• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@zuzu1122 vyjde uvidíš musí :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a ty si teraz na rizikovom alebo chodis do prace? ak sa mozem spytat
29. jan 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @annetty - ako dnesny testik? skusala si?Ohladom estrofemu ti Stelcl povie. Aj to ci odporuca v tomto cykle alebo az v dalsom

@radina - vdaka, imuno este nemam robene, ale Stelcl mi dal preventivne prednison. Ale rozmyslam nad tym Medirexom. A po laparke kedy pojdes na ivf? Ci este nevies kolko ti odporucia pauzu? To mas diagnosticku laparku vsak?

@zuzu1122 - ja som sa raz pytala a ze po svojich, verit sa mi nechcelo, len som oci vypliestala :confused: , ja si fakt nepamatam nic a to som mala uz zopar narkoz a pri kazdej rovnako. Raz som aj videla babenku ako ju zo saly "vliekli" na izbu - sestricky podopierali z kazdej strany ale isla po svojich. Inac krasne sa oplodnili, tak verim ze sa budu pekne vyvijat a vpiatok sup po ne . Ten pristup je ozaj neporovnatelny. Na sk ked som volala do centra, mala som pocit ze otravujem. To sa mi v rf nikdy nestalo

@lukaxxx - neviem kedy potrebujes, ale my sme raz boli na utz o 8 rano. Spytaj sa na recepcii, su dost ochotny a vedia vyjst v ustrety. Druhe sono ti nacasuju podla toho ako rastu foliky. Ale cca 10 -11 den. ale na utz mozes ist aj k svojmu dr. a nahrasit im velkost a pocet folikov
29. jan 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka dakujem, 3 pokusy neúspesne v Iscare, V Reprofite Brno 1x soft neúspešný, potom KET s jedným , potrat v 8 tt a potom ET a teraz sme 25tt
papa
29. jan 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@falin Ahoj. Zial je to negativne a Stelcl mi povedal, sanca je tam uz minimalne, takze mozem uz to tak brat, ze ET bolo neuspesne :cry: :cry: :cry: . Na ket budem moct ist, ak bude sliznica dobra a to mam odkomunikovat s mojim doktorom a potom mu mam dat vediet ako som na tom. Takze dvojicky odisli :cry:
29. jan 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika :slight_smile: , a soft čo znamená..., takže vam pomohli v RF, ja som mala stimul. dlhý prot. vždy, lebo som mala nábeh na HS, ked to tak citam sko dlho ste navstevovovali celkom CAR?
29. jan 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty
moja nesmut, raz to pride, neboj, je mala sanca, ze sa to podari na prvy krat, toto je tvoje 1.IVF vsak? dalsie uz bude uspesne, ked si precitas tabulku nasu tak uvidis, ze kolko toho mame za sebou,ale sa nevzdavame a ideme dalej do boja, teraz to je take cerstve, to preboli a onedlho sa budes tesit na KET.
29. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty je mi to luto, ze Vam to nevyslo.. :confounded:
Mozem sa ta opytat, kedy si pisala Stelclovi? a kedy ti odpovedal??? Pretoze na moje maily volajako nereaguje....
29. jan 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty viem, že to veľmi bolí, ale nestrácaj nádej. Máte nanučika a verím, že o chvíľku si poň pôjdete.
29. jan 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty je mi to luto, daj si oddych a potom pre nanučika :slight_smile:
29. jan 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
@speranza1 Dokimu som pisala rano o 7.30 a odpoved bol do osemej
@ria191
@tinkatinulka Dakujem Vam baby, nejak sa prekonam :cry: Je to moje 1 ivf a na to som cakala 2 roky, aby so mnou vobec nieco mojli spravit. Na KET sa chystame hned ako sa to bude moct a ked ani to nevyjde, tak az potom niekedy v jari pojdeme na 2 ivf.
29. jan 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty dakujem anety za odpoved... a na to sklamanie, ktore prezivas potrebujes cas...aby si to v sebe spracovala a isla dalej... nic ine nam ani nezostava, len bojovat dalej...prajem ti vela sil :slight_smile:
29. jan 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
@annetty mrzí ma to, ale hlavu hore. Si vlastne na začiatku, pravdepodobnosť prvého úspešného IVF (už len zo štatistické hľadiska) nie je veľmi vysoká, ale máte nádej na KET a to treba brať ako obrovské plus! :slight_smile: Viem, že ťa to v tejto chvíli nijako neuteší a nepoteší, ale napr. nám sa pri prvom ivf ani len neoplodnili 3 vajíčka.
A ty máš pred sebou KET, veď to je úplne skvelé! :slight_smile: . Z nejakého dôvodu dokonca niekomu vychádzajú úspešne iba KETy, tak ktovie, ako to bude u teba :wink: .
A ešte jedna vec - si v najlepších možných rukách v týchto zemepisných šírkach a dĺžkach. Je síce trochu otrava, že ten prvýkrát si nepokorila štatistiku, ale v RF spravia všetko čo je treba, aby to nabudúce vyšlo, to si môžeš byť istá. A to je fajn pocit, nie? :slight_smile:
Želám ti, aby tieto hnusné dni a hodiny, ktoré ťa čakajú uplynuli rýchlosťou blesku a aby ich bolo čo najmenej. Potom už bude len radostné očakávanie a tešenie sa na ďalší pokus, ver mi :dizzy_face: .
29. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin veľmi ti odporúčam ten Medirex, určite tam choď, aj keby (bodaj by) nemali prísť na nič. Dr. Girovská je skvelá, dokáže úžasne povzbudiť a dá ti spraviť aj veci navyše, keď sa porozprávate. Naozaj majú tú imunológiu výbornú, veľmi sa snažia. Myslím, že im veľmi záleží na tom, aby z odborného, vedecko-výskumného hľadiska dobehli kolegov v čechách.
29. jan 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty -ahoj moja , velmi mi je to luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: posielam kopec sil a energie, nech to rychlo preboli.
Cize ked pekne narastie sliznica, mozes ist aj v tomto cykle. Skus pit alchemilku a cervene vinko :wink:
29. jan 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot - dakujem za odporucenie, musim si este vybavit ziadanku od dr. Su tam nejake cakacie lehoty na objednanie?
29. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja by som ti odporučila to spraviť opačne - zavolaj najprv do medirexu, dohodni si stretnutie a po konzultácii s dr. Girovskou ti ona vypíše žiadanku, ktorú si dáš potvrdiť gynekológovi (od nového roka vraj už môže všetky tieto vyšetrenia predpisovať gyn.). Na to, aby si si dohodla stretnutie, výmenný lístok nepotrebuješ, potrebuješ mať potom opečiatkovanú žiadanku od gyn na odbery, ktoré ti odporučia spraviť v Medirexe. Vezmú ti hneď aj krv, tú žiadanku bude stačiť doniesť potvrdenú následne (alebo poslať poštou).
Mňa objednali z týždňa na týždeň, bolo to na jeseň, nemyslím si, že by boli nejaké dlhé čakacie doby...
29. jan 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlata, dakujem moc krat.
29. jan 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka soft, je minimálna stimulácia vajecnikov, tak cca 1,5 roka
29. jan 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@rot
@falin dakujem Vam velmi pekne. Ideme dalej, nic sa neda robit, druha zla sprava uz nebude taka bolava, ale zas by som nerada zaradila ivf medzi moje konicky a oblubeny sport :confounded:
A tak isto Vam prajem vela sil, hodne vela stastia, vyborny zdravotny stav a este viac uspesnejsie oplodnenie :wink:
29. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenusika ahoj, nepomýlila si sa trošku? soft 1,5 roka?
29. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 - to je odpoved na 2.otazku od marverky - ze ako dlho navstevovali car :sunglasses:
29. jan 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin presne aj ja,prestavala som dobre vidiet...vcera som clostil dobrala,tak dnes je uz lepsie...zajtra idem na kontrolu a uvidime ci stimulka zabera...
29. jan 2013 o 14:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenusika - leni ty si neprispievala do temy dlhodobe sym.snazilky na babätku.sk?
29. jan 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 - to je fajn, ze ti je uz lepsie. Postupne to vymizne uplne. Dufam ze zabral a budu pekne vysledky. Mne zaberal clostyl, jednu stimulku som mala iba s nim, dalsiu som mala clostyl+merional
29. jan 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin aj ja som brala clostyl a picham dve ampulky merionalu..na kolky den robia OPU?
29. jan 2013 o 14:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin aha som to prehliadla :wink:
29. jan 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 musis si precitat naco sa marverka pýtala a potom reaguj
29. jan 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin nie tam som neprispievala vôbec
29. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 ahoj ja mam naplanovanu kombinaciu clostil+menopur..začínam vo štvrtok.Od ktorého dna picháš injekcie?
29. jan 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok