Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
28. jan 2013

@zuzu1122 presne ako píšeš ale kým budú mat na sk v centrách úroven ako v brne to ešte pekných pár rôčkov potrvá 🙂 🙂

tinka9075
28. jan 2013

@zeina62 ahoj zatial ok no bola som na sone a máme jedného malého vajčoška 😀 😀 tak som spokojná druhé nechcelo ukázat tak muž sa teší že to bude určite baba tak uvidíme 🙂 🙂 ale zase mne by to bolo jedno aj keby boli dvaja chlapci len nech sú zdravý 🙂 🙂

marverka
28. jan 2013

@tinkatinulka , na genetike pracujeme, hematologia-mutacie - to sa robi mne a aj partnerovi?
imunologia tiež obom a samostatne? endokryynolog tiež obom a samostatne - a kto mi moze dat odporučenku na tieto vyšetrenia? PCO čo znamená ta skratka? v MA aj mne tvrdia že nevidia ziadny problem a mame za sebou 2 neuspechy ☹ .

marverka
28. jan 2013

@tinkatinulka a ešte ake vitaminy papate? my sme malii profertil, teraz tribulus a neo carnitargin, čaj z rakytníka.

tinkatinulka
28. jan 2013

@marverka hematologia ides iba ty, potrebujes ale odporucanie..,imunologia sa robí obom a naraz lebo porovnavaju tvoju krv a partnerove spermose,endokrynolog iba ty a tiez potrebujes odporucania,Pco-polycystické vaječníky-hnusoba je to a vekom sa zhorsuje, mam plne vajecníky cystičiek a tvoria sa vajka ale malinke a nedozrievaju, sarapatí cyklus, rozladuje hormony aj inzulínovú rezistenciu.Odporúčania som si vydrnkala od obvodnej a mojej gyndy, a este mi oni vybavili orednostné vysetrenia.imuno mi prenechala Bibi a to som strašne vdačná lebo sa dlho čaká ny termín aj na výsledky.drahšia záležitosť ale my sme si spravili výlet v Prahe a výsledok došiel presne na vianoce. 🙂 rozhodujúce je asi toto vsetko skombinovať s tvojím hor.profilom.a odtoho su proficiii v RF.

marverka
28. jan 2013

@lenusika gratulujem a to ti višlo v RF? a hned?robili ti vysetrenia dajake?

tinkatinulka
28. jan 2013

@marverka toto sme skusali ale este sa výsledky zhorsili
partner papa:zinok, selen,Q10,E400 a Cko a občas Macu

marverka
28. jan 2013

@tinkatinulka dakujem, pustim sa do toho, inak nechápem ked poistovna preplaca ivf cca 1100€ prečo nerobia tieto vysetrenia pred ivf. akurat idem na tu hysteroskoiu 5.2. videli ze to inak nejde so mnou a musia daco so mnou robit, AMH mam 3,19,

tinkatinulka
28. jan 2013

@marverka no je to divne že toto vsetko musis kadetade pozistovat, obvodný gyndos na teba kuka že čo od neho chces a v car len cakaju kedy podpíšeš zmluvu

marverka
28. jan 2013

@tinkatinulka co je to macu, dik

marverka
28. jan 2013

@tinkatinulka presne si to napisala ☹

tinkatinulka
28. jan 2013

@marverka maca je koren rastliny z juz.ameriky a pomaha k plodnosti žene aj mužovi, su aj lieky aj prasok..inak to tak divne zapácha

marverka
28. jan 2013
annetty
28. jan 2013

@nelly3 zajtra uvidime, ked nic nebude, tak pojdeme spolu na KET 😉
@falin dakujem Ti velmi pekne 🙂 Ten estrofen ci budem potrebovat alebo nie, snad povie Stelcl, lebo neviem presne na co sa to berie 😀

radina
28. jan 2013

@falin Ahoj, do medirexu si vypytam listok od gyndosa, alebo obvodnej, inak to poistovna nepreplati. Ja mam za sebou jedno ivf a jeden ket - ale tam som hned na 2 ci 3 ten dostala teploty, cize to bolo hned pase. Ja som chodila, vlastne este aj chodim do statneho caru v univ. nemocnici v BA. Mam u nich este schvaleny zakrok, cize ak by nahodou Brno nevyslo, pojdem na dalsi k nim. Ta lekarka od nich mi bude teraz robit aj tu laparku.

zuzu1122
28. jan 2013

@tinkatinulka skvely to doktor aj sa mi zda, ze tak ludsky pristupuje...

zuzu1122
28. jan 2013

@tinka9075 ak sa vobec dockame takej urovne... o tom teda pochybujem... 😖

zuzu1122
28. jan 2013

@falin to prebratie som uplne vnimala... len som sa zabudla opytat, ci som isla po svojich alebo ma doviezli alebo ako... stale nad tym rozmyslam a nechce sa mi verit, ze by som mala take okno 😀

zuzu1122
28. jan 2013

zenusky, tak dnes som volala do RF - nemohla som sa dockat kym bude 13:00, normalne som to odpocitavala... tak z piatich vajicok mame oplodnene styri 😎 ta zlata tetulka mi povedala aby som si zavolala aj zajtra ak chcem aj v stredu... som jej povedala, ze nechcem ich otravovat ale ona na to, ze vobec neotravujem a ze bude rada ked zavolam... no chapete tomu? ja teda vobec nie... pride mi to ako v sne, ze sa dokaze niekto takto perfektne spravat... 😕

tinka9075
28. jan 2013

@zuzu1122 tak na sk sa toho asi nedočkáme 😒 😒 júj to som rada že sa vajká pekne oplodnili 🙂 🙂 a ako píšeš veru Reprofit je na inej úrovni 🙂 🙂

lukaxxx
28. jan 2013

ahojte, neviete mi poradit, kedy sa v RF robi ultrazvuk? ja by som potrebovala skoro rano a este jednu info, pri softe sa robi na 8 den a potom na ktory? dakujem

zuzu1122
28. jan 2013

@tinka9075 co by sme chceli, ze? tu na SR, krajina krasna ale ludia sprosti ako dubove sane... teda cest vynimkam, my sme tu vsetky normalne 😀 😀 😀 aj ja som rada, ze sa takto krasne to vyvinulo... moze sa este stat, ze sa prestanu nejake vyvijat? dufam ze nie... 😖

tinka9075
28. jan 2013

@zuzu1122 to si teda pekne napísala krajina krásna a ludia no o tom pomlčím 😀 😀 ale nemysli na to že sa prestanú vyvíjat pekne sa budú uvidíš 🙂 🙂

amali
28. jan 2013

tak baby, čakám na stimulačný protokol a potom sa dávame do boja....dúfam že som sa dobre rozhodla, je to síce pre mňa dosť daleko, ale čo človek nespraví pre svoju budúcnosť..... 😉

zuzu1122
28. jan 2013

@tinka9075 v to dufam silno... akurat nejak vo mne su dva take pocity... strach z neznameho a velka radost, ze to uz je tak blizko... 😎

tinka9075
28. jan 2013

@zuzu1122 to dúfaj musíš verit 🙂 🙂ja som velmi verila a iný ako pozitívny výsledok som si ani nepripúštala 🙂 🙂 strach pošli za dvere a nechaj si len velkú radost 🙂 🙂

zuzu1122
28. jan 2013

@tinka9075 jaka zlata, strach posli za dvere 😀 ok, poslem ho kade lahsie... ani ja si nepripustam, ze by to nevyslo... kurnik, uz si musi to stastie sadnut aj na nas... velmi sa tesim na piatok, to mame ET, sme objednani na 13:00

tinka9075
28. jan 2013

@zuzu1122 len ho pošli niekde preč 🙂 🙂 no super tak ti budem velmi držat palce 🙂 🙂 podarí sa musí ako mne hned na prvú šupu 🙂 🙂

zuzu1122
28. jan 2013

@falin ja som si inak tiez chcela tu injekciu dat sama ale moj muz povedal ze jediny kto ma moze opichat je on 😀 ale tiez mu nebolo vsetko jedno... tak sa mu ruky triasli 😀 😀 povedal, ze on by teda nemohol byt narkoman

zuzu1122
28. jan 2013

@tinka9075 ja si to tak silno, silno prajem 😅 snad to vyjde...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre