Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
24. dec 2012

Dievcata,

aj ja sa pridavam, prajem krasne a vesele vianocne sviatky, uzite si ich v kruhu vasich rodin a blizkych a do noveho roku zelam len to najlepsie, nech je este krajsi a uspesnejsi ako bol tento. Nech sa vam splni vsetko po com tuzite, nech ma reprofit aj nadalej stastnu ruku a vela vela tehotenstiev a krasnych zdravych babatiek 😉

nelly3
24. dec 2012

Takze chcem aj ja nieco napisat 🙂 , aby rok 2013 bo ten najuspesnejsi a priniesol nam vsetkym nauzasnejsie, najkrajsie deticky na svete po ktorych tak velmi dlhe roky tuzime, prajem to kazdej jednej jedinej do bodky 😵 posielam velke objatie, som rada, ze Vas tu mam. CMUCIK 🙂 😵 😉 a jasne, ze aj tehulkam, nech si tehotenstvo uzivaju, musi to byt krasny pocit, pevne verim, ze aj my ostatne to zazijeme uz coskoro 😉

tinka9075
24. dec 2012

@falin dakujem no strach bude stále a ked budú detičky na svete tak ešte väčší 🙂 🙂

tinka9075
24. dec 2012

Babenky Veselé Vianoce Vám všetkým prajem nech sa Vám splnia všetky sny 🙂 🙂 🙂

annetty
24. dec 2012

Tak isto prajem laskuplny Stedry vecer! Bohate Jeziska a hlavne ten nas najdolezitejsi darcek, toho maleho zazraka, tym ktory este nemaju, a babenky ktore uz maju svojich pootmcekov aspon na ceste, tak hodne zdravia, vela stastia a lasky!
Prajem stastny Novy rok 2013, nech sme zdravsie, plodnejsie, stastne, mudre a hlavne nech mame stale v srdci lasku na rozdavanie 🙂

nanenka
25. dec 2012

@falin Ďakujeme pekne, aj ja vám budem strašne držať palce, aby sa vám to tiež podarilo. Neboj, my to prekonáme a budúci rok sa budeme aj my tešiť z úspešného tehulkovania a potom krásneho bábätka.

radina
25. dec 2012

Dievcence, chcem Vam aj ja popriat krasne sviatky. Dufam, ze prichadzajuci rok bude uspesny !
Tym, ktore sa na to coskoro chystaju v Reprofite, drzim moc palceky, nech nam to vyjde ! 😉

tinkatinulka
25. dec 2012

@radina Jasne dame si tam stretavku Slovenky v RF 😎

zeina62
25. dec 2012

ahojte baby, chcem sa opytat na test na cukor s krvi pocas tehotenstva, mne dali vypit rano na lacno tu hnusnu cukrovu zmes, a vysledom mi vysiel ze 10,4, doktorka sa znepokojila a poslala ma na na dalsie testy , myslite ze mam tehotensku cukrovku?

lulu10
26. dec 2012

@zeina62 ahoj no 10,4 je dost vysoka hodnota, norma je myslim okolo 5,5, ale nechaj to na lekarku, ona vie co robit, aj ked teda tehu cukrovka neni nic prijemne... drzim palce

zeina62
26. dec 2012

@lulu10 no uvidim co bude ☹

zeina62
26. dec 2012

tak baby je to potvrdene mam tehotensku cukrovku ☹ som na prisnej diete

tinkatinulka
26. dec 2012

@zeina62 Ja sommala tento test teraz v dec. a vyšlo mi 8,4 ale už mam tiež dietu,neboj nič hrozné ale budu ta sledovať..ibaže janemám tehotenskú ale len začínajúcu obyčajnú druhého typu

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62
@tinkatinulka babenky ja som na tom opačne ked mi brali krv v Lubochni kvôli štítnej tak ma doki zvozil že mám cukor pod priemerom 😖 😖 😖 že mám viacej sladit a jest sladké no sa mu dobre hovorí ked ja nesladím ani kávu ani čaj a zo sladkého ma napína teraz mi chutí len slané a kyslé 🙂 🙂

zeina62
26. dec 2012

@tinka9075 ja sladke vobec nejem a vidite☹

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62 ale neboj to ti klesne 🙂 🙂 ja sladké tiež nie ani teraz na vianoce síce som napiekla ale je muž všetky zákusky ja som ani neokúsila nechutí mi vôbec sladké 🙂 🙂

tinkatinulka
26. dec 2012

@tinka9075 ja som na sladke aj kysle a nejlepsie spolu, sak sa vsetci smeju ci som tehotna stale

zeina62
26. dec 2012

@tinka9075 dufam, vsetci mi vravia ze sa nemam stresovat, ale tak da sa to ked furt nieco??

tinka9075
26. dec 2012

@tinkatinulka ja som tiež velmi sladké lúbila ale teraz ked som tehu úplne ma to prešlo zato muž ten zje sladké aj za mna 😀 😀 😀

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62 neboj len klud ja som v tomto iná ked som flegmatik ja si z ničoho nič nerobím ale niekedy ani to nie je dobré 🙂 🙂

zeina62
26. dec 2012

@tinka9075 ja som zase velmi citliva☹

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62 ved to že každá sme iná 🙂 🙂

zeina62
26. dec 2012

@tinka9075 ako inac sviatkujes?

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62 celkom dobre len keby to vracanie ešte prestalo tak by to bolo ideálne 🙂 🙂

zeina62
26. dec 2012

@tinka9075 to prestane neboj
kedy ti budu robit test na cukor?

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62 to dúfam že prestane 🙂 🙂 10 mám poradnu tak mi vezmú krv 🙂 🙂

zeina62
26. dec 2012

@tinka9075 dufam ze ti to dopadne dobre

tinka9075
26. dec 2012

@zeina62 to aj ja dúfam že všetko bude ok 🙂 🙂

speranza1
27. dec 2012

Zdravim vsetky bambulky...
chcem len oznamit, ze aj nase 5 IVF bolo negativne... 😔
Aj na moje pocudovanie som prijala tento vysledok s pokorou a pokojom....
Prajem vsetkym citatelkam vela zdaru, zdravia a stastia do celeho roku 2013.... 🙂

tinkatinulka
27. dec 2012

@speranza1 To je mi lúúúto ☹ vela síííl a lásky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre