Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
10. jan 2013

@ria191 ..viem, ze odbornici tvrdia, ze myom sa nemoze nikdy zmensit a ani vstrebat.... avsak ja neviem ako je to mozne,, ale spociatku som mala velkost maternice cca 10-12 cm a na nej myom 3x4 cm.... a teraz maternica norm. velkosti a myom 0,8mm... neviem ako je to mozne... uzivala som len ten indonal C.

ria191
10. jan 2013

@speranza1 aj ja mám presne taký istý postoj k životu 😀 . Preto občas nechápem, ak sa tu kočky pustia do inej, len kvôli tomu ako sa vyjadrila. Aj mne sa občas podarí vyjadriť tak, že to vyznie úplne inak ako som pôvodne myslela 😀 😀 😀 . Veď nikto nie sme dokonalí 😀 😀 😀

speranza1
10. jan 2013

@ria191
asi tak ria...a v zivote (aspon u mna) uz bolo veeeelmi vela situacii, kedy som tvrdila, ze asi by som istu vec urobila tak a tak...a ked sa mi dana vec stala...zareagovala som uuuplne inak... tak ako som sa prave vtej chvili citila 😀 .. takze asi tak...

zeina62
10. jan 2013

@zuzu1122 ahojcek, neboj sa a mysli stale pozitivne , vsetko dobre dopadne.

ria191
10. jan 2013

@speranza1 zmenšiť sa môže, nie? Veď ja v to dúfam hlavne vďaka tebe 😀 😀 😀. Již čas ukáže 😀

speranza1
10. jan 2013

@ria191 😀 😀 😀

ria191
10. jan 2013

@speranza1 aj jajajaj speri ty si moja krvná skupina. Ži a nechaj žiť krásne krédo 😀 😀 😀

speranza1
10. jan 2013

@ria191 niekedy dame kavu... alebo caj..kedze cochvila budeme tehule... 😀

ria191
10. jan 2013

@speranza1 beriem ťa za slovo. Vybavím ti kúpele v Piešťanoch 😀 😀 😀

speranza1
10. jan 2013

@ria191 ty sa velmi nesmej.... do Piestan by som sla hned..este som tam nebola 😀 😀 😀

ria191
10. jan 2013

@speranza1 prídi hoci kedy 😀

ria191
10. jan 2013

ďakujem za srdiečko 😀 hneď ho posielam ďalej 😀

karkana
10. jan 2013

a čo som popísala dr., tak na základe toho mi povedal, že som zdravá aj sliznica, a že mám šancu a mám to skúsiť, no len ako mm nahovoriť, nechce si dať vyš. krvnú skupinu,,, možno by mi vložili aj bez toho, len oni podla toho vedia, ktoré embriá sú vhodné pre mňa, v iscar im to nebolo treba, no viem, že muž by aj, ale peniaze máme ušetrené pre adopt.bábo, tak nechce momoentálne, no musím asi čakať čakať čakať brrrrrr,,,takú chuť som dostala zas ísť to skúsiť 😠

ria191
10. jan 2013

@karkana kyždý chlap sa dá presvedčiť 😀 máš na to všetky ženské zbrane 😀 😀 😀

falin
10. jan 2013

@nelly3 @ria191 @annetty - to stretko je super napad, musime popracovat na tych bruskach 😀, verim ze uz aj na TT a okolie sa usmeje stastie. Tak hor sa na to 😉

@ria191 - nie si hrozna, prave naopak a chces spravit vsetko preto aby si dosiahla vytuzene babulko. Ale teraz nas nenechaj v stichu a pod s nami 😉

falin
10. jan 2013

@lovela1 vdaka za infosky, juuuuj je mi to hrozne luto, stastne som verila na pozitivne spravicky
@sarasota - sarasotka posielam vela sil a energie , mas to strasne tazke ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

falin
10. jan 2013

@ria191 - riuska posielam srdiecko, nech ta potesi 😉
a vobec nie si divna, ja som tiez rada ked si domacnost mozem viest sama. Tiez by som asi len s tazkostami fungovala tak, zeby mi niekto do toho zasahoval a ako pise @speranza1 ani ja si neviem sluzku predstavit

rot
10. jan 2013

@sarasota držte sa! 😔

zuzu1122
10. jan 2013

@zeina62 moc dakujem za podporu... hodne to urobi 😅

zeina62
10. jan 2013

@zuzu1122 od toho sme tu aby sme jedna druhu podporovali 🙂

ria191
11. jan 2013

@falin ďakujem ti falinka za srdiečko 😀 😀 😀 a jasné, že pôjdem s vami, už sa dokonca začínam na to tešiť vďaka vám. Ste ma normálne nažhavili 😝 . Každopádne začiatok roka bude patriť Trnavčankám 😀 😀 😀

tinkatinulka
11. jan 2013

@ria191 hej baby,veď ja zastupujem prievidzu..musí byt daky priemer,,este dakto z východu sa nepridá?

ria191
11. jan 2013

@tinkatinulka jedine @speranza1, že speri 😀

speranza1
11. jan 2013

@tinkatinulka
@ria191 ano ano ... hlasim , ze ja som z vychodu 😀 😀 😀

tinkatinulka
11. jan 2013

@speranza1 a pôjdeš s nami?

speranza1
11. jan 2013

@tinkatinulka myslis do dalsieho kola?... ak myslis to, tak je mi luto...ale este nie...este je priskoro... 😉 .. myslim teraz prve mesiace.. ale, ak myslis prvu polovicu roka 2013.. tak to uz by som mohla 🙂

annetty
11. jan 2013

@ria191 Joj velmi to dufam riuska 🙂 Ale potom hned musime nainfikovat ostatne baby 😀 Zajtra idem na opu, verim tomu, vsetko bude v poriadku a ze budem mat dobre folikuly. Som nafuknuta ako dobre vypasena krava, dufam od vajok 😀

zuzu1108
11. jan 2013

@annetty Anetka drzim paste mooc 🙂 . Cakame zajtra dobre spravicky 🙂 .

falin
11. jan 2013

@annetty - drzime na zajtra palceky. Verim ze bude pekna urodicka, daj vediet

ria191
11. jan 2013

@speranza1 no počítam, že keď to tu bude postupne stehotnievať tak to veru dlho nevydržíš 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre