Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

radina
22. dec 2012

@tinka9075 Ja asi budem brat tie probiotika a kys. listovu, mne pri ketku nakazali tiez fraxik. Snad mi uz nic na hemato. nezistia, lebo na ktorekolvek vysetrenie idem, vzdy daco najdu. 😖

nanenka
22. dec 2012

@tinka9075 Takže si ho začala užívať až v tom cykle, keď si išla na iui? Mne tiež povedal, že si ho mám dať až od začiatku cyklu, v ktorom budem stimulovať.

tinka9075
22. dec 2012

@radina ja už mám brucho samá modrina ten Fraxík ma také tupé ihli zle sa to pichá ale vydržím pre drobcov musím 🙂 🙂 9 januára som objednaná na screening tak dúfam že bude všetko v poriadku lebo stále mám nejaký strach či bude všetko ok 🙂 🙂

tinka9075
22. dec 2012

@nanenka áno až v tom cykle ked som šla na iui možno to pomohlo 🙂 🙂 mne to Štelcl vysvetlil tak že moje telo berie embrijko ako cudzí predmet a snaží sa ho vypudit tak ten prednison zabral a drobci sa držia statočne 🙂 🙂

nanenka
22. dec 2012

@tinka9075 Veľmi Ti držím palce, aby si to už teraz dotiahla do úspešného konca. A od februára Ťa budem aj ja nasledovať a už sa to určite podaríííííííííí!!!!!

tinka9075
22. dec 2012

@nanenka dakujem musíme len verit aj ked Štelcl hovoril že teraz to je ok a donosím do konca 🙂 🙂 môj muž ten je o tom presvedčený tak uvidíme 🙂 🙂 budem ti držat palce ale ved Štelcl niečo vymyslí u mna je macher ved keby sme nešli k nemu tak na sk sa tažko bábetka dočkáme 🙂 🙂

nanenka
22. dec 2012

@tinka9075 Veď ja mu tiež verím a budem ho poslúchať. Dám si ho až od začiatku toho cyklu a dávku si s ním potom ešte upresním.

tinka9075
22. dec 2012

@nanenka on chce velmi pomôct a to sa mi na nom páči a vidiet že ho tá práca baví 🙂 🙂 aj ked som ho prvý krát videla som len pozerala že aký chlapček ma bude vyšetrovat 😀 😀 😀 všetko s ním treba prebrat a uvidíš síce ja som velmi rada že som nemusela íst na soft ale vyšla iui 🙂 🙂

zeina62
22. dec 2012

baby dnes om si meralatlak mala som 133/82 a tep 96uderov za minutu, to je zle alebo dobre?ako to ma byt u tehotnych?volakedy som mavala nizky tlak☹

evulatko
22. dec 2012

@zeina62, tlak 133/82 je v pohode, uplne idealni je 120/80. ale ten Tvuj je v pohode, tep mas (myslim) trochu zvyseny, ale hlavni je podle me tlak a ten mas hezky🙂)))

zeina62
22. dec 2012

@evulatko dakujem ti za odpoved si ma ukludnila, po hodine som si ho merala zase a mala som 127/80 a tep bol okolo 80, neviem preco to tak skace

radina
22. dec 2012

@tinka9075 To mas pravdu, ja mam doteraz z tych ihiel dve hrce v bruchu a nie a nie sa to vstrebat. Drzim palceky nech je u vas vsetko v poriadku ! 🙂

tinkatinulka
22. dec 2012

@zeina62 daj si magnezium rano a j vecer a aono to pomože ak nezaberie tak chod k doktorke .. ja sa na to teraz lliecim a už mam aj lieky.. ževraj v tehotenstve sa tlak velmi meni..stupa

zeina62
22. dec 2012

@tinkatinulka ja idem k doktorke zajtra tak jej poviem a uvidim co mi povie

tinka9075
22. dec 2012

@radina dakujem snád bude všetko ok 🙂 🙂 tie ihly sú otrasné ale pre drobcov spravím všetko 🙂 🙂

bibi24
22. dec 2012

@zeina62 v tehotenstve je to uplne normalny tlak, aj tep. Srdce cerpa viac krvi a tak pracuje viac, rychlejsie.

zeina62
23. dec 2012

dobre ranko baby tak dnes ideme na ten screening drzte nam palce🙂

bibi24
23. dec 2012

@zeina62 tvoja lekarka pracuje aj v nedelu? A drzime palce, urcite to bude v poriadku 😉

tinkatinulka
23. dec 2012

@zeina62 Juhuuu uvidíš babatka tak nech sa krasne poukazujú aké sú krásne a máte krásne vianoce 🙂 Cakám na správu aj foto

zeina62
23. dec 2012

@tinkatinulka urcite ti hned napisem a aj fotku poslem 🙂

zeina62
23. dec 2012

mile baby,Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a nový rok prežili čo najlepšie a aby ten nový rok bol uspešny na babetka zo srdca vám to prajeme 🙂

nanenka
23. dec 2012

Dievčence aj ja vám všetkým želám krásné, príjemné, veselé a šťastné prežitie vianočných sviatkov v kruhu tých najbližších a v novom roku nech sa nám všetkým splní ten náš najviac vytúžený cieľ, o ktorý tak intenzívne bojujeme a samozrejme veľa zdravia, šťastia, lásky, úspechov, rodinnej pohody,,..

stastenka42
23. dec 2012

Ahoj dievčatá,pridavam sa k prianiam krasnych a carovnych vianoc,tehulkam pokojne tehulkovanie,mamickam vela radosti s detickami a nam snazilkam konečne vytuzene babatka. Samozrejme vela zdravicka,lasky a splnenych zelani do noveho roku 🙂

sofia17
23. dec 2012

ahojte babenky, všetkým želám krásne, veselé a pokojné prežitie vianočných sviatkov. Tehuľkám veľa zdravia a nech bábatká v bruškách pekne rastú a čakateľkám aby sa im čo najskor splnili sníčky o bábatku a zaradili sa medzi nás tehuľky. 🙂 🙂 🙂

zeina62
23. dec 2012

@tinkatinulka ahojcek tak screning dopadol super, chvala bohu nic im nehrozi, aj babetka sa maju k svetu, tak sa starsne vytesujem🙂 fotky musim oskenovat a potom ti poslem ok🙂

zuzu1122
23. dec 2012

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz.
Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú, Ježiškova Matička nech Vám pomáha. Anjeli z neba nech Vám spievajú
a požehnané Vianoce a šťastlivý Nový
rok nech Vám zaželajú. 🙂
Milé reprofiťáčky, zo srdca vám všetkým chcem poďakovať za slová útechy a porozumenia. Prajem vám, aby ste prežili prichádzajúce sviatky v zdraví v kruhu rodiny a aby ste si našli pod vianočným stromčekom to, po čom najviac túžite 🙂

Šťastné a veselé Vianoce a Nový rok prajem

holly74
23. dec 2012

Ahojte žienky, prajem vám šťastné a veselé Vianoce, a v roku 2013 všetkým nám zdravé tehotenstvá a krásne zdravé bábätká!

falin
23. dec 2012

@tinka9075 - tinka, ja viem ten strach bude stale, aj ked sa narodia, stale sa budes o ne strachovat. To je udel mamin. Ale verim ze trentokrat to bude u vas ok a dotiahnete to peke do konca. Drzim palce

@nanenka - my az v marci. Budem na vas mysliet, nech to vyjde. Inac prednison som brala aj ja, tak isto ako ty

falin
23. dec 2012

Babulkyu, prajem vam vsetkym krasne vianoce stravene v kruhu najblizsich, vela pohody a lasky

sarasota
24. dec 2012

ahojte babulky,prajeme vam,aby ste prezili sviatky v zdravi v kruhu rodiny a v roku 2013 nech sa kazdej jednej snazilke co najskor splni snicek o babetku ktore bude nosit pod svojim srdieckom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre