• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@zuzu1122 presne ako píšeš ale kým budú mat na sk v centrách úroven ako v brne to ešte pekných pár rôčkov potrvá :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 ahoj zatial ok no bola som na sone a máme jedného malého vajčoška :grinning: :grinning: tak som spokojná druhé nechcelo ukázat tak muž sa teší že to bude určite baba tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: ale zase mne by to bolo jedno aj keby boli dvaja chlapci len nech sú zdravý :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinkatinulka , na genetike pracujeme, hematologia-mutacie - to sa robi mne a aj partnerovi?
imunologia tiež obom a samostatne? endokryynolog tiež obom a samostatne - a kto mi moze dat odporučenku na tieto vyšetrenia? PCO čo znamená ta skratka? v MA aj mne tvrdia že nevidia ziadny problem a mame za sebou 2 neuspechy :frowning2: .
28. jan 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka a ešte ake vitaminy papate? my sme malii profertil, teraz tribulus a neo carnitargin, čaj z rakytníka.
28. jan 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka hematologia ides iba ty, potrebujes ale odporucanie..,imunologia sa robí obom a naraz lebo porovnavaju tvoju krv a partnerove spermose,endokrynolog iba ty a tiez potrebujes odporucania,Pco-polycystické vaječníky-hnusoba je to a vekom sa zhorsuje, mam plne vajecníky cystičiek a tvoria sa vajka ale malinke a nedozrievaju, sarapatí cyklus, rozladuje hormony aj inzulínovú rezistenciu.Odporúčania som si vydrnkala od obvodnej a mojej gyndy, a este mi oni vybavili orednostné vysetrenia.imuno mi prenechala Bibi a to som strašne vdačná lebo sa dlho čaká ny termín aj na výsledky.drahšia záležitosť ale my sme si spravili výlet v Prahe a výsledok došiel presne na vianoce. :slight_smile: rozhodujúce je asi toto vsetko skombinovať s tvojím hor.profilom.a odtoho su proficiii v RF.
28. jan 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika gratulujem a to ti višlo v RF? a hned?robili ti vysetrenia dajake?
28. jan 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka toto sme skusali ale este sa výsledky zhorsili
partner papa:zinok, selen,Q10,E400 a Cko a občas Macu
28. jan 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka dakujem, pustim sa do toho, inak nechápem ked poistovna preplaca ivf cca 1100€ prečo nerobia tieto vysetrenia pred ivf. akurat idem na tu hysteroskoiu 5.2. videli ze to inak nejde so mnou a musia daco so mnou robit, AMH mam 3,19,
28. jan 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka no je to divne že toto vsetko musis kadetade pozistovat, obvodný gyndos na teba kuka že čo od neho chces a v car len cakaju kedy podpíšeš zmluvu
28. jan 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka co je to macu, dik
28. jan 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka presne si to napisala :frowning2:
28. jan 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka maca je koren rastliny z juz.ameriky a pomaha k plodnosti žene aj mužovi, su aj lieky aj prasok..inak to tak divne zapácha
28. jan 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 zajtra uvidime, ked nic nebude, tak pojdeme spolu na KET :wink:
@falin dakujem Ti velmi pekne :slight_smile: Ten estrofen ci budem potrebovat alebo nie, snad povie Stelcl, lebo neviem presne na co sa to berie :grinning:
28. jan 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin Ahoj, do medirexu si vypytam listok od gyndosa, alebo obvodnej, inak to poistovna nepreplati. Ja mam za sebou jedno ivf a jeden ket - ale tam som hned na 2 ci 3 ten dostala teploty, cize to bolo hned pase. Ja som chodila, vlastne este aj chodim do statneho caru v univ. nemocnici v BA. Mam u nich este schvaleny zakrok, cize ak by nahodou Brno nevyslo, pojdem na dalsi k nim. Ta lekarka od nich mi bude teraz robit aj tu laparku.
28. jan 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka skvely to doktor aj sa mi zda, ze tak ludsky pristupuje...
28. jan 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ak sa vobec dockame takej urovne... o tom teda pochybujem... :confounded:
28. jan 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to prebratie som uplne vnimala... len som sa zabudla opytat, ci som isla po svojich alebo ma doviezli alebo ako... stale nad tym rozmyslam a nechce sa mi verit, ze by som mala take okno :grinning:
28. jan 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenusky, tak dnes som volala do RF - nemohla som sa dockat kym bude 13:00, normalne som to odpocitavala... tak z piatich vajicok mame oplodnene styri :sunglasses: ta zlata tetulka mi povedala aby som si zavolala aj zajtra ak chcem aj v stredu... som jej povedala, ze nechcem ich otravovat ale ona na to, ze vobec neotravujem a ze bude rada ked zavolam... no chapete tomu? ja teda vobec nie... pride mi to ako v sne, ze sa dokaze niekto takto perfektne spravat... :confused:
28. jan 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzu1122 tak na sk sa toho asi nedočkáme :unamused: :unamused: júj to som rada že sa vajká pekne oplodnili :slight_smile: :slight_smile: a ako píšeš veru Reprofit je na inej úrovni :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit, kedy sa v RF robi ultrazvuk? ja by som potrebovala skoro rano a este jednu info, pri softe sa robi na 8 den a potom na ktory? dakujem
28. jan 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 co by sme chceli, ze? tu na SR, krajina krasna ale ludia sprosti ako dubove sane... teda cest vynimkam, my sme tu vsetky normalne :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som rada, ze sa takto krasne to vyvinulo... moze sa este stat, ze sa prestanu nejake vyvijat? dufam ze nie... :confounded:
28. jan 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to si teda pekne napísala krajina krásna a ludia no o tom pomlčím :grinning: :grinning: ale nemysli na to že sa prestanú vyvíjat pekne sa budú uvidíš :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, čakám na stimulačný protokol a potom sa dávame do boja....dúfam že som sa dobre rozhodla, je to síce pre mňa dosť daleko, ale čo človek nespraví pre svoju budúcnosť..... :wink:
28. jan 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 v to dufam silno... akurat nejak vo mne su dva take pocity... strach z neznameho a velka radost, ze to uz je tak blizko... :sunglasses:
28. jan 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 to dúfaj musíš verit :slight_smile: :slight_smile:ja som velmi verila a iný ako pozitívny výsledok som si ani nepripúštala :slight_smile: :slight_smile: strach pošli za dvere a nechaj si len velkú radost :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jaka zlata, strach posli za dvere :grinning: ok, poslem ho kade lahsie... ani ja si nepripustam, ze by to nevyslo... kurnik, uz si musi to stastie sadnut aj na nas... velmi sa tesim na piatok, to mame ET, sme objednani na 13:00
28. jan 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1122 len ho pošli niekde preč :slight_smile: :slight_smile: no super tak ti budem velmi držat palce :slight_smile: :slight_smile: podarí sa musí ako mne hned na prvú šupu :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja som si inak tiez chcela tu injekciu dat sama ale moj muz povedal ze jediny kto ma moze opichat je on :grinning: ale tiez mu nebolo vsetko jedno... tak sa mu ruky triasli :grinning: :grinning: povedal, ze on by teda nemohol byt narkoman
28. jan 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 ja si to tak silno, silno prajem :sweat_smile: snad to vyjde...
28. jan 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok