• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. januára 2017 
@tinka9075 Ja asi budem brat tie probiotika a kys. listovu, mne pri ketku nakazali tiez fraxik. Snad mi uz nic na hemato. nezistia, lebo na ktorekolvek vysetrenie idem, vzdy daco najdu. :confounded:
22. dec 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Takže si ho začala užívať až v tom cykle, keď si išla na iui? Mne tiež povedal, že si ho mám dať až od začiatku cyklu, v ktorom budem stimulovať.
22. dec 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina ja už mám brucho samá modrina ten Fraxík ma také tupé ihli zle sa to pichá ale vydržím pre drobcov musím :slight_smile: :slight_smile: 9 januára som objednaná na screening tak dúfam že bude všetko v poriadku lebo stále mám nejaký strach či bude všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanenka áno až v tom cykle ked som šla na iui možno to pomohlo :slight_smile: :slight_smile: mne to Štelcl vysvetlil tak že moje telo berie embrijko ako cudzí predmet a snaží sa ho vypudit tak ten prednison zabral a drobci sa držia statočne :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Veľmi Ti držím palce, aby si to už teraz dotiahla do úspešného konca. A od februára Ťa budem aj ja nasledovať a už sa to určite podaríííííííííí!!!!!
22. dec 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanenka dakujem musíme len verit aj ked Štelcl hovoril že teraz to je ok a donosím do konca :slight_smile: :slight_smile: môj muž ten je o tom presvedčený tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: budem ti držat palce ale ved Štelcl niečo vymyslí u mna je macher ved keby sme nešli k nemu tak na sk sa tažko bábetka dočkáme :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Veď ja mu tiež verím a budem ho poslúchať. Dám si ho až od začiatku toho cyklu a dávku si s ním potom ešte upresním.
22. dec 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanenka on chce velmi pomôct a to sa mi na nom páči a vidiet že ho tá práca baví :slight_smile: :slight_smile: aj ked som ho prvý krát videla som len pozerala že aký chlapček ma bude vyšetrovat :grinning: :grinning: :grinning: všetko s ním treba prebrat a uvidíš síce ja som velmi rada že som nemusela íst na soft ale vyšla iui :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes om si meralatlak mala som 133/82 a tep 96uderov za minutu, to je zle alebo dobre?ako to ma byt u tehotnych?volakedy som mavala nizky tlak:frowning2:
22. dec 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62, tlak 133/82 je v pohode, uplne idealni je 120/80. ale ten Tvuj je v pohode, tep mas (myslim) trochu zvyseny, ale hlavni je podle me tlak a ten mas hezky:slight_smile:)))
22. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulatko dakujem ti za odpoved si ma ukludnila, po hodine som si ho merala zase a mala som 127/80 a tep bol okolo 80, neviem preco to tak skace
22. dec 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 To mas pravdu, ja mam doteraz z tych ihiel dve hrce v bruchu a nie a nie sa to vstrebat. Drzim palceky nech je u vas vsetko v poriadku ! :slight_smile:
22. dec 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 daj si magnezium rano a j vecer a aono to pomože ak nezaberie tak chod k doktorke .. ja sa na to teraz lliecim a už mam aj lieky.. ževraj v tehotenstve sa tlak velmi meni..stupa
22. dec 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ja idem k doktorke zajtra tak jej poviem a uvidim co mi povie
22. dec 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina dakujem snád bude všetko ok :slight_smile: :slight_smile: tie ihly sú otrasné ale pre drobcov spravím všetko :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 v tehotenstve je to uplne normalny tlak, aj tep. Srdce cerpa viac krvi a tak pracuje viac, rychlejsie.
22. dec 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko baby tak dnes ideme na ten screening drzte nam palce:slight_smile:
23. dec 2012 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 tvoja lekarka pracuje aj v nedelu? A drzime palce, urcite to bude v poriadku :wink:
23. dec 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 Juhuuu uvidíš babatka tak nech sa krasne poukazujú aké sú krásne a máte krásne vianoce :slight_smile: Cakám na správu aj foto
23. dec 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka urcite ti hned napisem a aj fotku poslem :slight_smile:
23. dec 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mile baby,Aby ste v čarovnej atmosfére Vianoc zabudli na starosti všedných dní a nový rok prežili čo najlepšie a aby ten nový rok bol uspešny na babetka zo srdca vám to prajeme :slight_smile:
23. dec 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčence aj ja vám všetkým želám krásné, príjemné, veselé a šťastné prežitie vianočných sviatkov v kruhu tých najbližších a v novom roku nech sa nám všetkým splní ten náš najviac vytúžený cieľ, o ktorý tak intenzívne bojujeme a samozrejme veľa zdravia, šťastia, lásky, úspechov, rodinnej pohody,,..
23. dec 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj dievčatá,pridavam sa k prianiam krasnych a carovnych vianoc,tehulkam pokojne tehulkovanie,mamickam vela radosti s detickami a nam snazilkam konečne vytuzene babatka. Samozrejme vela zdravicka,lasky a splnenych zelani do noveho roku :slight_smile:
23. dec 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte babenky, všetkým želám krásne, veselé a pokojné prežitie vianočných sviatkov. Tehuľkám veľa zdravia a nech bábatká v bruškách pekne rastú a čakateľkám aby sa im čo najskor splnili sníčky o bábatku a zaradili sa medzi nás tehuľky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka ahojcek tak screning dopadol super, chvala bohu nic im nehrozi, aj babetka sa maju k svetu, tak sa starsne vytesujem:slight_smile: fotky musim oskenovat a potom ti poslem ok:slight_smile:
23. dec 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz.
Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú, Ježiškova Matička nech Vám pomáha. Anjeli z neba nech Vám spievajú
a požehnané Vianoce a šťastlivý Nový
rok nech Vám zaželajú. :slight_smile:
Milé reprofiťáčky, zo srdca vám všetkým chcem poďakovať za slová útechy a porozumenia. Prajem vám, aby ste prežili prichádzajúce sviatky v zdraví v kruhu rodiny a aby ste si našli pod vianočným stromčekom to, po čom najviac túžite :slight_smile:

Šťastné a veselé Vianoce a Nový rok prajem
23. dec 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte žienky, prajem vám šťastné a veselé Vianoce, a v roku 2013 všetkým nám zdravé tehotenstvá a krásne zdravé bábätká!
23. dec 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 - tinka, ja viem ten strach bude stale, aj ked sa narodia, stale sa budes o ne strachovat. To je udel mamin. Ale verim ze trentokrat to bude u vas ok a dotiahnete to peke do konca. Drzim palce

@nanenka - my az v marci. Budem na vas mysliet, nech to vyjde. Inac prednison som brala aj ja, tak isto ako ty
23. dec 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulkyu, prajem vam vsetkym krasne vianoce stravene v kruhu najblizsich, vela pohody a lasky
23. dec 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte babulky,prajeme vam,aby ste prezili sviatky v zdravi v kruhu rodiny a v roku 2013 nech sa kazdej jednej snazilke co najskor splni snicek o babetku ktore bude nosit pod svojim srdieckom
24. dec 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok