• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@marverka aj to som uzivala..dokonca aj vcely pel + vit. D + kys. listovu..bez vysledne
16. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini skuma sa dutina maternice
17. jan 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty veľa šťastia na dnes :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka aj ja...a kedy ides na IVF alebo uz cakas?
17. jan 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka a vklad ti robili aj pri tak nizkej sliznici?
17. jan 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a aký doklad o zaplatení si priložila k žiadosti? Výpis z účtu?
17. jan 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
no ja som prilozila len fakturu, ozaj he-he, dobre :grinning:, ale preplatili tak to je dolezite.
17. jan 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ja som posielala do dovery - ziadost o refundaciu+fakturu original+A4 co mi Koudelka na prvej konzultacii napisal o mojom zdravotnom stave :wink:
17. jan 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 no len ja v tom tlačive od VŠZP mám kolónku priložené doklady a tam žiadajú: originál dokladu o zaplatení. No veď uvidím čo a ako lebo ja som v Reprofite nedostala ani ten ústrižok o zaplatení kartou, alebo dostala a neviem ho nájsť. Vôbec si nepamätám či mi ho dala alebo nie. Bola som taká šťastná z toho ET, že mi to bolo jedno. Prinajhoršom si vyžiadam doklad z Reprofitu :grinning:
17. jan 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
ak nezabudnem doma sa pozriem co tam mam :wink:
17. jan 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ďakujem ti si zlatá :grinning:
17. jan 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Uz sme doma :slight_smile: Isli sme dvaja, prisli sme styria :wink: ...a teraz cakame 12 dni :dizzy_face:
17. jan 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@annetty super príjemné čakanie :wink: . Čo ti vkladali a čo ostatné bublinky ako sú na tom?
17. jan 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 :slight_smile: dakujem. Vkladali 2/HB1 te su to uz hatchujuce blastocitiy. Jedno ostalo este u nich v labaku, tak nam daju vediet co s nim. Dve boli slabsie. :slight_smile:
17. jan 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annetty no krása tie najlepšie. Tfuj tfuj tfuj. Tak príjemné "tehuľkovanie" :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 hehe, ze "tehulkovanie" no ale dik aj tak. Prave som dovarila a idem si vylozit hore nohy. Dnes zajtra mam dovco, tak si to chcem uzit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak Stelc povedal, ze sme mali kralovsky vyber...tak dufam ze to bude aj kralovske uhniezdenie bubliniek. Som strasne zvedava, co povie endoska na navstevu :grinning: Dufam budu kamarati. Inak som sa pytala sestricky (kedze doli sa ponahlal-dnes tam bolo mrte ludi) ze ktory den je ten prvy, a nevedela mi to presne povedat :sweat_smile:
17. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jan 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty no áno "tehuľkovanie" ja preto netestujem skôr ako mi kážu, lebo si môžem tých 12 dní nahovárať, že som tehuľka :grinning: :grinning: :grinning: a aj sa tak chovám :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@annetty - krasne, nech sa pekne zabyvaju. Jedna babulka tu z fora vzdy pisala po ET, idem "tehotniet" :sunglasses: sa mi to celkom pacilo. Tak prajem pekne tehotnenie s pozitivnym vysledkom

mne vcera dorazila cervena (po 3 mesiacoch), buduci tyzden ma caka konrola u gyndosa :confounded:
17. jan 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 teraz čakam, ale dnes som bola v car a idemna tu hysteroskopiu, v strede cyklu..
17. jan 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 vkladali pri 5,5 mm, pytala som sa či to nie je malo, ale vraj je to hranične a mrazacik bol aj tak pripraveny..
17. jan 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 a ty si bola koľko krat spolu s ket? chodíš do repra a ako dlho sa snažite?je to rozdiel v porovnaní sloven.CAR?my mame dakši žiadost zaslanu u nas, ale v pondelok ideme do Brna tak uvidíme čo nam tam povedia. poistovnu mam union tak neviem či ta daco refunduje. :frowning2:
17. jan 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ako sa mate? Co mate nove?
17. jan 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem falinka velmi pekne:slight_smile: No este sice uvidime ci to je len take zohrivacie kolo, alebo ze by sme isli na ostro? :slight_smile: A drzm palce aby kontrola dobre dopadla u gyndosa :wink:
17. jan 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jan 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ste tu nejake tehulky, ktorych muzik mal velmi zle spermosky?
Ako u vas postupovali v RF? mrazilo sa u vas nieco dopredu, mali ste robenu aj predimplantacnu diagnostiku alebo nieco podobne?
Buduci tyzden idem na konzultaciu a ak pojde vsetko tak ako ma, ideme na to, cize tak zaciatkom februara by som mala zacat stimulkovat.
17. jan 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Rada by som sa pridala do tejto témy. Mám za sebou dve neúspešné IVF v Heliose Martin a tak som chcela vyskúšať reprofit. Tak som objednaná až na 20. februára k doktorovi Štelclovi. Čítam, že si niektoré z Vás dávajú refundovať platby uskutočnené v Reprofite. Ja mám VšZP a tak dúfam, že aj mne sa podarí nejaké peniažky dostať späť. Teším sa tam no mám i obavy. Dúfam, že nám tam s manželom pomôžu!!! :slight_smile: Chcem sa spýtať, ako to tam chodí pri prvom pohovore? Doktor ma hneď aj vyšetrí či to bude čisto len konzultácia. Všimla som si, že majú pobočku aj v Olomouci. Ja len teraz neviem či som sa objednala do Brna alebo do Olomouca, lebo to mi len môj gynekolog tam dohodol termín a dal kontakt na nich... Dúfam, že je to teda Brno :sweat_smile:
18. jan 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 ahoj aj ja som chodila do Heliosu a celé zlé centrum len aby tahalo z ludí peniaze nič viac čo je smutné :unamused: :unamused: na konzultácii ti spraví aj sono a dohodnete postup :slight_smile: :slight_smile: ked si objednaná k Štelclovi tak pôjdeš do Brna ja som k nemu chodila doki super budeš spokojná :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andy175 objednala si sa do brna lebo dr. Stelcl robi v brne, a vybrali ti uplne super lekara mozes byt vysoko spokojna a kludna, ja som ho mala a cakame dvojcata :slight_smile: pri prvej konzultaci ta aj vysetri a aj pokecate o vsetkom , neboj bud hlavne kludna a pozitivne naladena :slight_smile:
18. jan 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ahoj moja jak sa mas? Mna dnes dost pobolieva podbrusko asi sa roztahuje maternica, normalne som si musela lahnut lebo ma to az tak neprijemne taha, a ked som si lahla tak je to lepsie.
18. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok