• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@tinka9075 Štelcl je skrátka srandista. Veď každá z nás chce vynosiť dieťatko vo vlastnom brušku, veď to je to hlavné prečo toto všetko podstupujeme no nie? Tak už to ale dlho neutajíš :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tak to srandista je :grinning: :grinning: a ked mi pri ultrazvuku povedal že sú tam dve miminá tak som mu to pripomenula že mi navrhoval náhradnú matku tak len pozrel na mna a začal sa smiat vraj si myslel že som na to zabudla :grinning: :grinning: ved na mne ešte nie je nič vidiet že by som bola tehu :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinka9075
@ria191 baby som rada ze ste tak dobre naladene treba byt v pohode a potom sa vsetko zadari,

@ria191 ty si kde pred tym chodila?do akeho centra?
7. jan 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 presne tak treba byt v pohode :slight_smile: :slight_smile: a tebe sa kde stratili tehu týždne? :confused: :confused:
7. jan 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :grinning: :grinning: :grinning: akoby som ho videla a počula :grinning: :grinning: :grinning:.
7. jan 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot no ved najprv zostal taký vyjavený z toho aj sa začervenal a to som sa už začala smiat aj ja :grinning: :grinning:
7. jan 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nerozumiem... Preco by ste za nahradnu matku nebrali zenu socialne slabsiu??? Ty blaho... Normalne cumim... Socialne slabsia zena neznamena automaticky alkoholicku a drogovo zavislu...

Normalne ma to za ne zabolelo... Vasa tuzba po babe asi nie je bezhranicna...
7. jan 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@gerdusha no ja keby nemám inú možnost ako náhradná matka tak do toho nejdem určite radšej by som si bábo adoptovala :slight_smile: :slight_smile: no nie sú všetky alkoholičky a drogovo závislé ale väčšina áno :confounded: :confounded: a aby som niekomu vynosila bábo pre peniaze tak to je podla mna choré to je môj názor :confounded: :confounded: ty by si to brala keby si nemala inú možnost? :confused: :confused:
7. jan 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ja som to prehliadla, ale predpokladám, že to tinka tak nemyslela, hoci to tak vyznelo. Samozrejme, sociálne slabší automaticky neznamená nezodpovedný, závislý na alkohole či drogách :pensive:
7. jan 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075

Vsetkymi 20 by som to brala... A nerozumiem, co sa ti na tom zda chore???
7. jan 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som to dokončila, ja som pravdupovediac trochu snívala o adoptovaní si rómskeho bábätka :slight_smile:
7. jan 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A nikdy nekric hop, kym si nepreskocila...
7. jan 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha to je tvoj názor ja by som do toho nešla :unamused: :unamused: a môj muž už vôbec nie ten s takým niečím nesúhlasí vôbec :unamused: :unamused: pre mna by bola lepšia možnost si adoptovat bábo :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075

Pozri, mne je jedno, ci by si sla alebo nie. Vytocilo ma, ako si nahradne matky automaticky oznacila ako druhorade socky...
7. jan 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ked sa ti to nepáči tak to nečítaj :unamused: :unamused: len sa mi zdá že tebe sa nepáči vela vecí čo tu babenky píšu...tak klapky na oči a nečítaj radšej....
7. jan 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepacilo sa mi, ked sa tu 'babenky' vyjadrovali off topic ( citaj pravidla diskusie) a teraz sa mi maximalne nepacilo tvoje vyjadrovanie. Tak to prosim nezvelicuj. Koncim.

Tebe zelam, nech ti vsetko ide ruzovo :slight_smile:
7. jan 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj,no nič v zlom ale mne sa tiež nepáči tvoj názor na náhradné matky :angry: Ja by som tiež určite brala skor náhradnú matku ako adoptované dieťa,tam je ovela vyššia pravdepodobnosť že dieťa je od rodičov z rôznych sociálnych skupín a nevieš nikdy aké gény zdedili...kdežto náhradná matka vynosí tvoje vlastné dieťa,v amerike bežne takto vynosia ženám deti a nie sú to žiadne socky.Sociálne slabšia neznamená - spodina...Inač aj ženy ktoré darujú svoje vajká to robia pre peniaze,tak ako aj náhradné matky...alebo si myslíš že z presvedčenia????A ver že velmi vela matiek dakuje bohu,že takéto niečo existuje a hlavne tie ženy,ktoré takto pomohli mnohým ženám,ktoré sú vdaka nim práve možno tie najšťastnejšie na svete...nezatracuj nikoho,ty si možno teraz šťastná lebo si tehulka,ale nehaň ostatné.......
7. jan 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
7. jan 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerdusha asi tak :wink: my však budeme bojovať dalej,či???
7. jan 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ešte som zabudla,prečítaj si na nete kto je asociál a kto je sociálne slabší,sú v tom dosť podstatné rozdiely :slight_smile:
7. jan 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 ved to je tvoj názor môj je iný :slight_smile: :slight_smile: ja viem že vela žien nemôže mat deti inak ako cez darované vajká ale náhradná matka no neviem :slight_smile: :slight_smile: ja som tiež darovala embrijká a šla som do toho aj ked mi to nik nenavrhol ale teraz som štastná že z mojich embrijok sú detičky a ich maminky sú štastné že ich majú :slight_smile: :slight_smile: aj ked sa za to platí ja som si za ne nevzala ani cent ked už mám niekomu pomôct tak nech je to že chcem nie pre prachy :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hotova matka tereza...

Teraz som bola zla, ale neodpustila som si... Pretoze tu ide o nieco uple ine...
7. jan 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
7. jan 2013 o 17:33 • tinka9075
7. jan 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby uz aj prestante!!kazda ma pravo vyjadrit svoj nazor a pocity, ale nemali by ste sa tu urazat!!
@gerdusha
@tinka9075
7. jan 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 vidíš napíšeš svoj názor a už si zlá :confounded: :confounded: a nech si píšu čo chcú ja som flegmoš mne je to tak jedno čo píšu ked im to robí dobre dievčatám :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
@gerdusha obidve musite pochopit jednu vec 100 ludi 100 chuti a nazorov a dokonca niektory ludia nepodstupia ani darovane vajicka lebo im nabozenstvo alebo viera nedovoli, a to iste moze byt aj s nahradnymi matkami tak budte trochu viac tolerantne k sebe respektujte sa viac.
7. jan 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ale to snad nie, nadavat si tu? Ved tato tema tu nie je preto. Kazda ste si napisali svoj nazor a staci, dobre? :wink:
7. jan 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 to som sa aj ja chcela spytat, naschval tu nemas tt? Lebo potom uz stracam prehlad :slight_smile:
7. jan 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok