bibi24 ahoj chcela som sa opytat ty budes mat jedno vajecne alebo dvojvajecne dvojcata?

bibi24
17. dec 2012

@zeina62 Dvojvajecne 🙂

zeina62
17. dec 2012

@bibi24 tak si ako ja aj ja budem mat dvojvajecne🙂

bibi24
17. dec 2012

@zeina62 Vsak ked mi vkladali dve embryjka, ako aj ostatnym z nas, tak je vacsia sanca, ze budu dvojvajecne, ako by sa malo jedno vajicko rozdelit na dve a vzniklu by jednovajecne dvojicky.

zarabono
17. dec 2012

@ria191 tak tam sa zazraky urcite deju.my taky mame 😵 😵 😵 😵 a to uz bol teda extremny zazrak,nasa velikanska vdaka patri dr vitouskovej,bez nej by sa zazrak nekonal

zeina62
17. dec 2012

@zarabono ahoj, tesim sa s vami ze sa vam to podarilo, a ak by som mohla by som sa chcela opytat ze aky pripad ste boli ked pises ze poriadny zazrak?

zarabono
17. dec 2012

@zeina62 dakujem,zacala som 11dni po ET masivne krvacat,test pozit,HCG pozit,na sone bol v maternici hematom na celu maternicu.sanca,ze sa plod udrzi bola menej ako 30%

zeina62
17. dec 2012

@zarabono fuu ha a ako sa to zachranilo?

zarabono
17. dec 2012

@zeina62 prvy trimester som chodila do brna,najskor kazdy tyzden,potom kazde dva.mala som prisny kludovy rezim,len lezat,max na vecko,sem tam sprcha no a kopu hormonov som brala.a verila,ze sa to podari

zeina62
17. dec 2012

@zarabono boze chvala bohu ze sa to zachranilo, a s coho sa ti to urobilo?

zarabono
17. dec 2012

@zeina62 tak to nevie nikto.

zeina62
17. dec 2012

@zarabono aj tak chvala bohu ze to dopadlo dobre

zarabono
17. dec 2012

@zeina62 veru,dakujeme bohu za nas maly zazrak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre